به روز شده در: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۴
سایر رسانه ها
سایر رسانه ها
انتظارات مدیریت شهری تهران از دولت چیست؟
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: مهمترین اولویت مدیریت شهری تهران قانون درآمد پایدار در مجلس است؛ همچنین بحث توجه به حمل و نقل درون شهری در تهران از نکاتی است که پیگیری خواهیم کرد و همچنین تلاش خواهیم کرد شهردار تهران در جلسات هیات دولت حضور داشته باشند.
تشکیل دولت فراگیر تنها راهکار حل مشکلات مردم افغانستان
نماینده مجلس مطرح کرد؛
همتی با تأکید بر اینکه تشکیل دولت فراگیر و برگزاری انتخابات تنها راهکار حل مشکلات مردم افغانستان است، گفت: سرنوشت مردم این کشور باید به دست خودشان رقم بخورد، کشور‌های همسایه نیز در نشست مشترک دنبال تسهیل همین موضوع هستند.
دشمن با ایجاد تفرقه بدنبال نابودی کشور‌های اسلامی است
عضو مجلس خبرگان رهبری:
آیت‌الله امامی کاشانی گفت: امروزه دشمن با فتنه تفرقه و اختلاف به دنبال نابودی کشور‌های اسلامی است.
«بهار آزادی» شاهکار ارتش یمن
کارشناس مسائل غرب آسیا مطرح کرد؛
نجار گفت: ارتش یمن در عملیاتی موسوم به «بهار آزادی» ضمن پیشروی برای آزادسازی مأرب، اقدامی غیر باور را عملیاتی کرده است.
شهید اکبری: دنیا مکانی برای آزمایش است
شهید داود اکبری در قسمتی از وصیت‌نامه خود آورده است: «دنیا مکانی است که انسان برای آزمایش در آن آمده و این آزمایش‌ها هستند که توانایی انسان را در مقابل سختی‌ها، رنج‌ها و شادی‌ها بالا می‌برد.»
تشکیل مجلس اعلای ممالک اسلامی ضروری است
رئیس شورای عالی مجمع جهانی تقریب:
حجت‌الاسلام قاضی عسگر با بیان اینکه ضروری است با کمک کشور‌های اسلامی نهادی تأثیرگذار را سازماندهی کنیم، گفت: تشکیل یک مجلس اعلای ممالک اسلامی ضروری است که بتوانیم مشکلات خود را در همین مکان حل و فصل کنیم.
وحدت بهترین راه مقابله با توطئه‌های رژیم صهیونیستی در منطقه است
رئیس شورای مجمع جهانی اهل بیت (ع):
آیت‌الله اختری با بیان اینکه وحدت بهترین راه مقابله با توطئه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه است، گفت: مجمع جهانی تقریب مذاهب هر ساله، برنامه‌های وحدت‌بخشی را با حضور مهمانان داخلی و خارجی برگزار می‌کند تا نغمه‌های تفرقه‌افکنانه دشمنان را خاموش کند.
دولت فراگیر در افغانستان شکل بگیرد
نماینده مردم در مجلس:
عباس‌زاده مشکینی با اشاره به دومین نشست همسایگان افغانستان، گفت: جمهوری اسلامی ایران و سایر همسایگان افغانستان بر تشکیل دولت فراگیر تأکید دارند و دنبال افغانستان عاری از خشونت، امن و بدون جنگ هستند.
ضرورت گسترش کتابخانه‌ها برای بازگشت مردم به‌سوی کتابخوانی
نویسنده کتاب مطرح کرد؛
گلدوست گفت: گسترش کتابخانه‌ها در مناطق مختلف کشور به توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی می‌انجامد لذا سرمایه‌گذاری بنیاد‌های غیردولتی و برخی مردم خیرخواه برای وقف در ساخت کتابخانه‌های مجهز به جذب افراد کتابخوان کمک می‌کند.
ارتقاء شبکه فرماندهی نهاجا/ آزمایش تسلیحات جدید در رزمایش نیروی هوایی
معاون هماهنگ‌کننده آجا خبر داد؛
دریادار سیاری از آزمایش تسلیحات جدید و بومی در رزمایش فدائیان حریم ولایت نیروی هوایی خبر داد و گفت: ویژگی رزمایش اخیر، کنترل پیشرفته و آنلاین رزمایش از پست فرماندهی در تهران بود.
صفحه  از ۵۴۳۸
پربیننده ها
آخرین اخبار