به روز شده در: ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۱
سایر رسانه ها
سایر رسانه ها
رونمایی از قلم بیمه کوثر
قلم اختصاصی بیمه کوثر در راستای هویت بصری شرکت طراحی و رونمایی شد.
«شهید سلیمانی» آمریکایی‌ها را در منطقه به بن‌بست کشاند‌/ فرماندهان مقاومت مسیر «حاج قاسم» را ادامه می‌دهند
معاون نیروی قدس سپاه:
سردار محمدرضا فلاح‌زاده با بیان اینکه «شهید سلیمانی» برنامه‌های آمریکایی‌ها را به ناکامی و بن‌بست کشاند، گفت: سردار قاآنی تداوم‌دهنده راه شهید سلیمانی است.
ویژگی‌های برتر بیمه کوثر
رییس‌کل بیمه مرکزی تشریح کرد؛
جهش در تولید حق‌بیمه، استراتژی مداری، ارایه محصولات بیمه‌ای و نیز ارزشی بودن خدمات و عملکرد شرکت بیمه کوثر از ویژگی‌های برتر آن است.
فوتوتیتر/ استفاده از تمامی ظرفیت‌های نیروهای مسلح برای کنترل کرونا و کمک به بیماران
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح بر مشارکت و همکاری حداکثری و استفاده از تمامی ظرفیت‌های نیروهای مسلح در کنترل، نظارت، پیشگیری، درمان، کمک به بیماران کرونایی تأکید کرد.
تاکید مقام‌های روسیه بر توسعه همکاری‌های دفاعی با ایران
مقام‌های روسیه اعلام کرده اند که در دوره پسا محدودیت تسلیحاتی ایران که از امروز آغاز می‌شود، همکاری‌های فنی- نظامی با ایران را توسعه خواهند داد.
انتخابات آمریکا؛ حضور ترامپ در تجمعات بدون ماسک، هشدار دموکرات‌ها درباره صحت نظرسنجی‌ها
۱۵ روز تا انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا فرصت باقی است و اختلاف موقعیت نامزد‌های اصلی در افکار عمومی قادر به رفع تردید‌ها نیست.
سفر تاریخی آقامعلم به مدرسه «اروست» / آن مرد در پاییز آمد
۲۴ سال و چند روز از سفر پاییزی آقا معلم و رهبر فرزانه انقلاب به منطقه پشتکوه ساری و مدرسه‌ای در اروست می‌گذرد و دانش آموزان و معلمان دیروز از آن سفر تاریخی خاطره‌ها دارند.
تسلیحات دریایی ساخت ایران توان رقابت بالایی با نمونه های خارجی دارند/تحریم های تسلیحاتی را برای نیروی دریایی یک شوخی می دانیم
امیر دریادار خانزادی:
فرمانده نیروی دریایی ارتش در پاسخ به این سوال که با توجه به برداشته شدن محدودیت های تسلیحاتی ایران از روز 27 مهر ماه شما چه نیازهایی برای خرید تسلیحات دریایی دارید، تصریح کرد: نیروی دریایی ارتش امروز به نقطه ای از توانمندی و خودکفایی دست پیدا کرده که هیچ نیازی به خرید تسلیحات ندارد و تحریم های تسلیحاتی را برای نیروی دریایی یک شوخی می دانیم.
جشنواره شگفت‌انگیز بیمه کوثر
هم‌زمان با سالروز شرکت برگزار می‌شود؛
جشنواره شگفت‌انگیز بیمه کوثر هم‌زمان با دهمین سالروز شرکت از ۲۷ مهرماه تا ۱۳ آبان برگزار می‌شود.
جزئیات ۵ پروژه مشترک ایران و فائو/ حسابداری آب در دو منطقه از کشور اجرا می‌شود
نماینده فائو در ایران:
گرولد بودکر با اشاره به همکاری این سازمان با ایران در اجرای ۵ پروژه مهم، گفت: توسعه پرورش ماهیان در قفس می‌تواند منبعی جایگزین برای تأمین پروتئین حیوانی را فراهم کند.
صفحه  از ۵۰۴۳
پربیننده ها
آخرین اخبار