سردار نقدی در رزمایش الی بیت‌المقدس:

عشایر ایران، پیشقراولان سپاه آزادی قدس خواهند بود

رییس سازمان بسیج مستضعفین در رزمایش الی بیت المقدس گفت: عشایر غیور ایران غیرت و ایستادگی را از کربلا آموخته‌اند و تا زمانی که از رژیم کودک‌کش اسرائیل انتقام نگیرند ساکت نخواهند شد؛ عشایر ایران پیشقراولان سپاه آزادی قدس خواهند بود.
کد خبر: ۲۸۴۰۳
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۰ - 18September 2014

عشایر ایران، پیشقراولان سپاه آزادی قدس خواهند بود

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس به نقل از  پایگاه اینترنتی بسیج، سرتیپ بسیجی محمد رضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در رزمایش الی بیت المقدس عشایر بسیج کشور که در کرمانشاه برگزار شد، گفت: شهیدان والا مقام خون خود را نثار کردند تا اسلام جان گرفت و عزت، کرامت و عظمت به امت اسلام بازگردد. شهدای بزرگ عشایر کشور نیز با شهادت خود افتخار و مجد را به ارمغان آوردند.

 سردار نقدی ایستادگی ها و فداکاری های عشایر قهرمان را در طول دفاع مقدس یادآور شد و افزود: عشایر قهرمان صحنه های جاودانه ای را از خود در تمامی مناطق دفاع مقدس در یادها به ثبت رساندند. گوشه گوشه این مناطق به رشادت عشایر گواهی می دهند که با تفنگ های عشایری و شکاری و حتی با چوب و سنگ از ایران اسلامی دفاع کردند.

وی با اشاره به ایثارگری های اقوام مختلف عشایر در طول دفاع مقدس اظهار داشت: هفته گذشته در پی ایستادگی های عشایر سیستان و بلوچستان، آخرین شهید آنها، شهید یار محمد درزاده در پاسگاه مرزی سراوان در دفاع جانانه از مرزهای کشور، توسط تروریست های ملعون به شهادت رسید.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج، حماسه وحدت و یکپارچگی عشایر را بزرگتر از حماسه جنگ و دلاوری های میدان رزم دانسته و تأکید کرد: امروز دو عنصر ایمان و استقامت و وحدت و یکدلی ملت ایران، برای همه دنیا الگو شده است و امواج بیداری را برانگیخته و ملت ها را به میدان نبرد با ظلم و ستم آورده است.

سردار نقدی شکست ذلیلانه صهیونیستها در مقابل مردم مظلوم غزه و فلسطین را یادآور شد و بیان کرد: این شکست خفت بار صهیونیست ها نشان داد که رژیم اسرائیل از خانه عنکبوت هم سست تر است و این پیروزی ها ثمره تکرار درس های استقامت و وحدت عشایر و رزمندگان ایران اسلامی است.

وی  به تجاوزات و پیشروی های زیاده طلبانه صهیونیست ها در طول سال های گذشته اشاره نموده و خاطر نشان کرد: آنچه که باعث شد ارتش مجهز و چهارمین قدرت نظامی دنیا با حقارت متحمل شکست شود، ایمان و وحدتی بود که رزمندگان و مجاهدان و عشایر ایران به دنیا نشان دادند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به سخن امام بزرگوار که جنگ ما فتح فلسطین را به دنبال خواهد داشت تصریح کرد: امروز شاهدیم که این وعده امام از همیشه نزدیک تر شده و ملت ایران برای آزادی قدس مصمم است.

عشایر غیور، غیرت و ایستادگی را از کربلا آموخته اند

سردار نقدی با بیان اینکه عشایر غیرتمند ایران قتل عام و حمله به کودکان، زنان و مردم بی دفاع و مظلوم را تحمل نمی کنند، ابراز داشت: عشایر غیور ایران غیرت و ایستادگی را از کربلا آموخته اند و تا زمانی که از رژیم کودک کش اسرائیل انتقام نگیرند ساکت نخواهند شد، عشایر ایران پیشقراولان سپاه آزادی قدس خواهند بود.

وی حضور عشایر از تمامی نقاط کشور را تمرینی برای گردهمایی مجدد سپاه آزادی قدس دانست و تأکید کرد: این رزمایش الگویی موفق برای اجرای عملیات حقیقی برای آزادی قدس از چنگال رژیم صهیونیستی و استکبار خواهد بود.

آمریکا از وحدت مذاهب امت اسلام، وحشت دارد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه امروز دشمن از همین اراده ایمان و وحدت مسلمانان وحشت کرده است، اظهار داشت: آمریکا با راه اندازی گروه های تروریستی و شبکه های ماهواره ای تفرقه افکن تلاش می کند میان اقوام مختلف ملت ایران و بین فرق و مذاهب امت اسلام شکاف بیاندازد و این از وحشتی است که از این وحدت دارند.

سردار نقدی  تصمیم ملت ایران برای حفظ ایمان، استقامت و وحدت را تا رسیدن به هدف نهایی یادآور شد و افزود: امروز اگر امواج بیداری در سراسر کشورهای اسلامی و حتی غیر اسلامی آغاز شده، همه و همه به ملت ایران امید و تکیه دارند که با حفظ ایمان و وحدت و استقامت در مسیر خود پایدار است.

وی  بیداری و آگاهی ملت ها نسبت به توطئه های دشمن را ضروری خوانده و خاطر نشان کرد: امروز با هدایت و حمایت استکباری آمریکا گروه هایی بنام یک مذهب و قوم علیه مذهب و قوم دیگر جنایت و توهین می کنند تا تفرقه افکنی و و حدت شکنی نمایند.

برملاشدن توطئه آمریکا توسط امام خامنه ای

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، برملا شدن توطئه آمریکا توسط امام خامنه ای و تحقیر استکبار را یادآور شده و افزود: امروز آمریکا خود گروه های تروریستی را راه اندازی می کند و ژست مقابله با آنها را می گیرد. نشست فرانسه، شورای رهبری داعش بود، حتی همین امروز هم تروریست ها به خواست و با برنامه این شورا عمل می کنند تا زمینه تجاوز و حضور نظامی را برای استکبار در منطقه فراهم نمایند.

سردار نقدی در پایان سخنان خود تصریح کرد: عشایر نشان دادند که با تعدد و تنوع اقوام، مذاهب، آداب و سنن مختلف می توان با هم دوست و برادر و یکدل بود و این الگویی بزرگ برای همه امت اسلام و ملتهای جهان است که دین مبین اسلام می تواند یک زندگی سعادتمند را به ارمغان آورد.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار