به روز شده در: ۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۱
سایر رسانه ها
سایر رسانه ها
کتاب یکی از محور‌های دیپلماسی فرهنگی است
یک استاد دانشگاه:
فرهنگی، گفت: کتاب یکی از محور‌ها و ابزار‌های اصلی دیپلماسی فرهنگی محسوب می‌شود.
اکران «فرزند صبح» همزمان با ولادت امام خمینی (ره)
بهروز افخمی گفت: شرایط اکران فیلم «فرزند صبح» همزمان با چهاردهم خرداد فراهم نشد و این فیلم از اوایل مهرماه همزمان با ولادت امام خمینی (ره) در سینما‌ها نمایش داده می‌شود.
در خدمت سرویس‌های جاسوسی غرب
در تحلیل الگو‌های عملیاتی منافقین، از یک ساختار رفتاری ثابت و سنتی نباید گذشت و آن استفاده از روش غیرانسانی شکنجه برای رسیدن به اطلاعات از یک سو و تخلیه کینه‌های روانی خود است که ریشه در بنیاد‌های گفتمانی و منش سران سازمان دارد.
«دختران آفتاب» به چاپ سی‌ونهم رسید
کتاب «دختران آفتاب» نوشته امیرحسین بانکی، بهزاد دانشگر و محمدرضا رضایتمند توسط انتشارات سروش به چاپ سی و نهم رسید.
پاسخی به تحریف دیدگاه امام خمینی در رابطه با نظارت استصوابی شورای نگهبان
شورای نگهبان برای حضرت امام آنچنان اهمیت داشت که مخالفت همراه با شانتاژ و هوچی‌گری در مقابل رای مجلس شورای اسلامی و البته شورای نگهبان را مساوی با فساد فی الارض قرار می‌دادند.
چرا نوای «ممد نبودی» ماندگار شد؟
شاید روانی شعر «ممد نبودی» را بتوان از ویژگی‌های آن عنوان کرد، ابیاتی ساده و پُر احساس که راحت با مخاطب ارتباط برقرار می‌کرد، نوع خواندن کویتی‌پور و البته عنایت شهید جهان‌آرا نیز در ماندگاری و گسترش این شعر و نوحه اثر داشت.
بازدارندگی در دست ماست
یادداشت/ سعدالله زارعی
خبر‌های مبتنی بر توافق آمریکا و رژیم اسرائیل را می‌توان نوعی اِعمال فشار برای تجدیدنظر جمهوری اسلامی در سیاست اصولی اخراج آمریکا از منطقه ارزیابی کرد و در همان حال نباید هوشیاری را هم از دست داد؛ چرا که ممکن است هدف‌گذاری مشترک آمریکا و رژیم صهیونیستی پایگاه‌ها و نیرو‌های ایران در منطقه باشد.
امام رضا (ع) با آن همه محبوبیت در خراسان چرا قیام نکرد؟
یک پژوهشگر حوزه تاریخ اسلام گفت: در اندیشه امام خمینی و مقام معظم رهبری، ائمه اطهار به شکل استمراری پیگیر یک مبارزه جدی بین دو ساحت حق و باطل هستند. برای همین، امام رضا (ع) در اختناق عباسی دین را از هجوم آنان تا حد زیادی حفظ کرد.
آخرین هشدار امام خمینی (ره) درباره اسلام، پرهیز از تحجر بود
نویسنده و پژوهشگر حوزوی:
محسن قنبریان گفت: در منشور روحانیت، آخرین درد دل‌های امام (ره) مربوط به جریان متحجرین است که در آنجا تعابیر صریح و تندی هم دارند، ضمن آن که نسبت به جریان‌های لیبرال و روشنفکر هم امام، صراحت بیان خاصی داشت.
وقتی در سیستم مخابراتی دشمن نفوذ کردیم
چند بار در سیستم مخابراتی دشمن نفوذ کردیم و فرماندهی یک بخش یا یک منطقه و یک واحدی از آن‌ها را به عهده گرفتیم. یک خاطره از همین به دست گرفتن فرماندهی دشمن در منطقه حاج عمران دارم. آقای رفیق‌دوست وزیر وقت سپاه به سنگر ما در قمطره آمده بود.
صفحه  از ۶۲۱۲
پربیننده ها