خوزستان
خوزستان
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا: جنگ ما با دشمنان جنگ کفر و توحید است
در اجلاسیه ۶۲۲ شهید نیروی انتظامی خوزستان مطرح شد؛
حجت‌الاسلام ادیانی گفت: ایران اسلامی ام‌القرای کشورهای اسلامی است. ما با کسی دعوا نداریم و جنگی اگر باشد جنگ کفر و اسلام است و این جنگ تا نابودی کفر ادامه دارد.
ایران اسلامی به برکت خون شهدا از امنیت خوبی برخوردار است
جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا:
سردار شرفی گفت: نیروهای فراجا با تاسی از شهدای گرانقدر جهت تامین امنیت، آسایش و آرامش مردم عزیز کشورمان به صورت شبانه روزی در بخش‌های مختلف حضور داشته و جان فشانی می‌کنند که در این راه شهدای زیادی را تاکنون تقدیم این نظام اسلامی کرده‌ایم.
تصاویر/ تشییع پیکر شهید «محمدرضا سبحانی» در سوسنگرد
عکس: هوشنگ نوبخت
با حضور مسئولان، خانواده‌های معظم شاهد، ایثارگران، فرماندهان فراجا و نیرو‌های مسلح، قشر‌های مختلف مردم و عشایر غیور منطقه، پیکر مطهر شهید «محمدرضا سبحانی» در شهر سوسنگرد تشییع و در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس این شهر به خاک سپرده شد.
بیانیه مجمع پیشکسوتان جهاد و شهادت سوسنگرد در مراسم تشییع شهید سبحانی
امروز در شهر مقاوم سوسنگرد، میعادگاه شهدا گردهم آمدیم تا در تشییع و انتقال پیکر پاک سرباز رشیدی از تبار شهدای وطن شرکت کنیم. سربازی قهرمان که از خود نام نیک و ماندگاری در تاریخ این شهر و کشور برجای نهاد. 
پیام وزیر آموزش‌وپرورش برای دانش‌آموز فداکار خوزستانی
صحرایی با صدور پیامی درگذشت دانش‌آموز فداکار شهرستان امیدیه خوزستان را تسلیت گفت و تاکید کرد که برای زنده ماندن یاد و نام او هر کاری که لازم باشد، انجام خواهد شد.
انتقال پیکر مطهر شهید «محمدرضا سبحانی» در سوسنگرد پس از ۴۳ سال
با حضور عشایر و فرماندهان فراجا صورت گرفت؛
با حضور مسئولان، خانواده‌های معظم شاهد، ایثارگران، فرماندهان فراجا و نیرو‌های مسلح، قشر‌های مختلف مردم و عشایر غیور منطقه، پیکر مطهر شهید «محمدرضا سبحانی» در شهر سوسنگرد تشییع و در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس این شهر به خاک سپرده شد.
استقبال بی‌نظیر مردم خوزستان از مراسم معنوی ائتکاف
مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان خبر داد؛
حجت‌الاسلام اخوان صباغ با بیان اینکه شاهد افزایش چشمگیری در بخش مخاطبان و معتکفان هستیم،گفت: پیش بینی‌های اولیه ما حاکی از افزایش ۱۰۰ درصدی نسبت به سال گذشته است؛ البته در روزهای آینده به شکل دقیق با نمودارهای مختلفی که وجود دارد، اعلام خواهد شد.
سیاست اعلام شده دولت سیزدهم گسترش رابطه با کشورهای همسایه است
امام جمعه آبادان:
حجت‌الاسلام غبیشاوی با اشاره به سفر رییس جمهور به کشور ترکیه گفت: سیاست اعلام شده دولت انقلابی گسترش رابطه با کشورهای همسایه است و سفر رییس جمهور به ترکیه در این راستا بود.
جوانان خوزستانی حضور پرشوری برای شرکت در آیین دینی و مذهبی دارند
امام جمعه اهواز:
حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی‌فرد با اشاره به استقبال خوب مردم برای شرکت در مراسم‌ اعتکاف گفت: جوانان خوزستانی حضور بسیار پرشوری را در مساجد برای شرکت در این آیین دینی و مذهبی داشتند.
مشارکت حداکثری در انتخابات، دشمن را در جنگ ترکیبی شکست خواهد داد
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران:
امیر سرتیپ حیدری گفت: دشمن تمام توان خود را پای کار آورد تا بتواند جمهوری اسلامی ایران را همانند برخی از کشورهای منطقه تحت سیطره خود درآورد اما دیدند این اتفاق اصلا امکان پذیر نیست، به همین منظور به جنگ ترکیبی روی آورد تا بتواند خانواده و به خصوص جوانان ما را از ما بگیرد.
پربیننده ها
آخرین اخبار