به روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۷
معاون فرهنگی سپاه پاسداران در تبریز:
سردار نقدی گفت: در ۲۹ بهمن سال ۵۶ جوانان تبریزی با دستان خالی قیام کردند و آمریکا را به زیرکشیدید و شکست دادند.
کد خبر: ۳۳۳۴۹۴
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸ - 16February 2019

قیام ۲۲ بهمن مردم تبریز همه نقشه‌های استکبار را نقش بر آب کردبه گزارش دفاع‌پرس از آذربایجان شرقی، سردار سرتیپ بسیجی «محمدرضا نقدی» معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در مراسم یادواره شهدای قیام 29 بهمن تبریز که در سرای مظفریه بازار تبریز برگزار شد، اظهار داشت: امروز خون شهدای ۲۹  بهمن در جان ٢٧ پاسدار ایرانی و در رگِ جوانان فلسطینی و نیجریه‌ای می‌جوشد و استکبار جهانی را رسوا می‌کند.

سردار نقدی با بیان اینکه «حضور کوبنده و پرمعنای مردم در ۲۲ بهمن همه نقشه‌های استکبار را نقش بر آب کرد»، یادآور شد: شما با استقامت‌تان شیطان را به زیر کشیدید. در ۲۹ بهمن ۵۶ که این جوانان با دستان خالی قیام کردند، استکبار به همه دنیا حکومت می کرد که شما توانستید آن را به زیر بکشید. شما آمریکا را به زیرکشیدید و شکست دادید.

وی با اشاره به افول دولتمردان آمریکایی در جهان عنوان کرد: زمانی مردم جهان همواره از مقامات آمریکایی استقبال می‌کردند اما اکنون حتی با ماشین زرهی نیز نمی‌توانند در بین مردم حضور یابند.

معاون فرهنگی سپاه با اشاره به سخنان رهبری، ادامه داد: به تعبیر زیبای رهبر انقلاب اگر دیروز چالش دنیا، بستن سفارتخانه رژیم صهیونیستی بود اکنون این چالش، به رفتن صهیونیست‌ها از فلسطین تبدیل شده است.

نقدی با بیان اینکه زمانی در این کشور نفت، اسلح و رسانه در دست طاغوت بود، ابراز داشت: با این شرایط مردم ایران انقلاب کردند و در طول این مدت به خوبی فهمیده‌اند که قدرت در دست خداوند است.

وی با انتقاد از غفلت مسئولان در مبارزه در عرصه اقتصادی کشور، تصریح کرد: در عرصه اقتصادی از فرمول شهدای ٢٩ بهمن و دفاع مقدس غافل شدیم و متاسفانه مذاکره جای خود را به مبارزه داد.

وی افزود: ما برای اقتصاد مطلوب، پول، نیروی انسانی، منابع طبیعی، مدیریت و رویکرد انقلابی نیاز داریم که همه این مسائل در کشور وجود دارد، اما به جای توجه به این‌ها به فکر مذاکره با طاغوت هستیم.

نقدی با اشاره به آثار مذاکره با دشمنان تاکید کرد: همین طاغوت جواب ما را در رژه 31 شهریور اهواز داد!

رئیس سابق سازمان بسیج مستضعفان در پایان سخنان خود گفت: به فضل خدا با مبارزه با آمریکا و طاغوت، پرچم انقلاب اسلامی را به صاحب اصلی‌اش خواهیم رساند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار