به روز شده در: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی عملکرد شهرداری‌ها و همچنین قرارگاه «خاتم الانبیا» با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و «سردار عبداللهی» خبر داد.
کد خبر: ۱۱۰۸۴۴
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۰ - 30October 2016
به گزارش گروه سایر رسانه های دفاع پرس، «صدیف بدری» سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز -یکشنبه- این کمیسیون گفت: در این جلسه معاون وزیر راه و شهرسازی از ارسال لوایحی برای رفع مشکلات پیش روی شهرداری ها به مجلس خبر داد.

همچنین در این جلسه دعوت از «خندان‌دل» معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها جهت استماع گزارش‌ عملکرد و تبیین برنامه‌های آتی با حضور دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور دعوت انجام شد.

وی همچنین با اشاره به دستور کار دیگر کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: در این جلسه دعوت از «سردار عبداللهی» فرماندهی قرارگاه خاتم‌الانبیاء جهت استماع گزارش عملکرد و همچنین طرح های عمرانی در دست اجراء صورت گرفت.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بسیاری از پروژه های در دست اجرا از سوی این قرارگاه در مرحله خوبی از پیشرفت فیزیکی قرار دارند و با وجود محدودیت های مالی ادامه فعالیت در پروژه های عمرانی رخ داده است.

بدری با یادآوری تجربه موفق قرارگاه خانم الانبیا گفت: دولت به قرارگاه خاتم الانبیا بدهکار است در این جلسه مقرر شد با کمک مجلس این بدهی پرداخت شود.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از حضور سلطانی فر گزینه پیشنهادی وزارت ورزش در این کمیسیون برای ارائه برنامه های آتی این وزارتخانه خبر داد.

منبع: خانه ملت

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار