به روز شده در: ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۰
استانها
گلستان
کارگروه تدوین نقش اداره کل مخابرات گلستان در دفاع مقدس تشکیل شد
کارگروه تدوین نقش اداره کل مخابرات استان گلستان در دفاع مقدس با حضور مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گلستان و مدیرعامل شرکت مخابرات این استان برگزار شد.
باید در انتخابات مجلس کسی را انتخاب کنیم که در تراز حاج قاسم باشد
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان:
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گلستان گفت: در انتخابات مجلس باید کسی را انتخاب کنیم که در تراز حاج قاسم سلیمانی باشد تا مجلس قوی و انقلابی داشته باشیم.
تصاویر/ همایش اسوه‌های صبر و مقاومت در گلستان
به مناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت زهرا (س)، همایش اسوه‌های صبر و مقاومت، با حضور مادران و همسران معظم شهدا در شهر فاضل‌آباد استان گلستان برگزار شد.
سردار «علی ملک شاهکوهی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گلستان با خانواده‌های شهیدان «حسن اعتراف» و «محمود آقاحسینی» در گرگان دیدار و گفت‌وگو کرد.
تصاویر/ مراسم چهلمین روز شهادت سپهبد قاسم سلیمانی در گرگان
مراسم چهلمین روز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت با حضور جمع کثیری از مردم، مدیران و مسئولان در مصلای وحدت گرگان برگزار شد.
برگزاری یادواره شهدای تیپ مردم‌پایه سپاه نینوای گلستان
یادواره شهدای والامقام تیپ مردم‌پایه سپاه نینوای گلستان، امروز برگزار خواهد شد.
تصاویر/ حضور پرشور سلیمانی‌ها در 22 بهمن گرگان
مردم استان گلستان از اقوام و مذاهب مختلف با در دست داشتن تصاویر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در راهپیمایی 22 بهمن، یاد سردار دل‌ها و چهل و یکمین بهار انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.
تخصیص اعتبارات باقی مانده مرکز فرهنگی دفاع مقدس گلستان تا پایان امسال
رئیس سازمان برنامه و بودجه خبر داد؛
«محمدباقر نوبخت» گفت: تا پایان سال جاری اعتبارات باقی مانده از مصوبات باقیمانده را به پروژه مرکز فرهنگی دفاع مقدس گلستان تخصیص خواهیم داد تا مسئولین ذی‌ربط در استان عنایت کنند و پروژه را تا سال آینده به بهره‌برداری برساند.
تصاویر/ بازدید رئیس سازمان برنامه و بودجه از مرکز فرهنگی دفاع مقدس گلستان
«محمدباقر نوبخت» رئیس سازمان برنامه و بودجه امروز با حضور در تپه نورالشهدای گرگان از روند ساخت مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان گلستان بازدید کرد.
خدمات شهید سلیمانی برای تمام آزادی‌خواهان جهان ارزشمند است
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان:
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گلستان گفت: خدمات شهید سلیمانی نه تنها برای منطقه، بلکه برای تمام آزادی‌خواهان جهان ارزشمند است.
صفحه  از ۱۵۰
پربیننده ها