به روز شده در: ۲۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۴:۰۰
سایر رسانه ها
سایر رسانه ها
اسرائیل تهدید است یا فرصت؟!
دشمنان و دوستان انقلاب باید به این واقعیت و تبعات آن واقف شوند که رژیم صهیونیستی فقط یک «تهدید» نیست. وقتی اولین سیلی را دریافت کرد همه اعتراف خواهند کرد که رژیم اشغالگر قدس یک فرصت برای ضربه نهایی به هژمونی آمریکاست.
اقدامات ایذایی دشمن مانع پیشرفت هسته‌ای ایران نمی‌شود
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:
نوش‌آبادی گفت: جمهوری اسلامی ایران قدرت بازآفرینی و بازتولید در نصب سانتریفیوژ داشته و اقدامات ایذایی دشمن مانع پیشرفت هسته‌ای کشورمان نمی‌شود.
بازگشت آمریکا به برجام مشروط به لغو تمام تحریم‌ها و راستی آزمایی است
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
نوش‌آبادی گفت: بازگشت آمریکا به برجام مشروط به برداشتن کامل تحریم‌های برجامی، تحریم‌های ترامپ و همچنین راستی آزمایی است.
راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات راهی معقول برای مواجهه مجازی با غرب
جرم‌شناس و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد مطرح کرد؛
کونانی با بیان اینکه همانطور که برای مرز‌های سیاسی کشور نقشۀ جغرافیایی تعریف می‌شود باید حدود فضای سایبری ایران نیز وسیلۀ «نقشۀ سایبری» تبیین شود، گفت: راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات راهی معقول برای مواجهه مجازی با غرب است.
ساخت تانک با توانمندی جنگ الکترونیک در ارتش
مشاور فرمانده نیروی هوایی ارتش مطرح کرد؛
امیر مشیری با اشاره به ساخت بالگرد با قابلیت پرواز در شب و مجهز به دوربین دید در شب، گفت: ساخت انواع تانک با توانمندی جنگ الکترونیکی از دستاورد‌های مهم ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران بلوغ جمهوری اسلامی ایران است.
آمار مستندات علمی در روزهای کرونایی/ کرونا حریف رشد علمی ایران نشد
سال گذشته با وجود شرایط سخت کرونا برای حوزه علمی جمهوری اسلامی ایران سال پرباری بود و محدودیت‌ها روند تولید علم را کاهش نداد و گروه‌های علوم فیزیکی و پزشکی سهم عمده‌ای در این رشد داشتند.
اسرائیل به دنبال کند کردن فعالیت هسته ای ایران است/ آمریکا خواهان مجازات تل آویو نیست
معاون اسبق وزارت خارجه آمریکا:
فیتزپاتریک گفت: دلیل عدم اقدام شورای امنیت سازمان ملل برای جلوگیری از اقدامات خرابکارانه رژیم صهیونیستی آن است که واشنگتن خواهان مجازات تل آویو نیست.
شهید یارمراد مرادى: مسوولان شعار توخالی ندهند
شهید یارمراد مرادى در وصیت‌نامه خود آورده است: جبهه جاى عمل است جاى نزدیکى به خدا و دست شستن از تمام تعلقات دنیا، جایى که فقط و فقط نیروى ایمان کار مى‌کند؛ نه شعارهاى توخالی که بعضى از مسوولان می‌دهند.
محمد‌بیگی گفت: عواقب ناشی از سالمندی و کاهش جمعیت در تمام حوزه‌ها از اجتماعی و اقتصادی گرفته تا فرهنگی، سیاسی و حتی نظامی یک خطر جدی است که مدت‌ها نمی‌توان آن را جبران کرد.
دستاورد‌های صنعت هسته‌ای کشورمان بومی است/ به‌زودی سانتریفیوژ‌های نسل ۹ به تولید انبوه می‌رسند
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
قدوسی گفت: دستاورد‌های صنعت هسته‌ای کشورمان بومی است و این پیشرفت‌ها باعث شده تا دشمنان ملت ایران نگران شوند.
صفحه  از ۵۱۷۷
پربیننده ها