در گفت وگوی تلفنی وزرای دفاع ایران و سوریه مطرح شد؛

ریشه کن کردن غده سرطانی تروریسم از منطقه/ آزادسازی تدمر گامی اساسی در مسیر پیروزی نهایی

سردار دهقان در گفتگوی تلفنی با همتای سوری خود پیروزی های اخیر ارتش سوریه به ویژه آزاد سازی شهر تاریخی تدمر را به وی تبریک گفت و بر پشتیبانی مداوم و مستمر از سوریه تاکید کرد.
کد خبر: ۷۵۶۴۷
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۲ - 29March 2016

ریشه کن کردن غده سرطانی تروریسم از منطقه/ آزادسازی تدمر گامی اساسی در مسیر پیروزی نهایی

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، سردار سرتیپ پاسدار دکتر حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در گفتگوی تلفنی با همتای سوری خود پیروزی های اخیر ارتش سوریه  به ویژه آزاد سازی شهر تاریخی تدمر که بانصرت الهی  و در سایه ایمان، اتحاد  و مقاومت مردم، دولت و نیروهای مسلح و مردمی سوریه به دست آمد را  به ایشان، ملت، نیروهای مسلح و جناب آقای بشار اسد تبریک و بر پشتیبانی مداوم و مستمر از سوریه تاکید ورزید.

سپهبد فهدجاسم الفریج وزیر دفاع جمهوری عربی سوریه نیز ضمن تشکر از برقراری این تماس، مراتب قدردانی خویش از ملت، دولت و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی را ابراز داشته و تاکید نمود که بدون شک پشتیبانی و مساعدت دوستان سوریه به ویژه جمهوری اسلامی ایران در این پیروزی  نقش مهمی داشته و آزادسازی شهر تدمر گامی اساسی در مسیر پیروزی نهایی بر تروریست ها و حامیان آنان می باشد که  بدون شک تداوم خواهد داشت.

وی در پایان ضمن تشکر مجدد  از سردار دهقان از ایشان خواست صمیمانه ترین سلام ها از سوی نیروهای مسلح جمهور عربی سوریه را به ملت شریف ایران دولت و مقام معظم رهبری تقدیم نمایند.

سردار دهقان نیز در پایان این گفتگوی تلفنی بر تداوم و تشدید عملیات نظامی برای ریشه کن کردن غده سرطانی تروریسم از منطقه و آزاد سازی مناطق باقی مانده در اشغال گروه های تروریستی تاکید کرد.

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار