ساجد
مدافعان حرم
تصاویر/ سردار شهید «سید رضی موسوی»
سردار شهید «سید رضی موسوی» معروف به «سید رضی» از مستشاران باسابقه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سوریه و مسئول پشتیبانی جبهه مقاومت بود که قریب به ۲۵ سال در مقاومت منطقه نقش‌آفرینی کرد و سرانجام چهارم دی سال ۱۴۰۲ در حمله رژیم صهیونیستی به منطقه زینبیه در حومه دمشق، به شهادت رسید.
تصاویر/ شهید مدافع حرم «علی آقاعبداللهی»
شهید مدافع حرم «علی آقاعبداللهی» ملقب به «شیر خان‌طومان» سال ۱۳۶۹ در تهران متولد شد. وی پس از گذراندن دوران تحصیلات خود، موفق به اخذ مدرک کاردانی شد و سال ۱۳۹۰ به استخدام سپاه درآمده و در سپاه «انصارالمهدی» مشغول خدمت شد. این شهید والامقام با شروع فتنه تکفیری‌ها در منطقه، پس از ۲ سال پیگیری، ۲۲ آذر سال ۱۳۹۴ به سوریه اعزام شد و سرانجام ۲۳ دی همان سال، در منطقه «خان‌طومان» به شهادت رسید.
تصاویر/ شهید مدافع حرم «محمدرضا الوانی» (۲)
شهید مدافع حرم «محمدرضا الوانی» متولد دوم فروردین سال ۱۳۶۱، هفتم مهر سال ۱۳۹۵ در سوریه به شهادت رسید.
تصاویر/ شهید مدافع حرم «محمدرضا الوانی» (۱)
شهید مدافع حرم «محمدرضا الوانی» متولد دوم فروردین سال ۱۳۶۱، هفتم مهر سال ۱۳۹۵ در سوریه به شهادت رسید.
تصاویر/ شهید مدافع حرم «قاسم غریب» (۲)
پاسدار شهید مدافع حرم «قاسم غریب» در تاریخ یکم فروردین ۱۳۶۱ در روستای سیدمیران استان گلستان چشم به جهان گشود. وی در تاریخ ۲۱ تیر ۱۳۹۴ همزمان با ماه مبارک رمضان در ارتفاعات تلمور سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
تصاویر/ شهید مدافع حرم «فرشاد حسونی‌زاده»
شهید مدافع حرم «فرشاد حسونی‌زاده» متولد ۱۰ خرداد سال ۱۳۴۴، روز دوشنبه ۲۰ مهرماه سال ۱۳۹۴ همزمان با چهارم محرم در سوریه مجروح شد و بر اثر همین مجروحیت، روز یکشنبه ۲۶ مهر همان سال در یکی از بیمارستان‌های سوریه به شهادت رسید.
تصاویر/ شهید مدافع حرم «سید محمدحسین میردوستی»
شهید مدافع حرم «سید محمدحسین میردوستی» متولد ۱۳ تیر سال ۱۳۷۰، اول آبان سال ۱۳۹۴ مصادف با تاسوعای حسینی در سوریه به شهادت رسید.
تصاویر/ شهید مدافع حرم «سید روح‌الله عمادی»
شهید مدافع حرم «سید روح‌الله عمادی» متولد نخستین روز از شهریور سال ۱۳۵۹، در روز جمعه اول آبان سال ۱۳۹۴ مصادف با تاسوعای حسینی، در شهر «حلب» سوریه خلعت به شهادت رسید.
تصاویر/ شهید مدافع حرم «سجاد زبرجدی سهراب»
شهید مدافع حرم «سجاد زبرجدی سهراب» متولد نوزدهم بهمن سال ۱۳۷۰ در تهران، هفتم مهر سال ۱۳۹۵ در سوریه به درجه رفیع شهادت نایل آمد.
تصاویر/ شهید مدافع حرم «سجاد طاهرنیا»
شهید مدافع حرم «سجاد طاهرنیا» متولد ۲۳ مرداد سال ۱۳۶۴ در رشت، مهر سال ۱۳۹۴ به سوریه اعزام شد و بعد از مجاهدت‌های بسیار در راه خدا در روز یکم آبان سال ۱۳۹۴ مصادف با تاسوعای حسینی در استان حلب سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
پربیننده ها
آخرین اخبار