به روز شده در: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶
استانها
کرمانشاه
به خدا حاضرم که در راه اسلام صد بار بمیرم و این پیر روشن دل را تنها نگذارم
وصيت‌نامه شهيد اسمعلی فرهنگيان:
شهید «اسمعلی فرهنگیان» در وصیت‌نامه‌اش چنین آورده است: از پدر و مادر و سایر بستگانم می‌خواهم که بعد از من زیاد گریه و زاری نکنید، چون با گریه شما دل دشمنان اسلام شاد می‌شود و اگر خواستید گریه کنید به یاد کربلای امام حسین (ع) گریه کنید. و اما مادر عزیزم به خدا حاضرم که در راه اسلام صد بار بمیرم و این پیر روشن دل را تنها نگذارم.
آن آدم برفی همیشه می‌ماند
معرفی کتاب:
کتاب «آن آدم برفی همیشه می‌ماند» روایت یک دختر چهارده ساله‌ای است که با مشقت‌های زمان جنگ و مهاجرت خانوادگی و قومی را به تصویر آورده و مخاطب را به زندگی آن دوران می‌کشاند و روایت پسرش بعد از گذشت دورانی از جنگ به بازتاب همان سرگذشت
روز پاسدار نمادی از عزت و معنویت غیور مردان است
سردا ناصر باباخانی به مناسبت روز پاسدار در پیامی آوزده است: روز پاسدار نمادی از عزت و معنویت غیور مردانی است که در نخستین روز‌های انقلاب با اعتقاد، اخلاص و اقتدار وارد مسلک پاسداری شده و همدوش با دیگر نیرو‌های مسلح و مردم در راه ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و پیرمرادشان از جان خود گذشته و افتخار هشت سال دوران دفاع مقدس را با سربلندی پشت سر گذاشتند.
تولید روزانه یک هزار ماسک در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس گیلانغرب
مديركل حفظ آثار دفاع مقدس كرمانشاه خبر داد؛
سردار ناصر باباخانی از تولید روزانه یک هزار ماسک در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس شهرستان گیلانغرب توسط گروه‌های جهادی خبر داد.
آغاز عملیات سراسری دفاع بیولوژیک در شرق استان
معاون عملیات قرارگاه نجف اشرف:
سردار علی سلیمانی گفت: نیروی زمینی سپاه امروز در قالب رزمایش بیولوژیکی اقدام به پاکسازی معابر و اماکن عمومی شهرستان‌های سنقروکلیایی و کنگاور اقدام خواهند کرد.
تصاویر/ راه اندازی تولید ماسک در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس گیلانغرب
اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه در راستای بسیج عمومی و به منظور مقابله با ویروس کرونا با همکاری هیئت رزمندگان اسلام، ناحیه مقاومت بسیج، هیئت منتظر المهدی (عج) روزانه 2 هزار ماسک تولیددر مركز فرهنگي و موزه دفاع مقدس شهرستان گيلانغرب هستند.
تصاوير/ سفره هفت سين سرداران وطن در كرمانشاه
به‌مناسبت ایام نوروز سال ۱۳۹۹ شهرداری کرمانشاه با همکاری اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان نسبت به برپایی سفره هفت سین سرداران وطن در میدان فردوسی شهر کرمانشاه اقدام کرده است.
ماه «اسفند» یادآور موجی از جنایات رژیم صدام است
مديركل حفظ آثار دفاع مقدس كرمانشاه:
سردار «ناصر باباخانی» گفت: ماه اسفند یادآور موجی از جنایات رژیم صدام است، بمباران چند منطقه مسکونی همچون حلبچه و نودشه و نیز به کار گرفتن مواد شیمیایی در چند منطقه جنگی بر خلاف معاهدات بین‌المللی از جمله این جنایات بود.
تصاوير/ حضور كاركنان اداره‌كل حفظ آثار دفاع مقدس كرمانشاه در پناهگاه پارک شيرين
به مناسبت سالروز بمباران پناهگاه پارک شيرين در 26 اسفند 1366 توسط هواپيماهای صدام و شهيد و زخمی شدن بيش از 250 نفر از خانواده‌های بی‌دفاع اين شهر در اين پناهگاه، مديركل و كاركنان اداره‌كل حفظ آثار دفاع مقدس کرمانشاه در اين محل حضور پيدا كرده و به ياد اين عزيزان مداحی و قرائت فاتحه نثار كردند.
عملیات والفجر ۱۰ از نادرترین مانور‌ها در طول دفاع مقدس بود
مديركل حفظ آثار دفاع مقدس كرمانشاه:
سردار «ناصر باباخانی» گفت: عملیات والفجر ۱۰ به تعبیر کلاسیک از نوع مانور احاطه‌ای بود و چنین مانوری که در حقیقت وضعیت زمین آن را تعیین می‌کرد، از جمله نادرترین مانور‌ها در طول عملیات‌های گذشته بود.
صفحه  از ۲۱۶
پربیننده ها
آخرین اخبار