آرشیو سایر اخبار
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
معاونت فرهنگی تربیتی جامعة المصطفی العالمیه آشتیان:

حضرت زهرا (س) بارزترین مصداق جهاد تبیین است

حجت‌الاسلام نجفی گفت: ما در این ایام باید فضائل و مناقب حضرت صدیقه طاهره (س) را بیان کنیم تا همه بدانند که حضرت زهرا (س) حضرت زهرا (س) بارزترین مصداق جهاد تبیین است.

فیلم/ همایش ادبی فخر ایران و آیین رونمایی از خودروی شهید محسن فخری‌زاده

چهارمین همایش ادبی فخر ایران و نیز آیین رونمایی از خودروی دانشمند شهید محسن فخری‌زاده که صبح امروز (چهارشنبه) و با حضور خانواده معزز شهدای هسته‌ای کشور در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد را در ادامه مشاهده می‌کنید.
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان:

مقوله جهاد تبیین باید مورد توجه همه باشد

حجت‌الاسلام «توکلی» با بیان اینکه باید هر کسی در هر جایگاهی قرار دارد مقوله جهاد تبیین را مورد توجه قرار دهد، گفت: به برکت انقلاب اسلامی و مکتب نجات‌بخش بسیج سطوح قدرت را در نظامات بین‌المللی درنوردیدیم و بعد از ۴۰ سال به جهادی که موجب عزت اسلام و مسلمین است در همه ابعاد دست یافته‌ایم.
فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان:

«جهاد تبیین» بهترین روش برای مقابله با اهداف دشمن است

سردار «گشتاسبی» با تأکید بر اینکه باید اهداف و برنامه‌های دشمن را با «آگاه‌سازی و روشنگری» مردم به ویژه نسل جوان خنثی کرد، گفت: جهاد تبیین، بهترین روش برای مقابله با اهداف دشمن است و معلمان نیز افسران این حوزه هستند.
در صحن شورای اسلامی شهر تهران؛

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین: نقش تعیین‌کننده بسیج مردمی در دفاع مقدس/ طرح ملی جهاد تبیین در سراسر کشور راه‌اندازی می‌شود

سردار قریشی با اشاره به راه‌اندازی طرح ملی جهاد تبیین در سراسر کشور گفت: هادیان سیاسی با حضور در مساجد، کارخانجات و ... به تبیین مسائل مختلف از جمله خیانت‌های رژیم پهلوی و دستاوردهای انقلاب اسلامی می‌پردازند.
نشست هم‌اندیشی فرماندهان ارشد نیرو‌های مسلح استان البرز؛

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس البرز: نیرو‌های مسلح ایران یک روح واحد در چند کالبد هستند

سردار «اسلامی» گفت: نیرو‌های مسلح ایران مانند یک روح در چند کالبد هستند و همگی آن‌ها تا پای جان از حریم مقدس ولایت، مرز‌های مقدس جمهوری اسلامی ایران و امنیت مردم دفاع خواهند کرد و دست هر متجاوزی به آرمان‌های ملت بزرگ ایران را قطع خواهند کرد.
در همایش طوفان‌الاقصی و غزه؛ روایت‌ها و واقعیت‌ها؛

جانشین فرمانده کل سپاه: «مهاجرت معکوس» بزرگترین دستاورد عملیات طوفان‌الاقصی است

دریادار فدوی با بیان اینکه دستاوردهای تاکتیکی و راهبردی عملیات طوفان‌الاقصی باید تبیین شود، گفت: بزرگترین دستاورد این عملیات مهاجرت معکوس است؛ این مهاجرت درحالی صورت می‌گیرد که همه فکر می‌کردند، سرزمین‌های اشغالی امن‌ترین سرزمین در جهان است.
مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و سرآمدان شاهد و ایثارگر:

بازدید‌های علمی برای نخبگان شاهد و ایثارگر برگزار می‌شود

مهری ورنیاب گفت: این اداره کل برای نخبگان و ایجاد امید و انگیزه و نشان دادن فرصت و امکان انجام فعالیت‌های کلان و موثر در کشور، هماهنگی و هدایت مراکز علمی اجرایی و غیر برای جذب و به کارگیری نخبگان، برنامه بازدید‌های علمی و تخصصی را به منظور جهاد تبیین طراحی و اجرا می‌کند.
پربیننده ها
آخرین اخبار