رئیس ستاد کل نیروهای مسلح:

اصرار بر حذف بشار اسد، خواست صهیونیست‌ها است

سرلشکر فیروزآبادی با اشاره به اصرار دولت عربستان و نمایندگان گروه‌های سوری وابسته برای حذف بشار اسد گفت: این دیکته و خواست صهیونیست‌ها است.
کد خبر: ۷۴۴۱۱
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۲ - 15March 2016

اصرار بر حذف بشار اسد، خواست صهیونیست‌ها است

به گزارش گروه دفاعی و امنیتی دفاع پرس، سرلشکر سید حسن فیروزآبادی، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به مواضع دولت سعودی و نمایندگان گروههای معارض سوری وابسته به آل سعود در مذاکرات جاری و آینده سوریه، اظهار کرد: انتخاب رهبر یک ملت و رئیس یک کشور با رای مردم آن کشور خواهد بود و اصرار سیاسی بر رد یا تعیین رهبر یا رئیس یک کشور، خواستهای غیردموکراتیک و دشمنی با مردمسالای است.

وی افزود: سعودیها فکر میکنند هنوز در 15 سال قبل زندگی میکنند و خواستار اقدام قدرتهای جهانی به روش روی کارآمدن آلسعود و حاکمیت آنان بر سرزمینهای اسلامی است.

سرلشکر فیروزآبادی با پوسیده خواندن اینگونه افکار و مواضع تصریح کرد: این فکر مرتجعانه، رویایی از یک خواب غیرصادقانه بوده و هرگز تعبیر نخواهد شد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اصرار دولت عربستان و نمایندگان گروههای سوری وابسته برای حذف بشار اسد را به معنی گسترش تروریستهای داعش و روی کارآمدن حکومت تکفیری در سوریه دانست و تاکید کرد: حذف بشار اسد، دیکته و خواست صهیونیستها است.

وی با تاکید بر اینکه فرهنگ امروز و مردم جهان فقط انتخاب مردم را مشروع میداند، تصریح کرد: سازمان ملل و آقای رئیس نیز میدانند که حرف سعودیها قول زور است، لکن به دلایل سیاسی، حضور سعودیها را تحمل میکنند ولی آزادگانی مانند روسیه و ایران و چند کشور عربی هستند که از مردم سوریه و نظر آنان حمایت میکنند.

نظر شما
پربیننده ها