به روز شده در: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۴:۱۷
استانها
کرمانشاه
اهالی رسانه و خبرنگاران امید اصلی انقلاب اسلامی هستند
مشاور وزیر و رئیس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت کشور:
«دارابی» گفت:یکی از مهمترین وظایفی که اهالی رسانه و خبرنگاران برعهده دارند، ایجاد امید و نشاط در جامعه و میان مردمی است که امید اصلی انقلاب اسلامی هستند.
ضرورت همت مضاعف برای ثبت خاطرات رزمندگان کرمانشاهی
مدیر تاریخ شفاهی و اسناد اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس کرمانشاه تأکید کرد؛
«باقری» گفت: امید است که ادارات، سازمان‌ها، یگان‌های نظامی و دستگاه‌های دولتی، اهمیت بیشتری به موضوع ثبت و ضبط تاریخ شفاهی رزمندگان داده و آن را یکی از اولویت‌های کاری و اداری خود قرار دهند و نویسندگان نیز با تلاش و همت مضاعف خود، در این راستا قلم بزنند.
انقلاب ما نتیجه ثمره خون مطهر شهیدان است
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر ۸۱ زرهی نزاجا:
امیر«سبزی» گفت: انقلاب ما نتیجه ثمره خون مطهر شهیدان است که مقابل دشمنان ایستادگی کرده و بر دسیسه های آنان غلبه کرده است.
خرمشهر را باید شروع افتخارات برای جهان اسلام و مستضعفان بدانیم
فتح خرمشهر؛ فتح خون/ امام جمعه قصرشیرین:
حجت الاسلام«صالحی» گفت:خرمشهر را باید شروع افتخارات برای سلسله عملیات‌های الی بیت المقدس در جهان اسلام و جهان مستضعفان بدانیم.
فتح خرمشهر تمام باورهای نظامی ایران را عوض کرد
فتح خرمشهر؛ فتح خون/ مسول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کرمانشاه:
حجت‌الاسلام «جلیلیان» گفت: با عملیات بیت المقدس تمام باور‌ها و ذهنیت‌ها در مورد توانایی و قابلیت‌های نظامی ایران عوض شد.
دشمنان نظام و انقلاب امروز برروی کارکرد نظام تمرکز کرده است
امام جمعه سرپل ذهاب:
حجت الاسلام «فاطمی نسب» گفت: دشمنان نظام و انقلاب امروز برروی کارکرد نظام تمرکز کرده و در تلاش هستند که در اذهان مردم جا اندازند که نظام اسلامی در برابر مشکلات اساسی کشور خصوصا مشکلات اقتصادی و معیشتی ناکارآمد است.
آزادسازی خرمشهر یک روز حماسی و ملی است
فتح خرمشهر؛ فتح خون/ فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب نزاجا:
امیر «طاهری» گفت: آزادسازی خرمشهر یک روز حماسی و ملی است چرا که در ظاهر رژیم صدام با ما می‌جنگید، اما در مقابل ما ائتلافی بین المللی بود که قصد شکست جمهوری اسلامی ایران را داشت.
امنیت از عناصر محوری اهداف حکومت اسلامی است
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه:
ماموستا «مرادی» گفت: امنیت از عناصر محوری اهداف حکومت اسلامی است که با تشکیل حکومت به دست پیامبر گرامی اسلام در مدینه منوره، غارت دوران جاهلی به امنیت و امتیاز خواهی آن به تمدن ایثار تبدیل شد.
خدمت به خانواده شهدا و جانبازان وظیفه شرعی و اخلاقی همه ماست
فرمانده انتظامی سرپل ذهاب:
سرهنگ «شاه حسینی» گفت: خدمت به خانواده شهدا و جانبازان وظیفه شرعی و اخلاقی همه ماست که نتیجه آن ترویج فرهنگ جهاد و ایثار در جامعه است.
حضور بسجیان در رزمایش‌ها دفاع از ارزش‌های اسلامی و انقلابی است
فرماندرا روانسر:
«مصطفی زاده» گفت: حضور در رزمایش‌ها نشان دهنده قدرت بسیجیان برای مقابله با تهدیدات احتمالی و آمادگی نیرو‌های مردمی برای دفاع از ارزش‌های اسلامی و انقلابی است.
صفحه  از ۳۳۴
پربیننده ها