چهار پایگاه رژیم صهیونیستی زیر آتش پهپادی و موشکی حزب‌الله

حزب‌الله لبنان یک مقر فرماندهی گردان توپخانه و سه پایگاه نظامی المالکیه، حانیتا و حدب یارین ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال فلسطین اشغالی هدف حملات پهپادی و موشکی قرار داد.
کد خبر: ۶۷۷۹۷۹
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۶ - 11July 2024

به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از المنار، حزب‌الله لبنان امروز پنج‌شنبه با صدور چهار بیانیه از حملات پهپادی و موشکی به مواضع رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

چهار پایگاه رژیم صهیونیستی زیر آتش پهپادی و موشکی حزب‌الله

در بیانیه‌های حزب‌الله آمده است: برای حمایت از ملت استوار و مقاومت دلاور و شریف فلسطین در نوار غزه و پاسخ به حملات توپخانه‌ای و هوایی رژیم صهیونیستی به غیرنظامیان و روستا‌ها در جنوب لبنان، مجاهدان مقاومت اسلامی امروز پنج‌شنبه با مجموعه‌ای از پهپاد‌های انفجاری به مقر تازه تأسیس فرماندهی گردان توپخانه تیپ ۱۴۶ جنوب «کابری» در الجلیل غربی حمله کردند. در این حمله مقر‌های فرماندهی و مراکز تجمع کارکنان و افسران صهیونیست و آشیانه‌های توپخانه به صورت مستقیم هدف قرار گرفت و شماری از آنها به هلاکت رسانده یا زخمی شدند.

حزب‌الله لبنان همچنین ساعت ۱۱:۲۱ صبح امروز به وقت محلی، تجهیزات فنی تازه تأسیس ارتش رژیم صهیونیستی را در پایگاه «المالکیه» به صورت مستقیم هدف قرار دادند.

در عملیات دیگرِ مجاهدان مقاومت لبنان، ساعت ۱۱:۵۵ مرکز تجمع نظامیان رژیم اشغالگر در اطراف پایگاه «حانیتا» با سلاح موشکی و به صورت مستقیم هدف قرار گرفت.

رزمندگان حزب‌الله در چهارمین عملیات، ساعت ۱۳:۰۵ ظهر تجهیزات جاسوسی تازه تأسیس رژیم صهیونیستی را در پایگاه «حدب یارین» با سلاح مناسب و به صورت مستقیم هدف قرار دادند.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار