به روز شده در: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳
استانها
البرز
دستگاه‌های اجرایی سریع‌تر نسبت به تبدیل وضعیت ایثارگران اقدام کنند
مدیرکل بنیاد شهید استان البرز:
«رستمیان» با بیان اینکه زمان زیادی از ابلاغ قانون بند «د» تبصره 20 در خصوص تبدیل وضعیت ایثارگران می‌گذرد، گفت: دستگاه‌های اجرایی باید هرچه سریع‌تر نسبت به تبدیل وضعیت ایثارگران اقدام کنند.
ترویج گفتمان انقلاب از مهم‌ترین اهداف سازمان بسیج رسانه است
مسئول سازمان بسیج رسانه البرز:
«موسوی‌زاده» ترویج گفتمان انقلاب را از مهم‌ترین اهداف سازمان بسیج رسانه عنوان کرد و گفت: علاوه بر جریان سازی یکی از مأموریت‌های رسانه، ترویج امید بر پایه انعکاس خدمات در جامعه است.
مروری بر زندگی شهید «سید مجید حسینی»
«سید مجید حسینی» در تاریخ 15 فروردین سال 1340 در روستای قلعه آذری بخش ساوجبلاغ متولد شد و در تاریخ 10 تیر سال 1361 در پاسگاه خوشابر هنگام دعا و نیایش صبحگاهی، پس از درگیری و مقاومت دلیرانه به شهادت رسید.
مرکز فرهنگی دفاع مقدس، مکانی برای نزدیک شدن به سیره شهدا
نماینده مردم کرج در مجلس مطرح کرد؛
«عسگری» گفت: مراکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس باید مرکزی برای حس گرفتن، خاطره گرفتن و نزدیک شدن به سیره واقعی و سبک زندگی شهدایی باشد.
اجرای طرح «۸۰ مسجد، ۸۰ محفل انس با قرآن» در البرز
مسئول دارالقرآن بسیج سپاه استان البرز خبر داد؛
«گلدوست» از اجرای طرح «۸۰ مسجد، ۸۰ محفل انس با قرآن» در این استان با هدف ترویج قرائت قرآن و آموزه‌های قرآنی تا پایان سال جاری خبر داد.
نگاهی به زندگی شهید روحانی «سید باقر میراحمدی»
«سید باقر میراحمدی قاضی محله» در تاریخ یکم فروردین سال 1334 در روستای قاضی محله رودسر دیده به جهان گشود و 5 تیر سال 1361 مورد حمله ناجوانمردانه مزدوران کومله قرار گرفت و با اصابت چهار گلوله به شهادت رسید.
نماهنگ/ «من عاشق محمدم»
به مناسبت سالروز میلاد باسعادت نبی مکرم اسلام (ص)، نماهنگ «من عاشق محمدم» به همت خبرگزاری دفاع مقدس استان البرز تولید و منتشر شد.
امتیازات واکسن رازی کووپارس/ سازمان غذا و دارو میزان واکسن موردنیاز را اعلام کند
رئیس مؤسسه سرم سازی رازی:
«اسحاقی» تولید انبوه واکسن رازی کووپارس را مستلزم اعلام نیاز سازمان غذا و دارو عنوان کرد و گفت: لازم است این سازمان زودتر میزان واکسن مورد نیازش را اعلام کند تا واکسن‌سازها بر اساس آن اقدام به تولید واکسن کنند.
پیام هفته وحدت، جلوگیری از تفرقه‌افکنی بیگانگان است
فرمانده لشکر 10 حضرت سیدالشهدا (ع):
سرهنگ «سامانلو» گفت: پیام هفته وحدت این است که با اتحاد، همدلی و همبستگی و به تأسی از دستورات پیامبر اکرم (ص) از تفرقه‌افکنی بیگانگان جلوگیری و وحدت و یکرنگی را حفظ کنیم.
ما مسلمانان باید وحدت امت اسلامی را عملاً رقم بزنیم
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در لشکر 10 سیدالشهدا (ع):
حجت‌الاسلام «معصوم‌خانی» گفت: وظیفه ما مسلمانان این است که وحدت امت اسلامی را عملاً رقم بزنیم، از فرمایشات مقام عظمای ولایت و بزرگان استفاده کنیم و از شعار بپرهیزیم.
صفحه  از ۱۹۶
پربیننده ها
آخرین اخبار