به روز شده در: ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۱
رسانه‌های رژیم صهیونیستی از نشست مهم کابینه امنیتی رژیم و همچنین دیدار پنهانی رئیس شاباک(سرویس امنیت داخلی) با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خبر دادند.
کد خبر: ۳۵۰۴۷۸
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶ - 16June 2019

دیدار پنهانی ابومازن با رئیس شاباک/ نشست مهم کابینه امنیتی رژیم صهیونیستیدیدار پنهانی ابومازن با رئیس شاباک/ نشست مهم کابینه امنیتی رژیم صهیونیستیبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند کابینه امنیتی این رژیم صبح امروز یکشنبه برای بررسی تنش با نوار غزه و حملات هوایی اخیر اسرائیل به سوریه جلسه برگزار می‌کند.

نشست کابینه امنیتی همزمان با اظهارات سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی درباره آغاز رزمایش نظامی گسترده ارتش برگزار می‌شود که این رزمایش در مناطق الجلیل، الاغوار، نهاریا، منطقه دریاچه طبریه و بلندی‌های اشغالی جولان برگزار می‌شود.

بر اساس گزارش کانال دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی، این رزمایش از امروز یکشنبه آغاز می‌شود و پنجشنبه هم به پایان می‌رسد که طی این مدت انواع سلاح‌ها و جنگ افزارها، تجهیزات نظامی، جنگنده‌ها و بالگردها، بالگردهای حمل نیرو به کار خواهد رفت. در طول مدت برگزاری این رزمایش آژیرها در پایگاه‌های ارتش رژیم صهیونیستی در مناطق مختلف فلسطین اشغالی به صدا در‌ می‌آید.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی گفته است برای برگزاری این رزمایش در چارچوب طرح رزمایش‌های سال 2019 با هدف بررسی میزان آمادگی نیروها در هنگام شرایط اضطراری برنامه ریزی شده است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی از دیدار پنهانی رئیس سرویس امنیت داخلی این رژیم با رئیس تشکیلات خودگردان خبر دادند. کانال دوازدهم تلویزیون عبری رژیم صهیونیستی فاش کرد ناداف آرگمان رئیس سرویس امنیت داخلی اسرائیل(شاباک) به صورت سری با محمود عباس(ابومازن) رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار کرده است.

این رسانه آورده است اسرائیل از فروپاشی تشکیلات خودگردان فلسطین که ممکن است به وقوع بی ثباتی و ناآرامی در کرانه باختری منجر شود، هراس دارد.

انتهای پیام/ 411

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار