به روز شده در: ۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۱
استانها
خراسان جنوبی
روحیه ایثار و فداکاری در بین نیروهای انتظامی موج می‌زند
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان جنوبی:
سرهنگ «فلاحی» با بیان اینکه نیروهای نظامی جمهوری اسلامی در دوران جنگ تحمیلی اجازه ندادند نیروهای دشمن به مرزهای کشور تجاوز کنند، گفت: نیروی انتظامی در زمان جنگ تحمیلی حضور فعالانه و مسئولانه‌ای داشته و در این حماسه عظیم نقش خود را به درستی ایفا کرده است.
ضرورت بهره‌گیری از دستاوردهای دفاع مقدس برای رفع مشکلات کشور
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی تأکید کرد؛
سرهنگ «شجاعی‌نسب» با تأکید بر اینکه برای رسیدن به اهداف والای انقلاب اسلامی باید تمام تلاش خود را به کار گیریم، گفت: اگر دستاوردهای دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و مقاومت در جامعه تبیین شود بسیاری از مشکلات موجود در جامعه مرتفع می‌شود.
تصاویر/ دیدار مسئولان خراسان جنوبی با خانواده شهید «محمود نارمنجی»
به مناسبت هفته دفاع مقدس ، سردار «محمدرضا مهدوی» فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی به همراه «نوفرستی» مدیرکل بنیاد شهید خراسان جنوبی و چند تن از مسئولان با خانواده شهید «محمود نارمنجی» دیدار کردند.
تفكر و اندیشه بسیجی؛ مهم‌ترین دستاورد دفاع مقدس
یادداشت/ مهدی رحیم‌آبادی
در دوران دفاع مقدس نوع نگاه، تفكر و بینش همه رزمندگان اعم از ارتش، سپاه، بسیج و همه مردم در جای جای ایران اسلامی برای پشتیبانی همه‌جانبه از جنگ بسیج شدند و نشان دادند تفكر بسیجی نه تنها در یک قشر نظامی خاص بلكه در میان تمامی مردم جریان دارد.
پیشرفت‌های علمی و نظامی کشور از دستاوردهای دوران دفاع مقدس است
فرمانده سپاه خراسان جنوبی:
سردار «مهدوی» گفت: امروز در عرصه‌های مختلف، جوانان برومند ایران اسلامی روی پای خود ایستاده و حرفی برای گفتن دارند و در حوزه‌های علمی و نظامی دارای رتبه‌های برتر در جهان هستیم که این پیشرفت‌ها ناشی از هشت سال دفاع مقدس است.
تصاویر/ افتتاح نمایشگاه «فتح قله‌ها» در «بیرجند»
به مناسبت هفته دفاع مقدس، نمایشگاه «فتح قله‌ها» با حضور معاونان استاندار خراسان جنوبی، سردار «مهدوی» فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی و دیگر فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی در منطقه بیدخت بیرجند افتتاح شد.
بازسازی عملیات «والفجر ۹» در «بیرجند» آغاز شد
فرمانده سپاه خراسان جنوبی:
سردار «مهدوی» با اشاره به برپایی نمایشگاه «فتح قله‌ها» در بیرجند، گفت: بازسازی عملیات «والفجر ۹» از بخش‌هایی نمایشگاه است که فرصتی برای آشنایی مردم با دلاوری غیور مردان این سرزمین در جبهه محسوب می‌شود.
تصاویر/ نمایشگاه حماسه‌آفرینان دفاع مقدس در «سربیشه»
همزمان با چهارمین روز از هفته دفاع مقدس، نمایشگاه حماسه‌آفرینان هشت سال دفاع مقدس به منظور حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و گرامیداشت حماسه‌سازان و حماسه‌آفرینان دفاع مقدس در سربیشه افتتاح شد.
همزمان با چهارمین روز از هفته دفاع مقدس، نمایشگاه «فتح قله‌ها» با هدف آشنایی قشر جوان با دوران دفاع مقدس و عملیات‌های مختلف در منطقه بیدخت بیرجند گشایش یافت.
نمایشگاه حماسه‌آفرینان دفاع مقدس در «سربیشه» افتتاح شد
همزمان با هفته دفاع مقدس، نمایشگاه حماسه‌آفرینان هشت سال دفاع مقدس به منظور حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و گرامیداشت حماسه‌سازان و حماسه‌آفرینان دفاع مقدس با حضور مسئولان شهرستانی در سربیشه افتتاح شد.
صفحه  از ۳۴۹
پربیننده ها
آخرین اخبار