به روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۳
سردار خضرایی خبر داد
مدیرعامل باغ موزه دفاع مقدس از برپایی پنجمین نمایشگاه کتاب «دفاع مقدس» همزمان با هفته دفاع مقدس در این موزه خبر داد.
کد خبر: ۲۷۴۶۹
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۵ - 08September 2014

باغ موزه دفاع مقدس تهران میزبان پنجمین نمایشگاه کتاب دفاع مقدس

به گزارش سرویس فرهنگی خبرگزاری دفاع مقدس، سردار جواد خضرایی مدیرعامل باغ موزه دفاع مقدس از برپایی پنجمین نمایشگاه کتاب «دفاع مقدس» همزمان با هفته دفاع مقدس در این موزه خبر داد.

جواد خضرایی با اعلام این خبر اظهار داشت: به مناسبت هفته دفاع مقدس و به منظور آشنایی عموم مردم با مفاهیم غنی و ارزشهای سالهای حماسه و رشادت، نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در محل باغ موزه برگزار میشود.

وی ادامه داد: این نمایشگاه با مشارکت شهرداری تهران، سازمان حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه پاسداران، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مسئولیت و میزبانی موزه دفاع مقدس دایر خواهد شد.

وی افزود: به منظور آماده سازی فضاها و اماکن مورد نیاز از روز 14 شهریور اقدامات آماده سازی در موزه آغاز شد.

مدیر عامل باغ موزه دفاع مقدس با اشاره به وجود بزرگترین کتابخانه تخصصی دفاع مقدس با بیش از 14هزار عنوان کتاب در محل این موزه اظهار داشت: بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب دفاع مقدس میتوانند با مراجعه به این کتابخانه نسبت به ثبت نام وعضویت در آن اقدام کنند.

پیش از این چهار دوره نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در شهرهای اصفهان، شیراز، مشهد و مصلی تهران برگزار شده است و بنا بر هماهنگیهای به عمل آمده، پنجمین نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در محل باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها