به روز شده در: ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۴
فاطمه سعیدی ،منتخب مردم تهران در مجلس با صدور بیانیه‌ای ضمن قدردانی از حضور مردم در دور دوم انتخابات، روز معلم را تبریک گفت و بر پی‌گیری حقوق معلمان در مجلس دهم تاکید کرد.
کد خبر: ۸۰۲۸۵
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۸ - 01May 2016

تاکید یکی از منتخبان مجلس دهم بر پی‌گیری حقوق معلمان در مجلس دهم

به گزارش گروه اخبار داخلی دفاع پرس؛ متن این بیانیه به شرح زیر است:

اینک بار دیگر به دوازدهم اردیبهشت رسیدیم. روزی که در ستایش آموزگاران و تلاش شرافتمندانه آنها برای ساختن جامعه ای اخلاقی و پیشرفته باید تمام قد ایستاد.

آموزگاران عزیز ایرانی در این روز مورد تکریم ملت بزرگ قرار می گیرند تا نمادی از قدرشناسی مردم نسبت به معلمی و جایگاه رفیعش در تقویم ثبت شود.

کیست که نداند این معلمان هستند که سنگ بنای تعالی فرد و جامعه را می گذارند؟ معلمان ایرانی معماران جامعه اند و نشان داده اند خشت اول را درست و دقیق بر جای می نهند.

اینجانب به عنوان منتخب مردم در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی افتخار می کنم که در طول ٣٤ سال گذشته همواره توفیق معلمی داشته ام.

ما در حالی به استقبال روز معلم می رویم که در روز جمعه دهم اردیبهشت ملت عزیز ایران کارستان هفتم اسفند را تکرار و با حضوری معنادار نمایندگان خود را انتخاب کرد.

اینجانب به عنوان یک معلم در تمام طول دورانی که توفیق خدمت در مجلس شورای اسلامی را خواهم داشت برای تحقق خواسته ها و ارتقای شان و منزلت و معیشت معلمان عزیز ایران لحظه ای کوتاهی نخواهم کرد و رجا واثق دارم مجلسی با اکثریت لیست امید و متشکل از فرهیختگان و نخبگان کشور عصاره فضائل ملت خواهد بود.

بار دیگر روز معلم را با یاد و خاطره شهید مطهری گرامی می دارم و ضمن تبریک به معلمان و جامعه فرهنگیان کشور وظیفه خود می دانم پیروزی نهایی لیست امید در انتخابات مجلس شورای اسلامی را شادباش عرض کنم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها