به روز شده در: ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۲
استانها
مرکزی
انگیزه الهی، ولایتمداری و روحیه انقلابی رمز موفقیت نیروهای مسلح است
نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی:
آیت‌الله «دری نجف‌آبادی» انگیزه الهی، ولایتمداری، روحیه انقلابی و جهادی را رمز موفقیت نیرو‌های مسلح در کشور خواند و گفت: روز به روز باید این مولفه‌ها تقویت شوند و تقویت و افزایش قدرت همه‌جانبه نیرو‌های مسلح امروز از ضرورت‌های مهم است.
«غیرت دینی» موتور محرکه انقلاب اسلامی و عامل نجات کشور از بحران‌هاست
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:
سردار کریمی با اشاره به اینکه «غیرت دینی» همواره موتور محرکه انقلاب اسلامی بوده و به‌عنوان عامل نجات کشور در بحران‌ها عمل کرده است، گفت: امروز دشمنان به دنبال از بین بردن «غیرت دینی» هستند که باید در برابر توطئه‌های آن‌ها هوشیار بود.
مهمترین ویژگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، مکتبی و عقیدتی بودن است
رییس کل دادگستری استان مرکزی:
حجت‌الاسلام موسوی گفت: مهمترین ویژگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، مکتبی و عقیدتی بودن این نیرو است، مکتبی که با عشق همراه است و‌ نیروی ما جان را در طلب اخلاص می‌گذارد تا فدای مکتب و فرهنگ کند.
بزرگترین پروژه عمومی دولت ترمیم اعتماد عمومی است
استاندار مرکزی:
مخلص‌الائمه گفت: ناامیدی می‌تواند آسیب جدی به جامعه وارد کند، بزرگترین پروژه عمومی دولت در حال حاضر ترمیم اعتماد عمومی است و به‌طور حتم دستگاه قضایی در این راستا نقش موثری دارد.
شهدای مدافع حرم ستون‌های محکم اقتدار و امنیت کشور هستند
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح:
حجت‌الاسلام «پورخاقان» گفت: شهدا و رزمندگان مدافع حرم همه توطئه‌های منطقه‌ای دشمنان را خنثی نمودند و جلوی پیشروی گروه‌های تروریستی را گرفتند و لذا شهدای مدافع حرم ستون‌های محکم اقتدار و امنیت کشور در شرایط فعلی هستند که عزت و سربلندی ملت ایران و امت‌های مسلمان را رقم زدند.
انتقام خون شهید «صیاد خدایی» را در خیابان‌های تل‌آویو خواهیم گرفت
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح:
حجت‌الاسلام «پورخاقان» گفت: صهیونیست‌های جتایت‌کار، این را بدانند انتقام خون سردار شهید «صیاد خدایی» که در خیابان «مجاهدین اسلام» به ناحق بر زمین ریخته شد را در خیابان‌های تل‌آویو خواهیم گرفت.
تصاویر/ رژه موتوری به‌مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در اراک
فتح خرمشهر؛ فتح خون/ عکس: محسن رضایی
رژه موتوری نیروهای مسلح حد فاصل میدان «شهدا» اراک تا گلزار مطهر شهدای این شهر، به‌مناسبت فرارسیدن چهلمین سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار شد.
فتح خرمشهر سرافرازی و عزت ملت ایران را رقم زد
فتح خرمشهر؛ فتح خون/ نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی:
آیت الله دری نجف‌آبادی گفت: فتح خرمشهر موجب ظهور قدرت دفاعی و افزایش اعتبار سیاسی ایران شد و سرافرازی و عزت ملت ایران را رقم زد.
پیام تسلیت فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در پی عروج سرهنگ پاسدار حاج «عباس آقایی»
سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در پی عروج سرهنگ پاسدار حاج «عباس آقایی» پیام تسلیتی صادر کرد.
تصاویر/ نمایشگاه تصویرسازی گلوله های ممنوعه افتتاح شد
عکس: محسن رضایی
همزمان با چهلمین سالگرد آزادسازی خرمشهر، نمایشگاه تصویرسازی با عنوان گلوله‌های ممنوعه افتتاح شد، در این نمایشگاه تعداد ۱۹ اثر تصویرسازی «مهدی محمدی» مزین به نام شهید «علی اکبر محمدی» به نمایش گذاشته شده است.
صفحه  از ۳۰۸
پربیننده ها