خبرگزاری دفاع مقدس

11:22 - 1403/01/30
لحظه‌به‌لحظه با «طوفان الاقصی» / صدونودوپنجمین روز.

یونیسف: ۱۴ هزار کودک فلسطینی کشته شدند

با گذشت صدونودوپنجمین روز از جنگ رژیم صهیونیستی، نیرو‌های ارتش این رژیم همچنان مناطق مختلف غزه را بمباران می‌کنند.
۳۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۲
16:20 - 1403/01/15

آصفی: رژیم صهیونیستی در حوزه میدان و عمل بازنده است

سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه رژیم صهیونیستی در حمله روز دوشنبه خود به کنسولگری ایران در دمشق، حاکمیت سرزمینی سوریه را نقض کرده و برخلاف قوانین بین‌المللی مصونیت اماکن دیپلماتیک را زیر پا گذاشته است، گفت: به نظر می‌رسد رژیم صهیونیستی تعادل روحی - روانی خود را از دست داده است.
۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۰
16:00 - 1403/01/15

صدرالحسینی: ایران هیچ ابایی درباره حمایت از فلسطین ندارد

رژیم صهیونیستی به دنبال این است که ایران را به عنوان مهمترین حامی معنوی فلسطینیان و آرمان فلسطین به خاطر عملیات طوفان الاقصی و ضربات جبران ناپذیر و ترمیم ناپذیری که به بدنه سیاسی، اقتصادی، راهبردی، اجتماعی و نظامی‌اش خورده مقصر جلوه دهد.
۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰
15:40 - 1403/01/15

نظام‌الدین موسوی: پاسخ قاطع و متناسب به جنایت رژیم صهیونیستی مطالبه ملی است

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن تجاوز رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق این اقدام را نقض تمام پیمان‌های بین‌المللی خواند و پاسخ متناسب به این اقدام را مطالبه ملت ایران عنوان کرد.
۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۰
15:20 - 1403/01/15

سخنگوی رسمی النجبا: حمله به کنسولگری ایران، تاکتیک فرار به جلوی رژیم صهیونیستی است

الموسوی گفت: رژیم صهیونیستی با حمله به ساختمان کنسولگری ایران در سوریه، تلاش دارد از معضلات سیاسی اقتصادی و شکست‌های نظامی و ناکامی در مدیریت جنگ با فلسطینی‌ها فرار کند.
۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۰
14:40 - 1403/01/15

ایران چگونه از صهیونیست‌ها انتقام خواهد گرفت؟

پایگاه خبری نزدیک به شورای عالی امنیت ملی نوشته است: رژیم صهیونیستی با حمله به کنسولگری ایران در دمشق و به شهادت رساندن مستشاران نظامی کشورمان، دست به قمار خطرناکی زد.
۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۰
14:20 - 1403/01/15

هر مکان دیپلماتیک متعلق به «اسرائیل» یک هدف امنیتی برای گروه‌های مقاومت است

زارعی گفت: از این به بعد، هر مکان دیپلماتیک متعلق به رژیم صهیونیستی، می‌تواند به عنوان یک هدف امنیتی بالقوه برای گروه‌های مقاومت و مخالفین رژیم، مورد تهاجم قرار بگیرد.
۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۰
14:00 - 1403/01/15

واکاوی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق

سعدالله زارعی، تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: رژیم صهیونیستی به دنبال باز کردن پای ایران به جنگ مستقیم نیست، زیرا صهیونیست‌ها به خوبی می‌دانند درگیر شدن با کشورمان به معنای سرعت یافتن پایان موجودیت رژیم صهیونیستی است.
۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۰
13:46 - 1403/01/15

«اسرائیل» برای خروج از بن‌بست کنونی به کنسولگری ایران حمله کرد

قاسم سلمان العبودی، نویسنده و تحلیلگر عراقی در گفت‌وگویی حمله تروریستی به کنسولگری ایران در سوریه را ناشی از سردرگمی صهیونیست‌ها در مواجهه با جبهه مقاومت دانست.
۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۶
22:00 - 1403/01/14

اکبری: حمله به ساختمان کنسولگری سفارت ایران نقض فاحش مقررات بین‌المللی است

عابد اکبری کارشناس مسایل بین‌الملل گفت: تجربه گذشته از «اسرائیل» نشانگر این است که هرگاه آن‌ها در جبهه‌ای شکست خوردند، روی به اینگونه اقدامات ایذایی آوردند و رفتار امروز آن‌ها نیز نشانگر آشفتگی در نظام تصمیم گیری این رژیم است.
۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۲:۰۰
21:40 - 1403/01/14

هدف اسرائیل از حمله به کنسولگری ایران در دمشق چیست؟

کارشناسان معتقدند که پاسخ تهران به تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به مقر کنسولگری ایران در دمشق قطعی است باید دید تهران چه زمان و مکان مناسبی را برای این پاسخ انتخاب خواهد کرد.
۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۰
21:20 - 1403/01/14

جنایتی از سر درماندگی

جنایت جدید صهیونیست‌ها در حمله به کنسولگری ایران در دمشق، نه از موضع قدرت بلکه کاملا به واسطه ضعف‌های متعدد صهیونیست‌ها و تلاش اسرائیل برای لاپوشانی آن انجام شده است.
۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۰
21:04 - 1403/01/14

جنایت دمشق و تصمیمات راهبردی ایران

تحولات سیاسی و امنیتی در روزها و هفته های آینده ابعاد بیشتری از تصمیمات اتخاذ شده از سوی عالی ترین نهاد امنیتی کشور را مشخص خواهد کرد و نحوه پاسخگو کردن ایالات متحده آمریکا نسبت به جنایت اخیر رژیم صهیونیستی که به عنوان ارتش نیابتی واشنگتن در منطقه عمل می کند، وضوح بیشتری خواهد یافت.
۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۴
12:00 - 1403/01/13
وصیت‌نامه شهید «رمضان پناهی»؛

خدا نکند عده‌ای انقلاب را از درون تهی کنند

شهید رحیمی در بخشی از وصیت‌نامه خود نوشته است: «در حال حاضر تمام کشور‌های غرب و شرق بر علیه این رهبر کبیر انقلاب و ایران اسلامی توطئه می‌کنند؛ تمام کشور‌های جنایتکار هم‌دست شدند بلکه این انقلاب را شکست بدهند، نکند خدای ناکرده عده‌ای هم پیدا شوند از داخل مثل خوره این انقلاب را بخورند.»
۱۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۰
پربیننده ها
آخرین عناوین