به روز شده در: ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۷
بیانیه سپاه عاشورا؛
تبلور ایمان و انسان دوستی سبزپوشان ولایتمدار را می‌توان در کمک‌رسانی و مساعدت به هموطنانمان در سیل اخیر مشاهده کرد که جان برکف یاریگر هموطنانمان بوده، هستند و خواهند بود.
کد خبر: ۳۴۳۰۳۷
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰ - 22April 2019

پاسداران در سیل نشان دادند جان برکف یاریگر هموطنان هستندبه گزارش دفاع‌پرس آذربایجان شرقی، سپاه عاشورا به مناسبت فرارسیدن سالروز تشکیل سپاه پاسداران در دوم اردیبهشت سال ۵۸ بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که مولود مبارک انقلاب است در همه جهان پس از صدر اسلام پدیده بی‌سابقه‌ای است. مظهر عینی و مجسم شعارهای انقلاب اسلامی، شعار ایستادگی در مقابل همه قدرت‌های بزرگ با سلاح اتکال به خدا، شعار ایستادگی در مقابل همه قدرت‌های بزرگ با سلاح اتکال به خدا، شعار غلبه خون بر شمشیر و شعار حرکت برای نجات مستضعفان و از همین رو است که سلطه‌های بزرگ با چشم انزجار و نفرت، بدین پدیده الهی می‌‌نگرند.

در نخستین روزهای انقلاب به فرمان امام عده‌ای از دلسوختگان راستین و پیروان صدیق ولایت گرد هم آمدند و نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را پی ریزی کردند.

شاید در آن روزهای اول انقلاب که علت تاسیس سپاه را پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن مطرح می‌کردند، تصور نمی‌شد که چه مسئولیت سنگین و رسالت خطیری به عهده این نهاد تازه تأسیس خواهد بود، اما امروز بر همگان مبرهن است که دشمن با کار سخیف و کودکانه‌اش در حذف صفحات سرداران سپاه از شبکه‌های اجتماعی نشان داد که عمق کینه و حقد و حقارتش تا کجاست!

خبر قرار دادن سپاه در ردیف گروه‌های تروریستی توسط رئیس جمهور ایالات متحده، دلیل متقنی است بر حرکت سپاه در صراط مستقیمی که پیروزی‌های پی در پی‌اش در عرصه منطقه‌ای خصوصاََ در عراق و سوریه و عقب راندن خاکریز دشمن تا مرزهای اسرائیل غاصب، حقد و کینه بی‌سابقه‌ای را از دشمن متبلور کرده است. 

تبلور ایمان و انسان دوستی سبزپوشان ولایتمدار را می‌توان در کمک‌رسانی و مساعدت به هموطنانمان در سیل اخیر مشاهده کرد که جان برکف یاریگر هموطنانمان بوده، هستند و خواهند بود.

ایمان به ادامه حرکت در این صراط هر روز بیش از پیش در وجود جوانان سپاهی شعله‌ورتر می‌شود و عاقبت این راه همان وعده خداوند است که «فان حزب الله هم الغالبون».

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها