به روز شده در: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹
سایر رسانه ها
سایر رسانه ها
اجرای سند تحول می‌تواند گام عمده‌ای در توسعه قضایی کشور باشد
استادیار دانشگاه حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران با بیان اینکه نفس تدوین و تنظیم سند تحول قضایی نشان دهنده عزم رئیس قوه قضاییه برای ایجاد تحول در ساختار قضایی است، گفت: سند تحول قضایی، یک متن علمی گسترده است که اجرای آن می‌تواند گام عمده‌ای در توسعه قضایی کشور باشد.
چند نکته مهم پیرامون قناعت، بخشش و کرامت حضرت فاطمه زهرا (س)
کارشناس علوم قرآنی گفت: قناعت به عنوان یکی از با فضیلت‌ترین و ارزشمند‌ترین ویژگی‌های اخلاقی انسان به شمار می‌آید، ویژگی که حضرت فاطمه زهرا (س) با زندگی ساده خود، امکان اجرا نمودن آن را در زندگی ثابت کرده است.
سریال «شهید باکری» در سکوت خبری کلید خورد
فیلمبرداری سریال کوتاه «شهید باکری» به کارگردانی هادی حجازی فر و تهیه کننده ابوالفضل صفری طی هفته گذشته در سکوت خبری و در لوکیشن های شهر تهران کلید خورد.
پارامترهای واکسن استاندارد/ چرا باید به واکسن ایرانی اعتماد کنیم
نایب رئیس انجمن داروسازان ایران:
فاطمی به فاکتور اثربخشی واکسن اشاره کرد و گفت: نقش واکسن این است که سیستم ایمنی فرد را در مقابل عامل بیماری‌زا، بیدار می‌کند و به مقابله با عامل خارجی می‌پردازد.
آشوب واشنگتن در تل آویو تکرار می‌شود؟ / نتانیاهو برای باقی ماندن در قدرت دست به هر کاری می‌زند
تحولات اخیر در آمریکا و نگرانی‌های تحلیلگران صهیونیست نسبت به تکرار آن در اراضی اشغالی بار دیگر نشان داد که بحران سیاسی و اجتماعی در رژیم صهیونیستی بسیار جدی‌تر از آنی است که به نظر می‌رسد.
چالش قوانین بین‌الملل برای حکمرانی آمریکایی در فضای مجازی/ نگرانی کشورها از چشم‌انداز آینده
یک پژوهشگر فضای مجازی با اشاره به قدرت شبکه های اجتماعی به ویژه در انتخابات اخیر آمریکا گفت: پلتفرم‌ها چه در آمریکا و چه در سطح بین‌المللی با چالش قوانین مشخص مواجه هستند.
بگذاریم واکسن غربی‌ها امتحانش را در کشور خودشان پس دهد
عضو هیئت رئیسه مجلس:
سلیمی گفت: برخی از آقایان عجله زیادی برای دریافت واکسن از غربی‌ها دارند اما بهتر است که اجازه دهند واکسن خارجی‌ها در خود این کشورها امتحانش را پس دهد.
رهبر انقلاب الگوی برتر امامت جمعه هستند/ ایشان تریبون نمازجمعه را از متهم شدن به جناحی بودن حفظ کردند
مورخ و پژوهشگر تاریخ معاصر:
مسعود رضایی رهبر معظم انقلاب اسلامی را امام جمعه‌ای در تراز انقلاب اسلامی دانست و گفت: حضرت امام خامنه‌ای بهترین الگو برای ائمه جمعه داخلی و خارجی محسوب می‌شوند.
معمای اقتصاد ایران
یادداشت/
اکنون دولت و مجلس مشغول رایزنی درباره بودجه 1400 هستند. در دل این بگومگوها و در بند‌بند تبصره‌های بودجه، مقوله تضاد و تعارض منافع مطرح است. بدون حل این تعارضات نمی‌توان بودجه‌ای را برای 1400 که انقلاب اسلامی وارد قرن جدید حیات خود می‌شود، نوشت.
شهید طهماسب سلگى: جبهه حق علیه باطل همیشگی است
شهید طهماسب سلگى در وصیت‌نامه خود آورده است: در طول تاریخ جهاد جبهه حق علیه باطل بوده و خواهد بود و خداوند این ستیز و مشکلات را برای آزمودن بشر قرار داده است.
صفحه  از ۵۱۲۶
پربیننده ها