به روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۹
امیر سیاری:
معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: امروز با تلاش نیرو‌های بومی و متکی به توانمندی‌های خود و همت جوانان به پیشرفت عظیمی در کشور به ویژه در نیرو‌های مسلح رسیدیم.
کد خبر: ۳۴۳۶۴۵
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵ - 26April 2019

تکیه به توانمندی‌های داخلی پیشرفت عظیمی را در نیرو‌های مسلح ایجاد کردبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر دریادار «حبیب الله سیاری» معاون هماهنگ‌کننده ارتش در پیامی ویدیویی به همایش تجلیل از نخبگان شهرستان فسا با بیان اینکه کشور ایران از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون متکی به توان نیروی جوان بوده و همین امر سبب پیشرفت شگرف کشور در عرصه‌های مختلف شده است، اظهار داشت: اگر پیشرفتی به دست آمده به دلیل پشتیبانی مردم و قشر جوان بوده است.

وی بیان کرد: کشور‌های جهان با توجه به موضع‌گیر‌های نظام جمهوری اسلامی و اهداف انقلاب در مبارزه با استکبار حاضر به ارسال علم و فناوری به کشور ما نبوده و نیستند، اما امروز با تلاش نیرو‌های بومی و متکی به توانمندی‌های خود و همت جوانان به پیشرفت عظیمی در کشور به ویژه در نیرو‌های مسلح رسیدیم.

دریادار سیاری خطاب به جوانان و نخبگان گفت: آینده متعلق به جوانان است و شما جوانان با اتکا به نیروی خود می‌توانید در کشور و جهان خوش بدرخشید.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها