به روز شده در: ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۴
جنبش نجباء عراق:
دبیرکل مقاومت اسلامی «نُجَباء» عراق از مهیا شدن مقدمات عملیات آزادسازی شهر فلوجه و حرکت رزمندگان خبر داد و گفت: به یاری خداوند، پیروزی قطعی در راه است.
کد خبر: ۸۳۰۸۳
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۸ - 18May 2016

عملیات آزادسازی «فلوجه» کلید زده شد

به گزارش گروه بینالملل دفاع پرس، شیخ «اکرم الکعبی» دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء عراق طی سخنانی از مهیا شدن مقدمات عملیات پاکسازی فلوجه خبر داد.

الکعبی گفت: نیروهای ویژه نُجَباء و گردان آزادسازی استان الانبار ــ که غالبا از اهالی شهر الکرمه و فلوجه هستند ــ روز گذشته سه شنبه 28 اردیبهشت ماه برای شرکت در عملیات بزرگ آزادسازی «فلوجه»حرکت کردند.

وی شهر فلوجه را مرکز تروریستها در عراق خواند و گفت: این علمیات انتقام در کمینگاه تروریسم است و دیگر، تروریستهای داعش جایی در این شهر نخواهند داشت.

الکعبی تاکید کرد: عملیات آزادسازی فلوجه در راستای انتقام خون شهدا انجام می پذیرد و ما با ملت مقاوم عراق پیمان میبندیم که انتقام خون شهدا را از تروریستهای داعش بگیریم.

دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء ضمن دعوت مردم به دعا برای نیروهای مقاومت، گفت: به یاری خداوند، پیروزی قطعی در راه است.

روز گذشته «سید هاشم الموسوی» سخنگوی رسمی این جنبش عراقی نیز با اشاره به شروع عملیات آزادسازی جاده عامریه ــ فلوجه از سوی رزمندگان سازمان بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) اظهار داشت: گروههای تروریستی که فلوجه را به قندهار تبدیل کرده اند، نتیجه جنایتهای خود در میدان جنگ را خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه «رقه» و «فلوجه» دو روی یک سکهاند، افزود: هر دوی این شهرها منبع تروریسم، ویرانی و نابودی در منطقهاند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار