ساجد
امام و رهبری
تصاویر/ مراسم تشییع پیکر مطهر امام خمینی (ره)
حضرت امام خمینی (ره) بنیان‌گذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، ۱۴ خرداد سال ۱۳۶۷ چشم از دنیا فروبسته و آزادگان جهان خصوصاً ملت بزرگ ایران را در اندوه عظیمی گرفتار کردند. مراسم تشییع حضرت امام خمینی (ره) یکی از بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین مراسم‌های تشییع در جهان به شمار می‌رود.
متن کامل وصیت‌نامه سیاسی الهی امام خمینی (ره)
با دلی آرام‏ و قلبی مطمئن و روحی شاد و ضمیری امیدوار‏‎ ،‎‏به فضل خدا از خدمت خواهران و برادران‏‎ ‎‏مرخص و بسوی جایگاه ابدی سفر می‌کنم.‏
تصاویر/ آیت‌الله سیدهاشم رسولی محلاتی
عالم محقق و مولف زنده‌یاد «آیت‌الله سیدهاشم رسولی محلاتی (قده)»، از شاگردان و مرتبطان دیرین با امام خمینی بود که این صمیمیت، از رابطه نزدیک پدرش مرحوم آیت‌الله سیدحسین رسولی محلاتی با ایشان نشئت می‌گرفت. هم از این روی، او در عداد قدیمی‌ترین اعضای دفتر امام قرار گرفت و تا پایان حیات ایشان، به فعالیت خویش در آن ادامه داد. وی از آن پس و تا پایان حیات، در دفتر رهبر معظم انقلاب انقلاب به خدمت پرداخت و در زمره معتمدین ایشان به‌شمار می‌آمد.
تصاویر/ نماز جمعه به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی
«امام خمینی (ره)» در تاریخ ۲۴ دی ۱۳۵۸ در حکمی خطاب به آیت‌الله خامنه‌ای نوشت: «جنابعالی که بحمداللّه به حُسن سابقه موصوف و در علم و عمل شایسته هستید به امامت جمعۀ تهران منصوب می‌باشید»
تصاویری از حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در حرم حضرت زینب (س)
همزمان با فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت زینب (س)، تصاویری از حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در حرم مطهر آن حضرت منتشر شده است.
تصاویر/ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دوره ریاست جمهوری
تصاویر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در آغازین دوره ریاست جمهوری ایشان در ذیل قابل مشاهده است.
تصاویر/ مقام معظم رهبری از پیروزی انقلاب اسلامی تا آغازین دوره ریاست جمهوری
تصاویر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی از پیروزی انقلاب اسلامی تا آغازین دوره ریاست جمهوری ایشان در ذیل قابل مشاهده است.
تصاویر/ مقام معظم رهبری از میلاد تا پیروزی انقلاب اسلامی
تصاویر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از میلاد تا پیروزی انقلاب اسلامی
تصاویر/ دیدار مردم با امام خمینی (ره) در بهشت زهرا
تصاویر زیر مربوط به دیدار مردم انقلابی با «امام خمینی (ره)» بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران در بهشت زهرای تهران است.
تصاویر/ دیدار مردم با بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی (ره)
تصاویر زیر مربوط به دیدار مردم انقلابی با بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران «امام خمینی (ره)» در مدرسه علوی تهران است که از آلبوم شهید «جمال تاجیک» استخراج شده است.
صفحه  از ۲
پربیننده ها
آخرین اخبار