به روز شده در: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۷
امیر شاه‌صفی:
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: هم‌اکنون این نیرو به یاری خداوند متعال، با بهره‌گیری از رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا و اتکا به دانش متخصصین و پیشکسوتان در اوج اقتدار و آبرو قرار دارد.
کد خبر: ۷۲۸۹۳
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۴ - 04March 2016

امروز نهاجا در اوج اقتدار است

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، امیر سرتیپ خلبان حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش در مراسم اختتامیه همایش سالیانه مشترک معاونین عملیات و روسای بازرسی ایمنی که صبح امروز با حضور حجتالاسلام والمسلمین جلیلیصفت رییس اداره عقیدتی سیاسی، سرهنگ معتمد رییس اداره حفاظت اطلاعات و دیگر فرماندهان و مسئولین این نیرو در هتل نهاجا برگزار شد، گفت: نیروی هوایی یک نیروی تاثیرگذار است؛ که خیلی از معادلات را در صحنه نبرد برهم میزند.

وی افزود: بنا به فرمایش فرماندهی معظم کل قوا نیروی هوایی اقتدار دارد و در کنار مردم است که این فرمایش معظم له برای مجموعه نیروی هوایی افتخار بسیار بزرگ محسوب میشود.

امیر شاه صفی با اشاره به ماموریتها و اقدامات نیروی هوایی در 8 سال دفاع مقدس، یاد و خاطره شهدا، ایثارگران و پیشکسوتان این نیرو را گرامی داشت و بیان کرد: این بزرگواران بهترین الگو برای ما هستند و باید به دقت زندگی، منش، اقدامات اثرگذار آنها را  مورد مطالعه قرار دهیم و از آن درس بگیریم.

وی خطاب به معاونین عملیات و رؤسای بازرسی یگانهای تابعه نیروی هوایی ارتش گفت: شما نفرات برجسته و فرماندهان و مسئولین آینده این نیرو محسوب میشوید؛ که باید با همتاسازی و پرورش نفرات برجسته موجب تضمین آینده و اقتدار بیش از پیش نهاجا شوید.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه کارکنان این نیرو علاوه بر وظایف سازمانی، وظایف غیر سازمانی مانند ترویج شعائر دینی و رعایت آموزه های اسلامی را نیز بر عهده دارند، اظهار داشت: نظم و انضباط، رعایت اخلاق، رفتار خوب و تقید به مسائل اعتقادی از الزامات کارکنان نیروهای مسلح، بهویژه پرسنل نهاجا است.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد با عملکرد مناسب و انجام وظایف و ماموریت ها به نحو شایسته بتوانیم نظر مثبت مقام معظم رهبری را نسبت به نیروی هوایی جلب کنیم.

گفتنی است در ابتدای این مراسم امیر سرتیپ خلبان منصور ونک رییس بازرسی و ایمنی نهاجا گزارشی از عملکرد بازرسی این نیرو ارائه داد.

در پایان این مراسم از تعدادی از معاونین عملیات و رؤسای بازرسی برگزیده با تقدیم هدایایی تجلیل به عمل آمد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها