به روز شده در: ۱۶ تير ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۸
آرشیو سایر اخبار
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:

بیان ناگفته‌های جنگ، مصداق واقعی جهاد تبیین است

گلپایگانی گفت: راه اندازی استودیوی تلویزیونی عصر ماندگار حرکتی در مسیر راهبردی جنگ نرم و مصداق واقعی جهاد تبیین است چرا که جهاد تبیین که مورد عنایت رهبر معظم انقلاب است نیاز به زیرساخت هایی دارد که این فضای مطلوب رسانه ای یکی از ریل گذاری های خوب در جهت تحقق این امر مهم است.
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور:

نوجوانان و جوانان در مورد دفاع مقدس مطالعه کنند/ بانوان مجاهد در زمینه «جهاد تبیین» پای کار بیایند

حجت‌الاسلام «حاج‌علی‌اکبری» نوجوانان و جوانان را به مطالعه در مورد سال‌های دفاع مقدس توصیه کرد و از آن‌ها خواست تا حتما کتاب‌هایی مثل کتاب «دا»، «من زنده‌انم»، «دختران هم شهید می‌شوند» و... را بخوانند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بناب تأکید کرد؛

ضرورت توجه به «جهاد تبیین» در مجالس مذهبی

حجت‌الاسلام «حمیدی» بر ضرورت حفظ شأن و جایگاه مداح در مجالس مذهبی و اهمیت توجه به موضوع «جهاد تبیین» در این مجالس تاکید کرد.
یادداشت/ سید محمدجواد میرخانی

دانشگاه؛ مبدأ «جهاد تبیین»

امروز دانشگاه را می‌توان مبدأ «جهاد تبیین» دانست؛ چراکه طبیعتاً نخبگان، مسئولان و مدیران کشور، از دانشگاه تربیت می‌شوند؛ بنابراین اگر در دانشگاه فرهنگ اسلامی - ایرانی ترویج یابد و حقیقت تاریخی و اعتقادی ملت برای دانشجویان به‌درستی تبیین شود، نتیجتاً جامعه در برابر جنگ شناختی دشمن ایمن خواهد شد.
فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان:

«جهاد تبیین» نقشه راه است

سردار «حسینی» گفت: جهاد تبیین نقشه راه و یکی از کلیدواژه‌هایی است که رهبر معظم انقلاب اسلامی بر آن تأکید دارند؛ بنابراین روحانیون شیعه و سنی همان‌گونه که با وحدت خود خوش درخشیدند، در جهاد تبیین نیز همکاری کنند.
مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران:

افشای حقوق بشر آمریکایی از مصادیق «جهاد تبیین» است

«نریمانی» افشای حقوق بشر آمریکایی را از مصادیق جهاد تبیین دانست و گفت: نگاه تدبیرگونه رهبر معظم انقلاب اسلامی در نام‌گذاری هفته حقوق بشر آمریکایی، از مصادیق عینی جهاد تبیین است.
مدیرکل امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی:

«جهاد تبیین» فرصتی برای هویت‌بخشی به زنان است/ رسالت قرآنیان اقامه تبیین است

سعیدی با تأکید بر اینکه رسالت قرآنیان، اقامه تبیین است، گفت: قبل از اینکه زنان بتوانند در مسیر جهاد تبیین به انقلاب اسلامی خدمت کنند، در واقع جهاد تبیین مهم‌‎ترین فرصت برای هویت‌بخشی به زنان است.
پربیننده ها