دریادار سیاری در مراسم تحلیف دانشجویان دوره ولایت:

هر تهدیدی را در سریع‌ترین زمان خنثی می‌کنیم

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ما امروز این آمادگی را داریم که هر تهدیدی را در هر نقطه‌ای در اسرع وقت خنثی کرده و نسبت به آن واکنش نشان دهیم.
کد خبر: ۲۸۲۵۶
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۳ - 16September 2014

هر تهدیدی را در سریع‌ترین زمان خنثی می‌کنیم

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، مراسم تحلیف و جشن سردوشی دانشجویان دوره ولایت (ماده 33 آجا) امروز در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)  نوشهر با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش برگزار شد.

امیر دریادار حبیبالله سیاری، فرمانده نیروی دریایی ارتش در این مراسم با تأکید بر لزوم زنده نگهداشتن راه و خون شهدا، استفاده از تجربیات دوران هشت سال دفاع مقدس را امری ضروری دانست.

وی با بیان اینکه با توکل بر خداوند و بهرهگیری از رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا(مدظلهالعالی) اراده آهنین نیروهای مسلح کشورمان بهویژه کارکنان ولایتمدار نیروی دریایی راهبردی ارتش روز به روز مستحکمتر شده تصریح کرد: ما امروز این آمادگی را داریم که هر تهدیدی را در هر نقطهای در اسرع وقت خنثی کرده و نسبت به آن واکنش نشان دهیم.

دریادار سیاری افزود: امنیت پایداری که امروز در جامعه شاهد آن هستیم و از نعمتهای گرانمایه و دستاوردهای نظام شکوهمند انقلاب اسلامی ایران است مرهون خون شهدا، فداکاری های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و نیز هوشیاری و تلاش بی وقفه کارکنان نیروهای مسلح محسوب می شود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به حضور مستمر و مؤثر ناوگروههای این نیرو در آبهای آزاد و بینالمللی خاطرنشان کرد: این نیرو که به همت شما جوانان مدال راهبردی بودن را از مقام معظم رهبری و فرماندهی معزز کل قوا دریافت کرده است به هیچ وجه جنگ و صلح نمیشناسد و همین امروز عزیزان ما در ناوگروه سی و یکم این نیرو مشغول اجرای مأموریت در دوردستها و حفاظت از اقتصاد کشورمان در آبهای بینالمللی هستند که به تعبیر حضرت آقا این خود یک مجاهدت خاموش است.

وی خطاب به دانشجویان حاضر در مراسم از آنها بهعنوان آیندهسازان نیروی دریایی ارتش یاد کرد و گفت: این نیرو تمام تلاش خود را به کار میگیرد تا از ظرفیت و توانمندی همه شما عزیزان استفاده کرده و در راه اجرایی شدن تدابیر فرماندهی معظم کل قوا با قدرت تمام گامهای مؤثری بردارد.

سیاری در پایان اظهار داشت: باید همیشه شکرگزار درگاه خداوند باشیم به خاطر سلامتی وجود ولی نعمت و فرمانده نستوهمان و از بارگاه ایزد متعال همواره خواستار استدام سایه بلند ایشان بر سر این نظام مقدس بهخصوص نیروهای مسلح باشیم.

گفتنی است اجرای رژه توسط یگانهای حاضر در میدان و نمایش عملیات اعتماد به نفس توسط دانشجویان سال دوم و سوم دانشگاه علوم دریایی حضرت امام خمینی(ره) نوشهر از جمله برنامههایی بود که در این مراسم برگزار شد.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار