به روز شده در: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۹
سایر رسانه ها
سایر رسانه ها
انجام کارهای تحقیقاتی برای دستیابی به فناوری های نظامی در سپاه
سردار افشار خبر داد؛
سردار افشار گفت: سپاه پاسداران با انجام فعالیت‌های پژوهشی و تحقیقاتی به تجهیزات پیشرفته حوزه نظامی دست می‌یابد و برای نمونه می‌توان به سامان ۱۵ خرداد اشاره کرد که غربی‌ها و شرقی‌ها از آن متعجب هستند.
آیا بن‌بست روابط ایران و عربستان می‌شکند؟
نگاهی به سفر نخست وزیر پاکستان به تهران؛
یک کارشناس مسائل غرب آسیا، با اشاره به سفر روز گذشته نخست وزیر پاکستان به تهران گفت: این سفر می‌تواند یک تحول در بن بست روابط ایران و عربستان باشد.
تصویربرداری که چشم‌هایش را بست تا مردم دنیا حقیقت را ببینند
جانباز بصیر و شیمیایی «حمید بهمنی» چشم‌هایش را بست تا چشمان مردم دنیا با دیدن تصاویری که او به ثبت رسانده است، باز شود. او در جنگ آمریکا علیه عراق بر اثر انفجار چشم و بر اثر بمباران شیمیایی ریه‌‌اش را از دست داد.
عمران خان؛ حامل پیام سعودی‌ها برای تهران
کارشناس مسائل بین‌الملل، با اشاره به سفر نخست وزیر پاکستان به تهران گفت: طبق آنچه اعلام شده عمران خان در این سفر حامل پیامی از سوی سران سعودی برای تهران است و به نوعی قصد میانجیگری بین ایران و عربستان را دارد.
به پیشرفت‌های خوبی در شکست دشمن دست یافته‌ایم/ تأثیر اراده دشمن را حذف کرد‌یم
فرمانده کل سپاه:
سرلشکر حسین سلامی گفت: اجازه نمی‌دهیم اراده دشمن بر سرنوشت‌مان موثر باشد و تأثیر اراده دشمن را حذف کرد‌یم.
آمریکایی‌ها جرأت شلیک یک تیر هم به‌سمت ایران ندارند
سردار فدوی:
جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن بر قدرت جمهوری اسلامی ایران اعتراف و اذعان دارد، گفت: دشمن جرأت شلیک حتی یک تیر را به‌سمت ما ندارد.
خاطرات روحانی آرژانتینی از پیاده‌روی اربعین/ تماشای سریال «مختار» بخشی از عزاداری مردم آرژانتین است!
آرژانتین شاید دورترین جایی باشد که بتوان از آن برای پیاده‌روی اربعین اقدام کرد. چون مردمش باید حدود ۱۵ هزار کیلومتر را طی کنند تا به عراق برسند. مسافتی که طی آن با هواپیما هم یک روز کامل طول می‌کشد، اما امسال حتی بعضی غیرمسلمانان آرژانتین می‌گفتند: ما مشتاق زیارت امام حسین (ع) هستیم.
ایران سکاندار «نبرد هیبریدی» بدون سرنشین در جهان می‌شود +عکس
رمزگشایی از دستور رهبر انقلاب برای تولید «ابزار نظامی پیشرفته» در سپاه؛
ترکیب قایق‌های بدون سرنشین و پهپاد‌های رادارگریز سپاه برای پاسخگویی به هر تهدیدی به‌ویژه در حوزه دریا موجب خواهد شد تا نیرو‌های مسلح کشورمان تبدیل به نیرویی خاص در جهان با امکان اجرای عملیات هیبریدی شوند.
«یک روز بعد از حیرانی» به چاپ سوم رسید/ روایتی متفاوت از زندگی شهید مدافع حرم دهه هفتادی
چاپ سوم یک روز بعد از حیرانی؛ روایت داستانی زندگی شهید مدافع حرم دهه هفتادی «محمدرضا دهقان امیری»، توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.
«شهید شوشتری» سرداری که در روز بازنشستگی «مهر شهادت» در پرونده‌اش خورد
روزی که سردار شوشتری به شهادت رسید، دقیقاً روز بازنشستگی­ اش بود، ۳۰ سال سردار پُر شد که کارت بازشستگی خود را با شهادت از خداوند گرفت.
صفحه  از ۴۶۲۹
پربیننده ها