استانها
گیلان
مشتاقان اربعین حسینی در گیلان از ۴۰۰۰ نفر عبور کرد
استاندار گیلان خبر داد؛
«عباسی» از ثبت‌نام بیش از چهار هزار و ۶۰۰ نفر برای شرکت در پیاده روی اربعین در این استان خبر داد و گفت: اکثر متقاضیان شرکت در پیاده‌روی اربعین خواستار عبور از مرز مهران برای سفر به کربلا هستند.
‏‪‬‏حرکت دسته عزاداری شباب الحسین (ع) در رشت+فیلم
دسته عزاداری شباب الحسین (ع) با حضور جوانان و نوجوانان گیلانی از حرم حضرت فاطمه اخری (س) تا پیاده‌راه شهرداری رشت برگزار شد.
حمایت از جامعه کارگری برای تحقق شعار سال ضرورت دارد
نماینده ولی‌فقیه در گیلان:
آیت‌الله «فلاحتی» در دیدار صمیمی با کارگران مجتمع فولاد خزر بر ضرورت حمایت از جامعه کارگری و توجه به نیاز‌های این نیرو‌های مولد برای تحقق شعار سال تاکید کرد.
لزوم بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های استانی برای دومین کنگره شهدا
استاندار گیلان:
«عباسی» گفت: شهدا متعلق به همه آحاد جامعه هستند و باید از همه ظرفیت‌های موجود در استان استفاده کنیم تا دومین کنگره شهدای استان متناسب با شأن شهدا و مردم گیلان برگزار شود.
مداحی ابوذر روحی درباره مظلومیت‌های غزه+فیلم
«ابوذر روحی» مداح اهل بیت (ع) نوحه‌ای درباره اتفاقات روز و جنایات رژیم صهیونیستی در غزه خواند.
مهار تورم و ثبات قیمت‌ها خواسته مردم است
امام جمعه رشت:
آیت‌الله «فلاحتی» مهار تورم و ثبات قیمت‌ها را خواسته مردم دانست و گفت: بی‌ثباتی در قیمت‌ها به‌نفع بازار و مردم و کشور نیست و غبار تورم باعث شد که بسیاری از تلاش‌های شهید جمهور نادیده گرفته شود.
برگزاری رزمایش دریایی امداد و نجات دریای خزر
رزمایش بزرگ امداد و نجات دریای خزر با حضور و مشارکت ۵ کشور حاشیه‌نشین و همجوار دریای خزر به میزبانی ناوگان شمال نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران با شعار "با هم برای دریای خزر ایمن و امن" برگزار می‌شود.
در راه پیشبرد انقلاب و اسلام از هیچ کمکی کوتاهی نکنید
وصیت‌نامه شهید «رضا علیزاده»
شهید «رضا علیزاده» در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است: در راه پیشبرد انقلاب و اسلام از هیچ کمکی کوتاهی نکنید و تا آنجا که می‌توانید برای شناخت اهداف انقلاب اسلامی کوشش کنید و به مردم آگاهی بدهید.
آیین نمادین خاک‌سپاری شهدای کربلا از سوی قوم بنی اسد در شهر مذهبی آستانه اشرفیه با به حرکت درآوردن دسته‌های عزاداری برگزار شد و بانوان تا حرم سلطان سید جلال الدین اشرف را بصورت نوحه خوانی و برافراشتن پرچم طی کردند.
‌می‌خواهم قطرات خونم به معشوقم برسد
وصیت‌نامه شهید «اسماعیل پاکزاد»:
در فرازی از وصیت‌نامه شهید «اسماعیل پاکزاد» آمده است: هیچ قطره‌ای در مقیاس حقیقت در نزد خدا از قطره خونی که در راه خدا ریخته شود بهتر نیست و من می‌خواهم قطرات خونم به معشوقم برسد که خداست.
پربیننده ها
آخرین اخبار