به روز شده در: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۷
سایر رسانه ها
سایر رسانه ها
وزیر خارجه ترامپ به کدام کارنامه مهر تأیید زد؟
گروهک تروریستی منافقین پس از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران تا کنون جنایت‌های بسیاری را علیه ملت ایران انجام داده؛ از جلب حمایت صهیونیست‌ها تا به شهادت رساندن نخبگان ایرانی.
روایتی از ۴۶ ماه بازداشت دیپلمات ایرانی در بلژیک
۴۶ ماه از بازداشت غیرقانونی «اسدالله اسدی» دیپلمات ایرانی در بلژیک می‌گذرد و جمهوری اسلامی ایران کل فرآیند بازداشت، استرداد، دادگاه، صدور حکم و رفتار‌های صورت گرفته در قبال این دیپلمات ایرانی را غیرمشروع و غیرقانونی می‌داند.
خودداری رژیم صهیونیستی از انجام تحقیقات درباره شهادت «شیرین ابوعاقله»
هاآرتص می‌گوید بخش تحقیقات جنایی پلیس نظامی ارتش رژیم صهیونیستی قصدی برای تحقیق در مورد تیراندازی مرگبار به «شیرین ابوعاقله» ندارد.
قانون شفافیت منجر به مستحکم شدن پایه‌های نظام می‌شود
نماینده مردم در مجلس:
زاهدی گفت: اگر شفافیت در حوزه اقتصاد شکل گیرد، خود به خود با رانتخواری مبارزه شده و مسیر برای بروز فساد تنگ می‌شود.
لایحه جدید انتخابات تا پایان سال ۱۴۰۱ به مجلس تقدیم می‌شود
معاون پارلمانی رئیس جمهور:
حسینی گفت: بنا داریم در دولت سیزدهم با صرف زمان مناسب لایحه انتخابات را تدوین کنیم و امیدواریم همین امسال نهایی شده و در دستور رسیدگی قرار گیرد تا به لحظات پایانی و روز‌های نزدیک انتخابات موکول نشود.
تأثیرات اصلاح نظام هدفمندی یارانه‌ها قابل کنترل است
نماینده مردم در مجلس:
طغیانی افزایش قیمت برخی کالا‌ها و خدمات در اثر اجرای طرح اصلاح نظام هدفمندی یارانه‌ها را امری ناگزیر عنوان کرد و گفت: این اثرات رفت و برگشتی بعد از مدتی که اقتصاد به ثبات رسید قابل کنترل است و می‌تواند در اقتصاد حل و حذف شود و جامعه نیز می‌تواند با آن کنار بیاید.
راز سردار فضلی در روز‌های منتهی به آزادسازی خرمشهر
خرداد ۶۱ هنگامی که گردانی موسوم به «گردان شهادت» می‌خواست خط دشمن را در عملیات بیت‌المقدس بشکند، مهماتش تمام شد، اما خط دشمن نشکست. تا این‌که علی فضلی و فرمانده آن گردان در بیابان با خدای خود خلوت کردند.
باید به دولت و رئیس‌جمهور برای بازسازی زمان بدهیم
نماینده مردم در مجلس:
عزیزی گفت: آواربرداری از تخریب‌های دولت قبل از مهم‌ترین اقداماتی دولت سیزدهم بود، وقتی رئیس‌جمهور می‌خواهد در حوزه‌های مختلف بازسازی کند باید به او و دولتش زمان بدهیم.
هواپیمای ترابری «سیمرغ» رونمایی شد+ عکس
با حضور وزیر دفاع؛
هواپیمای ترابری سبک «سیمرغ» ساخت متخصصان سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع با حضور امیر سرتیپ «آشتیانی» در شرکت هِسای اصفهان رونمایی شد.
استقبال کودکان از «من قاسم سلیمانی هستم» در نمایشگاه کتاب
کتاب «من قاسم سلیمانی هستم» با توجه به استقبال کودکان همزمان با سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به چاپ سی‌ و سوم رسید.
صفحه  از ۵۶۸۴
پربیننده ها
آخرین اخبار