به روز شده در: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۲۶
استانها
خراسان جنوبی
ضرورت همکاری دستگاه‌های اجرایی برای اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس
استاندار خراسان جنوبی تأکید کرد؛
«قناعت» خطاب به دستگاه‌های اجرایی در رابطه با ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس، گفت: در این خصوص همه دستگاه‌ها باید آماده باشند تا از ظرفیت‌های این حوزه بهره‌مند شویم.
روایت یک فرمانده از عملیات غرورآفرین «مرصاد»/ خیال خام منافقان برای نابودی انقلاب اسلامی
دفاع‌پرس گزارش می‌دهد؛
این روزها که سی و یکمین سالگرد عملیات پرافتخار «مرصاد» را پشت سر می‌گذاریم، به سراغ «علی دوستی» فرمانده گردان الغدیر در عملیات مرصاد رفتیم و پای صحبت‌های این رزمنده خراسان جنوبی در عملیات مرصاد نشستیم تا مشاهداتش از آن حماسه را برایمان روایت کند.
شهید «صفرعلی رضایی» به روایت تصاویر
«صفرعلی رضایی» در روز دوم اسفند ۱۳۳۸ در روستای نوگیدر از توابع شهرستان بیرجند متولدشد و سرانجام ۶ مرداد ۱۳۶۷در عملیات مرصاد در منطقه اسلام‌آباد غرب به درجه شهادت رسید.
تبعیت از ولایت فقیه و وحدت رمز پیروزی عملیات «مرصاد» بود
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان جنوبی:
سرهنگ «فلاحی» هشت سال جنگ تحمیلی و عملیات مرصاد را نمونه بارز خیانت و جنایات منافقان دانست و گفت: عملیات مرصاد درس فراموش نشدنی به منافقین داد و خیال واهی آنان برای فروغ جاویدان را به کابوسی هولناک مبدل کرد و طومار آن‌ها را در هم پیچید.
«صفرعلی رضایی» شهیدی که در خواب نوید شهادتش را دادند
به بهانه سالروز عملیات مرصاد؛
«صفرعلی رضایی» پیش از عملیات مرصاد در خواب مژده شهادتش را دادند و در حین عملیات وی به آروزی دیرینه خود رسید.
ایران یکی از قدرتمندترین کشورها در عرصه پدافند هوایی است
رئیس عقیدتی سیاسی قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ ارتش:
حجت‌الاسلام «رشیدپور» با تأکید بر این‌که نقش مؤثر و تعیین‌کننده پدافند هوایی در حفاظت از آسمان کشور بر کسی پوشیده نیست، گفت: ایران یکی از قدرتمندترین کشورها در عرصه پدافند هوایی است.
خراسان جنوبی؛ رتبه نخست چاپ کتاب کودک و نوجوان با موضوع دفاع مقدس
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی خبر داد؛
سرهنگ «فلاحی» با اشاره به چاپ ٣۴ عنوان کتاب کودک و نوجوان با موضوع دفاع مقدس در استان خراسان جنوبی طی سال گذشته، گفت: خراسان جنوبی سال گذشته در حوزه چاپ کتاب کودک و نوجوان با موضوع دفاع مقدس، رتبه نخست کشور را کسب کرد.
تقویت روحیه خدمت جهادی از نیازهای اصلی جامعه است
مسئول نمایندگی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای در مشهد:
حجت‌الاسلام «خوراکیان» یکی از نیازهای اصلی جامعه امروزی را تقویت روحیه خدمت جهادی دانست و گفت: جامعه امروزی به دنبال خدمت صادقانه است و جبهه انقلاب هر جا مردم گرهی دارند باید حضور یافته و مشغول خدمت‌رسانی شوند.
ولایتمداری رسالت مرزبان در تراز انقلاب اسلامی است
حجت‌الاسلام «صوفی» گفت: وظیفه من و شما دفاع و پشتبانی از این نظام و به معنی واقعی مرزبان در تراز انقلاب اسلامی بودن است به طوری که زینت نظام و انقلاب و زینت ولایت باشیم و با انجام وظیفه به نحو احسنت به این مرتبه می‌رسیم.
حرکت در خط ولایت رسالت ذاتی فراجا است
جانشین عقیدتی سیاسی فرماندهی کل انتظامی کشور:
حجت‌الاسلام «صوفی» رهنمودهای دلسوزانه رهبر معظم انقلاب اسلامی را چراغی در مسیر پیشرفت و توسعه سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و نظامی کشور دانست و گفت: حرکت در خط ولایت و مطیع فرامین رهبر رسصالت ذاتی فراجا است.
صفحه  از ۲۵۱
پربیننده ها