به روز شده در: ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۶
جانباز جنگ تحمیلی در گفتگو با خبرگزاری دفاع مقدس:
جانباز دفاع مقدس با اشاره به نامزدهای کاندیدای ریاست جمهوری در دور جدید گفت: فقط انقلابی حرف زدن ملاک نیست شرط مهم، انقلابی عمل کردن نیزمهم است ونباید فراموش کنند که آنها به قسم نامه ریاست جمهوری وقانون اساسی باید وفادار باشند.
کد خبر: ۳۱۱
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۸ - 04June 2013

شرط مهم انقلابی بودن، انقلابی عمل کردن است / تجمل گرایی باعث شده تحمل مردم کم شود

به گزارش خبرنگار دفاع مقدس جانباز سلحشور"رضا ورسیده" که دراولین عملیات موفقیت آمیز برون مرزی رمضان درسال 61 افتخار خدمت را داشته اشت، درگفتگوی اختصاصی به خبرنگارما گفت: در درجه اول یک رئیس جمهور باید ولایتمدارباشد وبعد هدف اونجات مردم باشد چرا که آنها با رای مردم نماینده می شوند به جز قانون اساسی ازخودشان برنامه های نسنجیده پیش نیاورند.

وی با بیان اینکه ما انقلاب کردیم که عدالت درجامعه برقرار شود، افزود: قانون اساسی همه راهها را به آنها نشان داده است وقتی ولایتمدار باشند تشعشعات و دایره بزرگی از خدمت به مردم وخلق وهمه اینها را در برمی گیرد.

وی با اشاره به نامزدهای کاندیدای ریاست جمهوری تاکید کرد: فقط انقلابی حرف زدن ملاک نیست شرط مهم، انقلابی عمل کردن آنهاست ونباید فراموش کنند که آنها به قسم نامه ریاست جمهوری وقانون اساسی باید وفادار باشند.

وی گفت: من در یازده دوره ریاست جمهوری بوده ام با وجود اینکه اینجانب از متن انقلاب بزرگ شدم ولی ما می بینیم همه آنها به نحوی فقط شعار می دهند.

وی با اشاره به سال های دهه 60 مردم آن روزگار را با وجود تحریم های پیچیده و سخت، قانع تر از امروز دانست و گفت: تجمل گرایی باعث شده تحمل مردم کم شود واوضاع اقتصادی به هم بریزد اما حالا باید به اندازه مصرف استفاده شود نه زیاده از حد

جانباز دفاع مقدس گفت: یک نفر به عنوان رئیس جمهور نمی تواند که همه مشکلات وموانعی که در هر زمینه ای در کشور وجود دارد را حل کند ولی وی باید از مشکلات مردم وراههای حل همه آنها مسلط بوده تا بتواند همه ارگان های مربوطه را برای جلوگیری وپیشرفت هرمانعی به نوبه خود همکاری کنند.

وی در پایان گفت: نماینده های مجلس وریاست جمهوری با رای مردم به این وظیفه وسمت می رسند بدون ما آنها وجود نداشته ونمی توانند به مسند بنشینند برای همین حالا که این وظیه خطیر به آنها محول شده باید آنها طبق قانون اساسی عمل کنند که غیر از این ظلم به بشریت ،انقلاب واسلام کرده اند.

برچسب ها: جانباز ، دفاع مقدس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار