به روز شده در: ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۷
استانها
گیلان
اجرای گروه سرود «منادیان بصیرت» در مناطق مسکونی شهر رشت
جانشین سپاه ناحیه مرکزی رشت خبر داد؛
سرهنگ «محسن جعفری» گفت: در راستای اجرای «طرح در خانه می‌مانیم» و به مناسبت «اعیاد شعبانیه» گروه سرود «منادیان بصیرت»، به مدت هفت روز در مناطق مسکونی شهر رشت سرود اجرا می‌کنند.
تجلیل از پرستاران و کادر درمانی بیمارستان رازی رشت
سرهنگ «احمد ابراهیمی» با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی کادر درمانی به‌ویژه پرستاران در مبارزه با کرونا گفت: پرستاران خط مقدم مبارزه با کرونا هستند.
اسامی شهدای راه خدمت گیلان اعلام شد
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان:
«فردین محرابیان» گفت: تاکنون ۲۵ نفر از کادر پزشکی، پرستاری، اداری و خدماتی گیلان در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا شهید راه خدمت شدند.
دیدار استاندار با نماینده ولی فقیه در گیلان
نماینده ولی فقیه در گیلان در این دیدار گفت: پای کار آمدن جوانان و بانوان با روحیه جهادی، درسی بزرگ در مبارزه با ویروس کرونا است.
کاهش آمار مراجعه بیماران کرونایی به مراکز درمانی گیلان
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد؛
«محمدرضا نقی‌پور» گفت: با اقدامات پیشگیرانه و داوطلبانه مسئولان و مردم گیلان، اوج ابتلا به بیماری ویروس کرونا در این استان کاهش یافته است.
شهدای مدافع حرم نشانه‎های الهی هستند
فرمانده سپاه قدس گیلان:
سردار «محمد عبدالله‌پور» در تماس تلفنی با خانواده شهیدان «سعید مسافر» و «جمال رضی» شهدای مدافع حرم را نشانه‌های الهی دانست.
مادر شهید «عاکف  مهربخش» آسمانی شد
مادر شهید «عاکف مهربخش» دعوت حق را لبیک گفت و آسمانی شد.
توزیع ۱۰ هزار لیتر محلول ضدعفونی در مراکز درمانی گیلان
فرمانده سپاه قدس گیلان خبر داد؛
سردار عبدالله پور گفت: سپاه قدس گیلان با توزیع محصولات بهداشتی و حفاظتی به مراکز بهداشتی - درمانی و بیمارستان‌ها همچنان در خط مقدم کنترل شیوع ویروس کرونا خدمت رسانی می‌کند.
قدردانی وزیر کشور از استاندار گیلان
دکتر «عبدالرضا رحمانی‌فضلی» در پیامی از «ارسلان زارع» استاندار گیلان به سبب اجرای موفقیت‌آمیز طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در استان قدردانی کرد.
قدردانی استاندار از رفتار خردمندانه مردم گیلان در «روز طبیعت»
در گفت‌وگوی تلفنی استاندار با خبر 20 شبکه باران:
«ارسلان زارع» با قدردانی از مردم استان گیلان و رفتار خردمندانه آنان در «روز طبیعت»، تأکید کرد که باید پایبندی به پویش «در خانه بمانیم»، همچنان استمرار داشته باشد.
صفحه  از ۷۹
پربیننده ها
آخرین اخبار