به روز شده در: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
سایر رسانه ها
سایر رسانه ها
سیاست ترور و ضعف نظامی رژیم صهیونیستی در رویارویی با مقاومت
اقدام رژیم صهیونیستی در ترور یکی از فرماندهان جنبش جهاد اسلامی فلسطین و پاسخ کوبنده مقاومت فلسطین به این ترور که قلب اسرائیل را هدف قرار داد حاوی پیام‌های مهمی برای سران این رژیم است.
راه حلی برای رسیدن به وحدت میان مذاهب اسلامی
یک عضو هیئت علمی دانشگاه عملی‌ترین و تنها راه حل رسیدن به وحدت در جوامع اسلامی را تشریح کرد.
عکس/ پاسخ موشکی فلسطین به ترور «بهاء ابوالعطا»
عکسی از برخورد راکت‌ مقاومت فلسطین به شهرک صهیونیست‌نشین «سدیروت» منتشر شد. تمام مدارس و ادارات در تلاویو و دیگر شهرهای مرکز و جنوب فلسطین اشغالی تعطیل شده‌اند.
فوتوتیتر/ روز پختن حلوا به نیت شهدای کربلا مصادف شد با شهادت سیدمصطفی
مادر شهید موسوی گفت: سه روز بعد از تولد سیدمصطفی که شب اول ماه صفر نیز بود، به دلم افتاد که به نیت شهدای کربلا حلوا بپزم. بعد‌ها متوجه شدم که در همان روز پسرم به شهادت رسیده است.
توقف ممنوع! تا اوج پرواز کن
جان کلام فیلم «منطقه پرواز ممنوع» را «آقا مصطفی»، در آن جاده تاریک و پرپیچ‌وخم می‌گوید: «اگه قرار به وایسادن بود که اون ماهواره الان توی آسمون نبود...» تمام ماجرا همین است؛ شاید لازم باشد سرعت‌مان را کم کنیم یا گاهی چراغ خاموش حرکت کنیم. اما توقف، نه! منطقه پرواز ممنوع هم که باشد، اگر پای منافع ملی‌مان به میان بیاید، هیچ مانعی نمی‌تواند مسیر پروازمان را سد کند.
فوتوتیتر/ قدرت اطلاعاتی و امنیتی ایران موجب شکست دشمن شد
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نیرو‌های مسلح ما توانستند روش‌های نبرد بومی را طراحی و همچنین یک قدرت اطلاعاتی و امنیتی ایجاد کنند که دشمن را در عرصه‌های مختلف با شکست روبه‌رو کند.
درگذشت ۳۰ نفر از والدین شهدا در یک‌ماه اخیر + مشخصات
در طول یک ماه گذشته ۳۰ نفر از والدین دو شهید و سه شهید دفاع مقدس، ترور، مدافع وطن و مدافع حرم در ۱۴ استان کشور، با لبیک به دعوت حق، به دیار باقی شتافتند.
دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با پدر شهیدان موحددانش
عصر دیروز حمیدعلی صمیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با حضور در منزل شهیدان علیرضا و محمدرضا موحددانش با پدر این ۲ شهید والامقام دیدار کردند.
نویسندگان حرفه‌ای باید وارد عرصه ادبیات دفاع مقدس شوند
نویسنده دفاع مقدس:
«نصرت‌الله محمودزاده» با اشاره به آسیب‌های ادبیات دفاع مقدس، گفت: نویسندگان حرفه‌ای باید وارد کار شوند؛ زیرا این عرصه جای کار فراوانی دارد، نباید به همین میزان فعالیت ادبیاتی در حوزه ادبیات دفاع مقدس اکتفا کرد، دفتر ادبیات دفاع مقدس نباید بسته شود و باید همچنان باز باشد.
پیشروی رزمندگان ایرانی موجب اعدام فرماندهان بعثی شد
تعداد نیروهای ایرانی چنان زیاد بود که استحکامات عراقی‌ها تاب مقاومت در برابر آن‌ها را نداشتند. این اشتباه و طرح‌ریزی ضعیف سبب شد ایرانیان بتوانند لشکر سوم عراق را منهدم کنند. البته این شکست تنها از اشتباه فرمانده ناشی نمی‌شد، بلکه فرمانده سپاه درگیر هم با پافشاری بر نظراتش در این اشتباه سهیم بود.
صفحه  از ۴۶۴۵
پربیننده ها