به روز شده در: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۲
سایر رسانه ها
سایر رسانه ها
امیر سرتیپ «بهرام‌پور» امنیت را به کردستان برگرداند
امیر سرتیپ «بیژن بهرام‌پور» در کنار سردارانی همچون «صیادشیرازی»، «ناصر کاظمی»، «محمد بروجری»، «محمود کاوه» و «حسن آبشناسان»، امنیت را به کردستان برگرداند تا مردم کُرد رنگ آرامش را ببینند.
وعده‌های دولت برای جلوگیری از فشار تورمی تغییر قیمت بنزین
پرداخت کمک معیشتی به خانوارها و جلوگیری از گران‌فروشی و افزایش قیمت کالا، از جمله تدابیر دولت برای جلوگیری از فشار تورمی افزایش قیمت بنزین است.
علامه طباطبایی از مفاخر علمای اسلام است
حجت‌الاسلام رفیع‌پور:
ما باید تاریخ تفسیر شیعه را به قبل از «المیزان» و بعد از «المیزان» تقسیم کنیم و این تفسیر بی‌مبالغه، بهترین تفسیری است که تا زمان نگارش خودش توسط یکی از عالمان ما نوشته شده است.
بچه پولداری که به دنیا پشت پا زد و شهید شد
گفت‌وگو با همرزمان شهید شاه‌حسینی؛
«حمید» با آن‌که در خانواده‌ای مرفه رشد کرده و از تمام مواهب دنیایی برخوردار بود؛ اما زمانی که متوجه شد دشمن بعثی به کشورمان تجاوز کرده است، دست از دنیا کشید و شهادت را در سوم اسفند ۱۳۶۴ در کسوت جانشین گردان حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) در آغوش کشید.
همیشه نفر اول در خط مقدم جبهه حضور داشت/ «صدام» برای سرش جایزه تعیین کرده بود
در گفت‌وگو با همسر و همرزمان شهید «سعید اسلامیان» مطرح شد؛
همرزم شهید «سعید اسلامیان» گفت: در دوران جنگ و با توجه به مجروحیت‌های متعدد، بارها پزشکان «سعید اسلامیان» را تا به دست آوردن سلامتی کامل از رفتن به جبهه منع کرده بودند؛ اما وی با آن‌که عذر شرعی داشت، همیشه نفر اول، در خط مقدم جبهه حضور داشت و آرزویش زیارت حرم امام حسین (ع) بود.
تفاوت ره از کجاست تا به کجا؟!
یادداشت/ سعدالله زارعی
فطرت، معنویت و عقل و ابتنای نظامی سیاسی - اجتماعی براساس آن‌ها، همان نیاز دست اول بشر می‌باشد و گمشده‌ای است که در بازار غرب و شرق دیده نمی‌شوند و دقیقاً به همین دلیل، جبهه انقلاب اسلامی با همه سختی‌هایی که به آن تحمیل گردیده، در کانون توجه قرار داشته و بر دایره هواداران آن افزوده می‌شود.
پیوستن به کنوانسیون‌های غربی، کشور را به جایی نمی‌رساند
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:
حجت‌الاسلام «نصرالله پژمان‌فر» گفت: دولت باید از تجربه «برجام» عبرت بگیرد و بداند که تنها راه نجات کشور، توجه به توانمندی‌های داخلی خودمان است و با پیوستن به کنوانسیون‌ها و قراردادهای غربی و تکیه بر آنان، به جایی نمی‌رسیم.
احتمال لو رفتن اسرار پدافند ضد موشکی اسراییل بر اثر یک حادثه + تصاویر
سامانه پدافندی «فلاخن داوود» ساخت مشترک کمپانی «رافائل» اسراییل و «Raytheon» آمریکاست که از ماه آوریل ۲۰۱۷ میلادی در ارتش رژیم صهیونیستی عملیاتی شده است.
بیانیه گام دوم انقلاب و رسالت هیأت
یادداشت/
پرداختن به بیانیه گام دوم در محافل و مجالس مختلف از آن جهت اهمیت دارد که باعث جریان‌سازی و برجسته‌شدن آن بین آحاد ملت و جامعه خواهد شد و نتیجه آن گفتمان‌سازی و ایجاد باور عمومی است.
تصاویر/ رونمایی از کتاب شهید «دهقان امیری» توسط مادرش
تصاویری از رونمایی کتاب «یک روز بعد از حیرانی» در چهارمین سالگرد شهید مدافع حرم محمد رضا دهقان امیری توسط مادرش، در ذیل قابل مشاهده است.
صفحه  از ۴۶۴۷
پربیننده ها
آخرین اخبار