به روز شده در: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۹
مسئول سازمان بسیج دانشجویی:
گودرزی گفت: دو جریان کلی انقلابی و غیر انقلابی در کشور وجود دارد. هر چند شاید از نظر سلایق و شیوه های مدیریتی تفاوتی های در افراد جریان انقلابی وجود داشته باشد.
کد خبر: ۷۶۳۵۴
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۱ - 05April 2016

دو جریان کلی انقلابی و غیر انقلابی در کشور وجود دارد

به گزارش گروه اخبار داخلی دفاع پرس، داوود گودرزی مسئول سازمان بسیج دانشجویی با اشاره به انتخابات اسفند ماه، فضای حاکم بر مجلس آینده را خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: این انتخابات در وهله اول رای و اعتماد مردم به انقلاب اسلامی و نظام اسلامی بود و علیرغم تمامی تبلیغات صورت گرفته مجلس آینده غرب گرا و وا داده و حنجره دشمن نخواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: بسیج دانشجویی اساسا در سطح کلان دسته بندی مرسوم اصول گرا و اصلاح طلب را نمی پذیرد و قبول ندارد. از نظر ما دو جریان کلی انقلابی و غیر انقلابی در کشور وجود دارد. هر چند شاید از نظر سلایق و شیوه های مدیریتی تفاوتی های در افراد جریان انقلابی وجود داشته باشد.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی ادامه داد: شرط ورود و به عبارتی شهادتین، انقلابی بودن، اولا التزام و قبول تمامی اصول قانون اساسی به عنوان میثاق ملی و ثانیا  قبول اصل ولایت فقیه و رهبری موجود را به عنوان مصداق است. افرادی که این دو اصل را می پذیرند جزء جریان انقلابی هستند.

گودرزی تصریح کرد: با کار کارشناسی و در محفلهای علمی و تخصصی قابل می توان اثبات کرد هر مشکلی که در کشور وجود دارد ما حصل مدیریت افراد غیر انقلابی در کشور است. این جریان غیر انقلابی با تمرکز بر مدل توسعه که برگرفته از غرب بود و با مدل بومی و فرهنگ ایرانی اسلامی ما همخوانی نداشت و نتیجه آن مشکلاتی همچون بیکاری، اختلاف طبقاتی، فساد اقتصادی، حاشیه نشینی، آماربالای طلاق، فقر، محرومیت و امثالهم بود که در کشور وجود آمد و در عمل به کشور صدمه زد.

وی افزود: از طرفی اگر به هر کجا که پیشرفتی در کشور صورت گرفته نگاه بیندازیم خواهیم دید به دلیل تفکر انقلابی و حضور این جریان در صحنه بوده است. اگر در هوا فضا، قدرت موشکی، نانوفناوری و امثالهم پیشرفت داشته ایم حاصل این نگاه بوده است.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی تاکید کرد: بسیج دانشجویی وظیفه خود میداند به صورت جدی این دو جریان انقلابی و غیر انقلابی را در کشور تبیین کند چراکه اگر ملت بخواهد سلسله پیشرفت های 37 ساله خود را ادامه دهد باید گفتمان خروجی انقلاب در همه عرصه ها حاکم باشد.

گودرزی در پایان گفت: یکی از عرصه های نفوذ دشمن تغییر باور های مردم و جوانان کشور است لذا با تمام توان به روح آرمان گرایی ملت حمله می کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها