سایر رسانه ها
سایر رسانه ها
آصفی: رژیم صهیونیستی در حوزه میدان و عمل بازنده است
سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه رژیم صهیونیستی در حمله روز دوشنبه خود به کنسولگری ایران در دمشق، حاکمیت سرزمینی سوریه را نقض کرده و برخلاف قوانین بین‌المللی مصونیت اماکن دیپلماتیک را زیر پا گذاشته است، گفت: به نظر می‌رسد رژیم صهیونیستی تعادل روحی - روانی خود را از دست داده است.
صدرالحسینی: ایران هیچ ابایی درباره حمایت از فلسطین ندارد
رژیم صهیونیستی به دنبال این است که ایران را به عنوان مهمترین حامی معنوی فلسطینیان و آرمان فلسطین به خاطر عملیات طوفان الاقصی و ضربات جبران ناپذیر و ترمیم ناپذیری که به بدنه سیاسی، اقتصادی، راهبردی، اجتماعی و نظامی‌اش خورده مقصر جلوه دهد.
نظام‌الدین موسوی: پاسخ قاطع و متناسب به جنایت رژیم صهیونیستی مطالبه ملی است
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن تجاوز رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق این اقدام را نقض تمام پیمان‌های بین‌المللی خواند و پاسخ متناسب به این اقدام را مطالبه ملت ایران عنوان کرد.
سخنگوی رسمی النجبا: حمله به کنسولگری ایران، تاکتیک فرار به جلوی رژیم صهیونیستی است
الموسوی گفت: رژیم صهیونیستی با حمله به ساختمان کنسولگری ایران در سوریه، تلاش دارد از معضلات سیاسی اقتصادی و شکست‌های نظامی و ناکامی در مدیریت جنگ با فلسطینی‌ها فرار کند.
ایران چگونه از صهیونیست‌ها انتقام خواهد گرفت؟
پایگاه خبری نزدیک به شورای عالی امنیت ملی نوشته است: رژیم صهیونیستی با حمله به کنسولگری ایران در دمشق و به شهادت رساندن مستشاران نظامی کشورمان، دست به قمار خطرناکی زد.
هر مکان دیپلماتیک متعلق به «اسرائیل» یک هدف امنیتی برای گروه‌های مقاومت است
زارعی گفت: از این به بعد، هر مکان دیپلماتیک متعلق به رژیم صهیونیستی، می‌تواند به عنوان یک هدف امنیتی بالقوه برای گروه‌های مقاومت و مخالفین رژیم، مورد تهاجم قرار بگیرد.
واکاوی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق
سعدالله زارعی، تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: رژیم صهیونیستی به دنبال باز کردن پای ایران به جنگ مستقیم نیست، زیرا صهیونیست‌ها به خوبی می‌دانند درگیر شدن با کشورمان به معنای سرعت یافتن پایان موجودیت رژیم صهیونیستی است.
«اسرائیل» برای خروج از بن‌بست کنونی به کنسولگری ایران حمله کرد
قاسم سلمان العبودی، نویسنده و تحلیلگر عراقی در گفت‌وگویی حمله تروریستی به کنسولگری ایران در سوریه را ناشی از سردرگمی صهیونیست‌ها در مواجهه با جبهه مقاومت دانست.
اکبری: حمله به ساختمان کنسولگری سفارت ایران نقض فاحش مقررات بین‌المللی است
عابد اکبری کارشناس مسایل بین‌الملل گفت: تجربه گذشته از «اسرائیل» نشانگر این است که هرگاه آن‌ها در جبهه‌ای شکست خوردند، روی به اینگونه اقدامات ایذایی آوردند و رفتار امروز آن‌ها نیز نشانگر آشفتگی در نظام تصمیم گیری این رژیم است.
هدف اسرائیل از حمله به کنسولگری ایران در دمشق چیست؟
کارشناسان معتقدند که پاسخ تهران به تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به مقر کنسولگری ایران در دمشق قطعی است باید دید تهران چه زمان و مکان مناسبی را برای این پاسخ انتخاب خواهد کرد.
پربیننده ها
آخرین اخبار