به روز شده در: ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴
گام دوم/ مسوول مشارکت روحانیت حفظ آثار دفاع مقدس لرستان در گفت‎وگو با دفاع‌پرس:
حجت‎الاسلام حسین بیرانوندی با بیان اینکه باید از توانایی‌ جوانان در پیشرفت کشور استفاده کرد،گفت: ما جوانان توانمند، تحصیلکرده و آگاه به مسائل روز فراوانی داریم که آمادگی اجرای بیانیه گام دوم و زمینه سازی ظهور امام زمان(عج) را دارند.
کد خبر: ۳۵۰۵۸۶
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰ - 16June 2019

جوانان ما آمادگی  اجرای بیانیه گام دوم انقلاب را دارند

حجت‌الاسلام حسین بیرانوندی مسوول مشارکت روحانیت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان در گفت‎وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در خرم‎آباد، اظهار داشت: ارائه بیانیه گام دوم انقلاب در 40 سالگی انقلاب توسط مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، نشان از توجه ویژه ایشان به مسائل کشور دارد.

وی با بیان اینکه به مناسبت 40 سالگی انقلاب، مهمترین دستاوردهای این انقلاب شکوهمند از طریق رسانه‌ها، سخنرانان و گویندگان منتشر شد، افزود: با وجودی که این دستاوردهای اقتصادی ،اجتماعی، سیاسی و نظامی کم و بیش برای  بسیاری از کشورهای دیگر مانند چین، هند و ژاپن متناسب با شرایط خودشان به دست آمده است، چرا مستکبرین و دشمنان، آن مقداری که برای ایران سنگ اندازی می‌کند برای دیگر کشورها چنین  مشکلاتی را به وجود نمی‌آورند؟

بیرانوندی گفت:  علت این همه سنگ اندازی مستکبرین برای ایران ، نگرانی آنها نسبت به اصلی‌ترین دستاوردهای این انقلاب یعنی جوانانی است که حاضرند برای حفظ این مرز و بوم هرکاری انجام بدهند.

مسوول مشارکت روحانیت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان جوانان ایرانی را مصداق بارز ایستادگی و مقاومت دانست که به این راحتی عوض نمی‌شوند و تصریح کرد:  جوانان ما  از جنس همان‌هایی هستند که امام خمینی(ره) آرزو می‌کرد یکی ازآنها باشد و لذا در طول هشت سال دفاع مقدس فرماندهی بسیاری از عملیات‌ها به جوانان عزیز این مرز و بوم سپرده شد و ما در آن مقطع از تاریخ انقلاب یک مدیریت انقلابی جوانان رابه خوبی مشاهده کردیم.

وی با اشاره به توجه ویژه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب به جوانان، خاطر نشان کرد: رهبر فرزانه و دور اندیش ما ، حرکت رو به افق و آینده این انقلاب را بر دوش جوانان قرار می‌دهند و می‌فرمایند:«این جانب به جوانان عزیزی که آینده‌ی کشور، چشم انتظار آنهاست صریحاً می‌گویم آنچه تاکنون شده و با آنچه باید می‌شد و بشود دارای فاصله ژرف است.»

بیرانوندی ادامه داد: یکی از خواسته‌های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) این است که در جمهوری اسلامی، دل‌های مسوولان به طور دائم باید برای رفع محرومیت ها بتپد و از شکاف‌های عمیق طبقاتی بشدت بیمناک باشند، ولی این دغدغه  ایشان محقق نخواهد شد جز با درگیر کردن جوانان با کارهای تشکیلاتی کوچک و بزرگ.

مسوول مشارکت روحانیت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان بهترین راهکار برای ایجادت شکیلات و شبکه‌سازی جوانان در راستای تحقق بیانیه گام دوم را ساماندهی جوانان با کمک ائمه جمعه شهرها  دانست و افزود: امامان جمعه و دفاتر آنها باید در زمینه شبکه سازی  و شکل دهی تشکل‌های جوانان اقدام کنند.

وی با بیان اینکه باید جوانان وارد عرصه‌های مختلف اجتماع شوند و از توانایی‌های آنها در پیشرفت کشور استفاده کنیم، اظهار داشت: ما جوانان توانمند، تحصیلکرده و آگاه به مسائل روز فراوانی داریم که آمادگی پیاده سازی و اجرای بیانیه گام دوم و زمینه سازی ظهور امام زمان (عج) را دارند.

بیرانوندی گفت: این وظیفه ما است که با ایجاد کارهای کوچک و بزرگ تشکیلاتی و ساماندهی جوانان بر اساس توانایی‌هایشان زمام اداره‌ی بخش‌های گوناگون کشور را به جوانان مومن و انقلابی بسپاریم.

انتهای پیام/    

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها