حسن شمشادی در صفحه شخصی اش منتشر کرد؛
چون زمانی که بیشتر ما در خوابیم، او بیدار است، چون هنگامی که بسیاری در کنار خانواده شان در امنیت و ارامش هستند، او نزد سربازانش و نیروهای مقاومت در سوریه و عراق است...
کد خبر: ۸۵۷۲۱
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۵ - 02June 2016

چرا حاج قاسم را سردار دل ها می نامند؟

به گزارش فضای مجازی دفاع پرس حسن شمشادی در صفحه ی شخصی اش در تلگرام نوشت:

چون زمانی که بیشتر ما در خوابیم، او بیدار است، چون هنگامی که بسیاری در کنار خانواده شان در امنیت و ارامش هستند، او نزد سربازانش و نیروهای مقاومت درسوریه و عراق است، به خاطر اینکه هنگامی که شمار زیادی از دست اندرکاران، در ضیافت های انچنانی حضور دارند، سردار ما، در ضیافت نان چند روز مانده و کنسرو نیروهایش است و لحظه لحظه هایش را با انان سپری می کند.

او فرمانده ای است که با وجود جراحات های بسیار، همچنان مرد نبردهای سخت است و با نیروهایش ماندن، در کارزار دفاع مقدس و جنگ با تروریست های خونخوار را، به پشت میزهای بزرگ نشستن، ترجیح می دهد


آنان که سردار عزیزمان را می شناسند، خوب می دانند که او، یک روز سربازی ولایت و "دفاع از حریم و حرم" را، به دهها سال مرد سیاست بودن و سرگرم شدن به سیاسی بازی و سیاست مداری نمی دهد، که اگر اینچنین بود، این روزها، مثل همه این سالها در خط اول نبرد با دشمنان واقعی اسلام و ایران عزیز نبود .

سردار ما نیاز به توصیه و ارشاد و نصیحت آشنا و غیرآشنا ندارد که خود راهش را دهها سال است که شناخته و از ان منحرف نشده است و چند روزه دنیا، و زر و زور و قدرت و ثروت و مکنت، فریبش نداده و نمی دهد.

سردار حاج قاسم سلیمانی، به لطف خدای بزرگ همواره عزیز بوده است، و همچنان با نگاه و توجه خاص حضرت حق، عزیز تر خواهد شد و همیشه و همه جا در "قله" است و "اسطوره" خواهد ماند، چه بخواهیم و چه نخواهیم، چه ببینیم و چه خود را به ندیدن بزنیم، که فرمود : تعز ُٓمن تشاء و تذل من تشاء

و یک خواهش : بگذارید حاج قاسم عزیزمان، همچون همیشه، تمام وقت، فکر و ذهن و اندیشه هایش را متمرکز بر روی وظایف سنگین محوله اش کند و با ارسال پارازیت، به اندازه ذره ای، در کارش خلل ایجاد نکنید .

مطمئن باشید که سردار دلها، به کارزارهای کلید  و گاز انبر شما و میز و صندلی های بزرگ مجلل تان نزدیک نخواهد شد، زیرا هدف والایی دارد که در جایی دیگر دست یافتنی است، پس اسوده باشید و در امنیت کامل، که حاصل ایثارگری های ایشان و یارانش است، به امور خود بپردازید و او را، رها کنید .

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار