به روز شده در: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۸
استانها
مرکزی
تصاویر/ مراسم جمع‌خوانی قرآن کریم توسط آزادگان دفاع مقدس
مراسم جمع‌خوانی قرآن کریم توسط آزادگان دفاع مقدس استان مرکزی به سبک جمع‌خوانی و ختم قرآن کریم در دوران اسارت، با حضور مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان برگزار شد.
عید فطر؛ آغازی بر تعالی و رشد مادی و معنوی
مسئول نشر آثار مشارکت روحانیت در دفاع مقدس استان مرکزی عنوان کرد؛
حجت‌الاسلام «شریفی» گفت: عید سعید فطر نه پایان راه، بلکه باید آغازی برای تعالی و رشد همگان، هم از نظر مادی و هم از نظر معنوی باشد.
فعالیت بیش از ۱۵ گروه جهادی بسیج مداحان استان مرکزی
مسئول سازمان بسیج مداحان سپاه روح‌الله:
«ربیعی» گفت: بیش از ۱۵ گروه جهادی فعال در سطح استان مرکزی در بسیج مداحان فعالیت می‌کنند که منشأ خیرات و برکات فراوانی برای مردم و خصوصا مناطق حاشیه‌نشین شهر اراک و نقاط کم‌برخوردار شهرستان‌های استان شده‌اند.
پشتوانه سیاست خارجی «جبهه مقاومت» است
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی:
«آصفری» گفت: بزرگ‌ترین پشتوانه سیاست خارجی در طول این سال‌ها جبهه مقاومت است و اگر توان جبهه مقاومت و قدرت دفاعی و موشکی جمهوری اسلامی نبود، اصلا مذاکرات شکل نمی‌گرفت.
توجه به فعالیت قرآنی در سپاه یک اولویت مهم است
فرمانده تیپ ۷۱ مردم‌پایه سپاه روح‌الله استان مركزی:
سردار «کریمی» گفت: امروز فعالیت قرآنی در سپاه یک اولویت مهم محسوب می‌شود و ترویج معارف قرآن و انتشار پرتو انوار هدایت الهی در روحیات و زندگی پاسداران، با جدیت در دستور کار قرار دارد.
5 کمیته تخصصی دانشنامه دفاع مقدس استان مرکزی تشکیل شد
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان مرکزی:
سرهنگ «کریمی» از تشکیل 5 کمیته تخصصی دانشنامه دفاع مقدس استان مرکزی خبر داد.
حادثه تروریستی مدرسه سیدالشهدا کابل بار دیگر خباثت دشمنان علیه ملت‌های مظلوم را نشان داد
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:
آیت‌الله «دری نجف‌آبادی» گفت: حادثه غم‌انگیز مدرسه سیدالشهدای کابل موجب ناراحتی مسلمانان و ملت‌های مسلمان شد که بار دیگر خباثت و کینه دشمنان علیه اهل‌بیت (ع) و ملت‌های مظلوم را نشان داد.
۹۵۰۰ بسته معیشتی در قالب طرح احسان رمضان در استان مرکزی توزیع شد
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) استان مرکزی:
تهامی گفت: در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه که طی آن ۵۰۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان کشور توزیع می‌شود، سهم نیازمندان این استان از طرح مذکور ۹ هزار و ۵۰۰ بسته است.
دنیا به مقاومت ملت ایران افتخار می‌کند
استاندار مرکزی:
آقازاده گفت: دشمنان با اعمال تحریم علیه ملت انقلابی ایران نتوانستند به اهداف خود که تسلیم ملت بود دست پیدا کنند و امروز ایستادگی و مقاومت ملت ایران در مقابل زورگویی‌های دشمنان در تاریخ ماندگار خواهد بود و دنیا به مقاومت ملت ایران افتخار می‌کند.
اردوهای جهادی میدان کار تشکیلاتی و جنگیدن با فقر در همه ابعاد است
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی:
محترمی گفـت: اردوهای جهادی یکی از بسترهای مهم پرورش مدیران آینده نظام اسلامی هستند که در این اردوها علاوه بر خدمت‌رسانی، کار تربیت و پرورش اتفاق می‌افتد و در واقع اردوهای جهادی میدان کار تشکیلاتی و جنگیدن با فقر در همه ابعاد است.
صفحه  از ۲۱۷
پربیننده ها