به روز شده در: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۸
استانها
گلستان
خوشحال باش که همسرت لبیک‌گوی حسین زمانش است
شهید «غلامحسین رحمانی»؛
شهید «غلامحسین رحمانی» در بخشی از وصیتنامه خود به همسرش می‌گوید: اگر من سعادت به سوی لقاءالله را پیدا کردم بعد از من بچه‌ها را خیلی خوب تربیت کنی و از تو خواهش می‌کنم برایم گریه نکنی بلکه خوشحال باشی که همسر تو یک لبیک گوی حسین زمانه است.
خواندن نماز عامل خودسازی در انسان است
شهید «حسینعلی خالداران»؛
شهید «حسینعلی خالداران» در بخشی از وصیتنامه خود می‌گوید: نمونه ایمان آوردن و مطیع خدا بودن با خواندن نماز در همه وقت است و با خواندن نماز و فهمیدن آن خودسازی در انسان ایجاد می‌شود.
تدوین و چاپ کتاب اعلام شهدای عملیات کربلای 4 استان گلستان
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان خبر داد؛
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گلستان گفت: وظیفه همه ما است که ابعاد مختلف عملیات کربلای 4 را بررسی کنیم و هدف نیز جمع آوری خاطرات شهدای استان در این عملیات و چاپ کتاب اعلام مجموعه خاطرات شهدای استان گلستان در عملیات کربلای 4 خواهد بود.
برگزاری مسابقه خاطره‌نویسی ویژه روحانیون رزمنده استان گلستان
مسئول امور روحانیت اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان خبر داد؛
حجت‌الاسلام «حسین الوند» گفت: مسابقه خاطره‌نویسی با عنوان «از حجره تا جبهه» ویژه طلاب و روحانیون رزمنده استان گلستان برگزار می‌شود.
شهید «محمدحسن غفاری»؛
شهید «محمدحسن غفاری» در بخشی از وصیتنامه خود می گوید: قید و بند دنیا را از روحمان برداشته‌ایم و به جوار حق تعالی رسیده‌ایم. پیروی از ولایت فقیه و وحدت را رمز بقای شرافت اسلامی و انسانی می‌دانیم.
تصاویر/ وصیتنامه و نامه‌های طلبه شهید «حسینعلی رسولی»
طلبه «حسینعلی رسولی» یکم اسفند سال ۱۳۴۸ در روستای کیاسر هزارجریب به دنیا آمد و ۲۱ دی سال ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۵ در منطقه شلمچه به ندای حق لبیک گفت.
برگزاری نشست هماهنگی جشنواره «پرچمداران انقلاب اسلامی» در گلستان
جلسه شورای راهبردی جشنواره ملی «پرچمداران انقلاب اسلامی» در سالن جلسات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گلستان برگزار شد.
فقط اشک بود و بوسه‌های ممتد من بر خاک پاک وطن
برشی از کتاب/ آزاده «موسی الرضا بزرعلی»:
«من نیز به سجده افتاده بودم. خاک ایران را بو می‌کردم و می‌بوسیدم. اشک تمام گونه‌هایم را خیس کرده بود. تاب تحمل نداشتم. نمی‌توانستم خودم را کنترل کنم. فقط اشک بود و گریه و بوسه‌های ممتد من بر خاک پاک وطن.»
درد دل با شهید و عنایتش، بیماری دخترم را مداوا کرد
برشی از کتاب (2)/ همسر شهید «صلبی»:
«پس از بیماری سخت دخترم، یک شب تا صبح با اسماعیل حرف زدم، دعا کردم و اشک ریختم. یقین داشتم دعایم بی‌اثر نمی‌ماند. صبح که از خواب بیدار شدم بلافاصله رفتم سراغ دخترم. باورم نمی‌شد رنگ و روی دخترم خیلی فرق کرده بود. دکتر‌ها گفتن بچه تو سالمِ سالم است. ببرش خانه.»
مروری بر زندگی طلبه‌ شهید «حسینعلی رسولی»
چهل‌سالگی سرو/
طلبه «حسینعلی رسولی» یکم اسفند سال 1348 در روستای کیاسر هزارجریب به دنیا آمد و 21 دی سال 1365 در عملیات کربلای 5 در منطقه شلمچه به ندای حق لبیک گفت.
صفحه  از ۱۸۱
پربیننده ها
آخرین اخبار