به روز شده در: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۴
استانها
کرمانشاه
فتح خرمشهر، فتح خون/ معاون استاندار کرمانشاه:
«خوش‌اقبال» گفت: یادآوری فتوحات و پیروزی‌های بزرگ می‌تواند در احیای روحیه خودباوری در جامعه اثرگذار باشد و باید پیروز‌های بزرگ نظام را برجسته کنیم، چون هم خاطره انگیز و هم احیاکننده روحیه ایثارگری است.
عملیات فتح خرمشهر نماد اقتدار نظام است
فتح خرمشهر، فتح خون/مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس کرمانشاه:
سردار «باباخانی» گفت: عملیات فتح خرمشهر نماد اقتدار نظام است که در جریان این عملیات ضربه سنگینی به صدام و دیگر دشمنان نظام وارد آمد و این پیروزی مقدمه پیروزی‌های بزرگ در دوران دفاع مقدس شد.
فتح خرمشهر ثمره ایثار و فداکاری و اراده پولادین رزمندگان بود
فتح خرمشهر، فتح خون/ مدیرکل بنیادشهید کرمانشاه:
حجت‌الاسلام «عسگری» گفت: فتح خرمشهر، ثمره ایثار و فداکاری و اراده پولادین رزمندگان بود که باید جامعه به ویژه نسل جوان را با اتفاقات رخ‌داده در دوران جنگ تحمیلی آشنا کنیم.
برگزاری کنگره تجلیل از ایثارگران سوم خرداد در کرمانشاه
فتح خرمشهر،‌فتح خون/
برگزاری کنگره تجلیل از جانبازان عملیات بیت‌المقدس همزمان با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در کرمانشاه برگزار خواهد شد.
فتح خرمشهر غیرت و اتحاد ایرانی را متجلی کرد
فتح خرمشهر،‌فتح خون/ مدیرکل بنیاد شهید کرمانشاه:
حجت‌الاسلام «هادی عسگری» گفت: فتح خرمشهر غیرت و اتحاد ایرانی را متجلی کرد و الطاف بی‌کران خداوندی را به رخ جهانیان کشید.
حماسه فتخ خرمشهر عزت، عظمت و اقتدار ایران را تضمین کرد
فتح خرمشهر،‌فتح خون/ معاون فرهنگی بنیاد شهید کرمانشاه:
«شهیدی» گفت: حماسه فتح خرمشهر حاصل قطره قطره خون پاک فرزندان برومند این دیار است و در سایه این رزم بزرگ اقتدار ایران تضمین شد.
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس کرمانشاه:
سردار «باباخانی» گفت: توجه به فرهنگ بومی و قومی استان در خلق آثار هنری به ویژه تولیدات سینمایی، موسیقی و مستند در عرصه دفاع مقدس می‌تواند هم به غنای فرهنگی منطقه کمک کند و هم آداب و رسوم و فرهنگ استان ما را به کل کشور معرفی کند.  
هیچ نقطه‌ای از مناطق صهیونیستی‌نشین از تیررس موشک‌های نیروهای مقاومت در امان نیست
یادداشت/
این روزها همگان شاهد هستند که هیچ نقطه‌ای از مناطق صهیونیستی نشین از تیررس موشک‌های نیروهای مقاومت در امان نیست و اینک صدای آژیر قرمز خواب راحت را اشغالگران ربوده است.
قوی شدن و وحدت تنها راه غلبه بر دشمن است
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد کرمانشاه:
حجت‌الاسلام جلیلی با اشاره به مبارزات مردم فلسطین با اشغالگران قدس گفت: تنها راه غلبه بر دشمن تا بن دندان مسلح قدرتمند شدن و اتحاد اتحاد داخلی است.
شرکت در انتخابات، وظیفه‌ای واجب تلقی می‌شود
حضور حداکثری، اقتدار ملی/ امام جمعه موقت قصرشیرین:
حجت‌الاسلام «شامحمدی» گفت: امام در وصیتنامه خود بر انتخاباتی تاکید کردند که اقشار مختلف مردم، علما، مراجع، نخبگان و دانشگاهیان در آن شرکت کنند که وظیفه‌ای واجب تلقی می‌شود.
صفحه  از ۲۵۷
پربیننده ها