به روز شده در: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۹
استانها
خراسان جنوبی
اختصاص اعتبارات لازم جهت تکمیل پروژه‌های نیمه تمام یادمان شهدای گمنام خراسان جنوبی
استاندار خراسان جنوبی در دیدار با جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور خبر داد؛
استاندار خراسان جنوبی در دیدار با جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور از اختصاص اعتبار لازم برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام یادمان شهدای گمنام خراسان جنوبی خبر داد.
مسئولان خراسان جنوبی برای احداث موزه دفاع مقدس استان همت بیشتری کنند
جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس:
جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: احداث موزه دفاع مقدس، همکاری و همیاری همه دستگاه‌های اجرایی و دولتی را می‌طلبد و مسئولان خراسان جنوبی برای احداث موزه دفاع مقدس در این استان همت بیشتری کنند.
برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی
با حضور امیر فهمیده صورت گرفت؛
مراسم تکریم و معارفه مدیرکل قدیم و جدید اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی با حضور امیر سرتیپ «محمد فهمیده قاسم‌زاده» و جمعی از مسئولان نظامی و انتظامی و مسئولان استانی در مجتمع غدیر بیرجند برگزار شد.
اکران ویژه «منطقه پرواز ممنوع» در مرز افغانستان
با حضور امیر داسارگر صورت می‌گیرد؛
اکران ویژه فیلم «منطقه پرواز ممنوع» در روستا‌های مرزی بخش درح در مرز افغانستان با حضور «امیر داسارگر» نویسنده و کارگردان این فیلم صورت می‌گیرد.
دانشگاه فنی و حرفه‌ای آماده ارائه تخصص‌های فنی به جهادگران است
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی:
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی گفت: دانشگاه فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی با دارا بودن 65 کدرشته فنی و 42 کارگاه و آزمایشگاه و تجهیزات گسترده و مطلوب این آمادگی را دارد که در زمینه‌هایی که سازمان بسیج سازندگی اعلام نیاز کند به جهادگران آموزش‌های تخصصی فنی را ارائه بدهد.
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین سازمان بسیج سازندگی و دانشگاه فنی حرفه‌ای خراسان جنوبی
امروز در مراسمی میان رئیس سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی و رئیس دانشگاه فنی حرفه‌ای استان تفاهم نامه‌ای با هدف مهارت افزایی و ایجاد گروه‌های تخصصی تقویت فرهنگ جهادی و خدمت رسانی امضا شد.
تصاویر/ راهپیمایی مردم بیرجند در روزهای ابتدای انقلاب اسلامی
مردم بیرجند همچون مردم دیگر شهر‌های کشور در روز‌های منتهی به پیروزی انقلاب اسلامی با شرکت در راهپیمایی‌های خودجوش، فریاد انزجار از رژیم پهلوی را سر می‌دادند. مجموعه تصاویر پیش رو مربوط به سال ۵۷ است که همه اقشار مردم اعم از زن و مرد و ارتشی و روحانی در راهپیمایی‌ها شرکت می‌کردند.
دیپلماسی نباید منحصر به ارتباطات سیاسی شود
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی گفت: دیپلماسی گرچه یک سیستم سیاسی است اما نباید راهکارها را تنها منحصر در ارتباطات سیاسی دانست.
نشست هفتگی خادمیاران کانون کتاب و کتابخوانی رضوی با محوریت «فضای مجازی، فرصت‌ها و تهدیدها» با همکاری مدیریت توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس در فضای مجازی و ماهواره‌ای اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان برگزار شد.
تصاویر/ تجلیل از برترین‌های پژوهش نیروهای مسلح در خراسان جنوبی
در مراسمی با حضور مشاور عالی فرمانده کل سپاه از برترین‌های پژوهش در نیروهای مسلح استان خراسان جنوبی تقدیر شد.
صفحه  از ۱۲۶
پربیننده ها
آخرین اخبار