به روز شده در: ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۰
سردار باقرزاده عنوان کرد
فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: با تاکیدی که نوری مالکی نخست وزیر عراق انجام داد، سرعت کار تفحص پیکر شهدا افزایش قابل ملاحظه‌ای یافته است.
کد خبر: ۱۰۳۲۶
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۴ - 27January 2014

تاکید نوری مالکی بر افزایش سرعت کار تفحص شهدا در خاک عراق

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس به نقل از فارس، سیدمحمد باقرزاده در حاشیه آئین تبادل شهدا که با حضور مردم و مسئولان ملی و استانی در مرز شلمچه برگزار شد اظهار کرد: برادران عراقی، همکاریهای بسیار مطلوبی را در زمینه تفحص شهدا با ما دارند.

وی اضافه کرد: در این خصوص فضای صمیمانه برقرار است و اقدامات مربوط به تفحص به خوبی در حال انجام است.

فرمانده کمیته جستوجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: با تاکیدی که نوری مالکی نخست وزیر عراق انجام داد، سرعت کار تفحص پیکر شهدا افزایش قابل ملاحظهای یافته است. البته هنوز هم نقاطی وجود دارد که احساس میکنیم نیاز به تفحص بیشتری دارند که با همکاری با مقامات عراقی انجام میشود.

باقرزاده ادامه داد: در این زمینه از سوی وزارت حقوق انسان کشور عراق، وزارت این کشور، محیط زیست و سازمان و مناطق مختلف عراق از جمله استاندار بصره کمکهای بسیار خوبی در حال انجام است.

وی در ارتباط با گمنام بودن یا نبودن شهدای تفحص شده کشورمان خاطرنشان کرد: در این زمینه فعلا احراز هویت صورت نگرفته است و بعد از شناسایی پیکر شهدا در معراج تهران، در خصوص هویت آنها اطلاع رسانی خواهد شد.

برچسب ها: سردار باقرزاده
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها