به روز شده در: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۱
معاون سازمان نشر آثار مشارکت زنان در دفاع مقدس:
شهناز اشکیان خواستار تدوین کتاب جامع نقش زنان استان کهگیلویه و بویراحمد در دوران دفاع مقدس شد.
کد خبر: ۳۵۱۵۸۰
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۶ - 24June 2019

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از یاسوج، «شهناز اشکیان» شامگاه دوشنبه در نشست شورای راهبردی زنان و دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه همه استان‌های کشور در حال تدوین کتاب جامع نقش زنان در دوران دفاع مقدس هستند، اظهار داشت: استان‌ کهگیلویه و بویراحمد هم باید این موضوع را در دستور کار قرار دهد.

معاون امور استان‌های سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس با تأکید بر اینکه باید به سمت تولید کتاب‌های صوتی پیش برویم، افزود: از ظرفیت دانشگاه‌ها و پایان‌نامه‌های دانشجویی نیز می‌توان برای پرداختن به نقش زنان در دوران دفاع مقدس استفاده کرد.

اشکیان با اشاره به اینکه تشکیل کارگروه‌های پنج گروه هدف در دستور کار سازمان نشر آثار و ارزش‌های زنان در دفاع مقدس است، گفت: مادران، همسران، خواهران و دختران شهدا همه سرمایه خود را برای انقلاب داده‌اند و برای حفظ این سرمایه‌های معنوی انقلاب باید وارد صحنه شویم.

وی اجرای طرح‌های مختلف از جمله طرح یادمان حماسه و هنر و طرح سلاله‌ها، ثبت و ضبط خاطرات و برگزاری همایش اسوه‌های صبر و مقاومت را از دیگر برنامه‌های مورد توجه سازمان نشر آثار و ارزش‌های زنان در دفاع مقدس عنوان و بیان کرد: برگزاری نمایشگاه‌های حضور زنان در دوران دفاع مقدس باید در دستور کار استان‌ها قرار گیرد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها