سرلشکر فیروزآبادی:
رییس ستاد کل نیروهای مسلح، با تاکید بر اینکه اگر غیرت کُردی به جوش آید، داعش و حامیانش با انتقام سختی مواجه خواهند شد، گفت: دشمنان اسلام بازی سختی را آغاز کرده‌اند و باید خود را برای مجازاتی سخت‌تر آماده کنند.
کد خبر: ۳۱۶۵۲
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۳ - 21October 2014

دشمنان اسلام خود را برای مجازات‌های سخت آماده کنند/  داعش و حامیانش با انتقام سختی مواجه خواهند شد

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، سردار سرلشکر بسیجی دکتر سیدحسن فیروزآبادی رییس ستاد کل نیروهای مسلح، در واکنش به جنایات رخ داده علیه مردم کرد در کوبانی اظهار کرد: با حمله جنایتکاران داعش به اقلیم کردی در عراق و کوبانی احساسات مردم کُرد جریحهدار شده است.

وی با بیان اینکه اگر غیرت کُردی به جوش آید، داعش و حامیانش با انتقام سختی مواجه خواهند شد، خاطر نشان کرد: کُردهای مسلمان در گذشته در میان خود «صلاحالدین ایوبی» را داشتهاند که دمار از روزگار دشمنان اسلام در آورد.

رییس ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه اظهار داشت: امروز صهیونیستها و مزدورانشان به جان اسلام و مسلمین افتادهاند و برخی همپیمانان آنها که زیر پوشش ائتلاف ضدداعش مخفی شدهاند، عملا داعش را تقویت میکنند.

عضو شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه مردم غیور کرد که خون ایرانی در رگهایشان جاری است و در راه دفاع از اسلام خونها دادهاند، قتل عام مردم کوبانی را تحمل نخواهند کرد، تصریح کرد: دشمنان اسلام بازی سختی را آغاز کردهاند و بایستی خود را برای مجازاتهای سختتر آماده کنند.

سرلشکر فیروزآبادی در پایان با تاکید بر اینکه حامیان داعش در سرکوب و کشتار مردم کُرد در کوبانی برای همیشه نمیتوانند چهره خود را در نقاب منافقین پنهان کنند و به زودی رسوا میشوند، گفت: مسلمانان در همه جای دنیا پشتیبان مردم مظلوم کوبانی هستند و فریادهای مردم ترکیه، فرانسه، سوریه و عراق فراگیر خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار