به روز شده در: ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱
سایر رسانه ها
سایر رسانه ها
ویروس کرونا می‌تواند ضربه‌های مهلکی بر پیکره مدرنیته وارد کند
رئیس فرهنگستان علوم اسلامی قم:
آیت‌الله «سید محمدمهدی میرباقری» درباره تبعات شیوع ویروس کرونا گفت: تاب‌آوری جامعه دینی در برابر این ابتلاء بسیار بیشتر از جامعه مادی و مدرن است. این ویروس می‌تواند برخلاف همۀ طراحی‌ها، ضربه‌های مهلکی بر پیکره مدرنیته وارد کند.
ابرقدرتی آمریکا دیگر تمام شده/ عمر رژیم صهیونیستی به ١٠ سال هم نخواهد رسید
سردار نقدی:
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ابرقدرتی آمریکا دیگر تمام شده است، گفت: عمر رژیم صهیونیستی به ١٠ سال هم نخواهد رسید.
کرونا عجز ما را در برابر خدا آشکار کرد/ ائمه بیماری را با ذکر دوا نمی‌کردند
نماینده سابق ولی‌فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به اهمیت جلوگیری از شیوع کرونا، به بیان مطالبی درباره تعطیلی حرم‌های مطهر امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س)، اذکار مجرب در رفع گرفتاری و وضعیت سفرهای نوروزی در زمان کرونا پرداخت.
خدا کند ترامپ کرونا نگیرد
شریعتمداری:
مدیرمسئول روزنامه کیهان، حمله احتمالی آمریکا به عراق را حماقتی دانست که منجر به پیروزی جبهه مقاومت می‌شود و گفت: باید دعا کرد و عاجزانه از خدا خواست که ترامپ به ویروس کرونا مبتلا نشود و به حماقت‌های خود ادامه بدهد.
ترور سردار سلیمانی شوک بزرگ سال بود/ بزرگترین آرزویم شکست کروناست
گفت‌وگوی نوروزی با یک پیشکسوت:
پیشکسوت تیم استقلال گفت: بزرگ ترین آرزوی ورزشی که دارم و دوست دارم در سال ۱۳۹۹ به آن برسم، شکست دادن ویروسی است که رقیب بشیریت است.
ویروس کرونا توسط مأموران اطلاعاتی آمریکا به چین منتقل شد
«کارلوس سانتا ماریا» معتقد است چندی پیش در شهر «ووهان» چین یک مانور نظامی برگزار شد که در آنجا تعدادی مامور اطلاعاتی آمریکا حضور داشتند که دست به انتقال ویروس کرونا زدند.
تفاوت راهیان نور امسال با سال‌های گذشته + عکس
ما قوی هستیم/
خادمان قدمگاه شهدای هشت سال دفاع مقدس، بهار ۹۹ سنگر خود را تغییر داده و در جبهه سلامت، مشغول خدمت‌رسانی به مردم کشور در موکب‌های ثابت و سیار هستند.
روایت فعالیت روحانی جهادی در روزهای کرونایی
طلبه جهادی از احساس درونی خود می‌گوید، از این‌که در بستر روزهای کرونایی شاید خانواده و همسر باردارش رضایت ندهند او در این عرصه پای بگذارد؛ اما بر خلاف آنچه تصور می‌کرد، خانواده و همسرش به او می‌گویند امروز وقتش رسیده که وظیفه‌ات را انجام دهی، دفاع از وطن یک روز در سوریه معنا می‌شود و امروز اینجا سوریه ماست.
ضرورت حرکت جهادی در عرصه «تولید» برای جبران آسیب‌های ناشی از کرونا
«مهدی چمران» مطرح کرد؛
رئیس سابق شورای اسلامی شهر تهران گفت: ما باید با یک برنامه‌ریزی درست و با حرکت جهادی تولیدمان را به حدی برسانیم که مشکلات آسیب‌های ناشی از کرونا هم در تولید جبران شود و مجبوریم که جهش تولید داشته باشیم.
جمهوری اسلامی محصول هزار سال زحمات علمای اسلام است
آیت‌الله کلانتری:
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: نظام جمهوری اسلامی محصول هزار سال زحمات فراوان و چشمگیر علمای اسلام و علمای شیعه و مجاهدان راه حق و حقیقت در طول تاریخ تشیع و تاریخ امامت بوده است.
صفحه  از ۴۸۲۳
پربیننده ها