به روز شده در: ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور اطلاعیه‌ای از عموم مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
کد خبر: ۳۴۸۳۴۲
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۳ - 28May 2019

دعوت جامعه مدرسین از مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدسبه گزارش دفاع‌پرس از قم، در اطلاعیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم آمده است: روز قدس، یادگار ارزشمند امام خمینی (ره) و روز جهانی همراهی با آرمان فلسطین است.

روز جهانی قدس روزی است که امت اسلام و آزادی خواهان جهان قدرت حقیقی جبهه مقاومت را چنان فریاد می‌زنند که صدای لرزش ستون‌های ظلم به گوش ستمگران، ساز‌شکاران و حامیان اشغالگری برسد.

در این اطلاعیه تصریح‌ شده است:

قریب 70 سال است، رژیم غاصب صهیونیستی بر مردم مظلوم فلسطین ستم می‌کند و با بمباران خانه‌ها، مدارس و مساجد به کشتار وسیع مردم بی‌دفاع، غیرنظامیان، زنان و کودکان شیرخوار می‌پردازد و بر سیاهه جنایت‌های خود می‌افزاید و با معامله قرن و دیگر طرح‌های استعماری تلاش می‌کند حقیقت مسئله فلسطین را به انحراف و انزوا بکشاند.

این اطلاعیه تأکید کرده است: امروز مردم فلسطین و محور مقاومت با ایمان به خدا، هویت و قدرت خود را به نحوی افزایش داده که پایه‌های سست حکومت فرزندان شیطان را به تزلزل انداخته و با کاهش آستانه تاب‌آوری تلاویو در برابر موشک‌های رزمندگان مقاومت؛ سقوط و نابودی ظلم و جنایت را فریاد می‌زند.

اطلاعیه مزبور افزوده است: این نتیجه پایداری و مقاومت مردم فلسطین است. گروه‌های مقاومت در مقابل تجاوز‌های صهیونیست‌ها دیگر دست‌بسته نیستند و دیوار حائل‌ها و گنبد‌های آهنین توان حفاظت از صهیونیست‌ها را ندارند.

اطلاعیه جامعه مدرسین تأکید کرده است: نسل چهارم فلسطینی‌ها با برافراشتن پرچم فلسطین در غزه و اقصی نقاط جهان حق بازگشت به سرزمین‌های خود را هر هفته فریاد می‌زنند و نگذاشته‌اند مسئله فلسطین در غبار غفلت و خیانت ساز‌شکاران به فراموشی سپرده شود و همراهی این امر با پیروزی‌های جریان مقاومت در سوریه، عراق، فلسطین، یمن و دیگر نقاط جهان، عصبانیت آمریکا و صهیونیست را برانگیخته است.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به استناد مبانی دینی، قرآنی و شاخص‌های انقلاب اسلامی؛ ضمن حمایت از پایداری و استقامت مردم مظلوم فلسطین اعلام می‌دارد؛ تلاش برخی کشور‌های منطقه و رژیم‌های مرتجع عربی در پیوند با اسرائیل جز رسوایی برای آن‌ها سودی ندارد و امت اسلامی با حضور باشکوه‌تر از سال‌های گذشته در راهپیمایی روز قدس حمایت از مردم مظلوم فلسطین و انزجار از رژیم غاصب را فریاد خواهد زد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها