به روز شده در: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۲
استانها
گیلان
یادواره تلویزیونی  سرداران و ۴۰۰ شهید شهرستان «فومن» برگزار می‌شود
یادواره تلویزیونی سرداران و ۴۰۰ شهید شهرستان «فومن» شنبه (۹ اسفند)  برگزار می‌شود.
ششمین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس در گیلان برگزار می‌شود
مسئول سازمان بسیج دانشجویی سپاه قدس گیلان خبر داد؛
«محمدمهدی نیازمند» از برگزاری جشنواره هنری ققنوس در گیلان خبر داد و گفت: با برگزاری این جشنواره‌ها نیروهای دانشجویی و بسیجی می‌توانند نیازهای عرصه انقلاب را تولید کرده و از زبان هنر برای معرفی آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب استفاده کنند.
جانباز «ولی الله صحرایی» دعوت حق را لبیک گفت و به کاروان شهدا پیوست.
مادر شهید «سیدصمد قریشی» دعوت حق را لبیک گفت و آسمانی شد.
ملت ایران در سایه جنگ ۸ ساله آموخت که استقامت قابل حفظ کردن و صادر کردن است
نماینده ولی فقیه در گیلان:
آیت‌الله رسول فلاحتی با اشاره به اینکه ایستادگی مردم ایران در برابر قدرت های سلطه گر جهانی از جمله دستاوردهای عظیم دفاع مقدس است، گفت: ملت ایران در سایه جنگ هشت ساله آموخت که استقامت قابل حفظ کردن و صادر کردن است.
کلید حل مشکلات کشور در نگاه دفاع مقدسی است
جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در بسیج اقشار:
«حسن حبیبی» با بیان این که کلید حل مشکلات کشور را در نگاه دفاع مقدسی است، گفت: باید با تکیه بر ارزش های دینی و معنوی و توجه به ظرفیت های داخلی شهید سلیمانی های جدید را تربیت کنیم تا بتوانیم از بن بست های سیاسی و اقتصادی و فرهنگی بیرون بیاییم و آینده انقلاب را به روشنی رقم بزنیم.
پرداختن به دفاع مقدس پرداختن به تاریخ است
رئیس دانشگاه گیلان:
«احمد رضی» با بیان اینکه اگر بتوانیم همه اسناد مربوط به دفاع مقدس را به‌صورت الکترونیکی جمع‌آوری کنیم موفق خواهیم بود گفت: پرداختن به دفاع مقدس پرداختن به تاریخ است؛ تاریخ یک تخصص است بنابراین انتظار داریم کارها روشمند انجام شود.
نماینده ولی فقیه در گیلان ارتحال مادر شهیدان «محسن و جلیل محمدیان» را تسلیت گفت
با صدور پیامی؛
آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان در پی ارتحال مادر مکرمه شهیدان «محسن و جلیل محمدیان» پیام تسلیتی صادر کرد.
نگاهی به زندگی شهید «نادر خسروپور»
«نادر خسروپور»  در ۱۲ شهریور ۱۳۴۴ در شهرستان «ماسال» دیده به جهان گشود و در ۴ اسفند ۱۳۶۴ در «فاو» بر اثر اصابت ترکش خمپاره به سر، مجروح شد و بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان لقمان تهران به شهادت رسید.
شرکت ۹۹۷ دانش آموز پسر و دختر آستارایی در اردوی راهیان نور مجازی
فرمانده سپاه ناحیه آستارا خبر داد؛
بهزاد قنبری به شرکت ۹۹۷ دانش آموز پسر و دختر آستارایی در اردوی راهیان نور مجازی اشاره کرد و گفت: در مرحله اول ۴۵۶ و در مرحله دوم ۵۲۱ دانش آموز در اردوی راهیان نور مجازی شرکت کردند.
صفحه  از ۱۴۱
پربیننده ها
آخرین اخبار