به روز شده در: ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳
آیت‎الله عیسی قاسم:
رهبر انقلابیون بحرین گفت: در گذشته شوروی و امروز آمریکا با جدیت سعی بر قدرت گرفتن تفکر باطل خود داشته‌اند و ما اگر با صلابت و جدیت از فرهنگ اصیل و حقه اسلام دفاع کنیم پیروز خواهیم شد.
کد خبر: ۳۵۴۳۴۷
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴ - 17July 2019

جدیت در دفاع از فرهنگ اسلامی راه پیروزی بر آمریکا استبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، آیت‌الله «شیخ عیسی قاسم» رهبر انقلابیون بحرین در دیدار مدیر حوزه‌های علمیه خواهران که در قم برگزار شد، با اشاره به اینکه اگر زنان و بانوان یک جامعه به خوبی تربیت شوند، مردان و همه جامعه نیز رشد می‌کنند، اظهار داشت: از رسالت‌های حوزه‌های علمیه خواهران تربیت زنان مطیع در برابر اوامر الهی است.

رهبر انقلابیون بحرین افزود: امروزه آمریکا در بحرین، ایران و همه کشور‌ها سعی می‌کند تهاجم فرهنگی داشته باشد و جامعه اسلامی باید با این مسأله مقابله کند.

وی تصریح کرد: امروزه فرهنگ‌های مختلفی در مناطق و کشور‌های مختلف وجود دارد که با یکدیگر تعارض دارند و هیچ کشوری نمی‌تواند در مقابل فرهنگ‌های دیگر دیوار بکشد؛ اما در این تعارض و نزاع، فرهنگی که اصیل‌تر باشد باقی می‌ماند و پیروز می‌شود.

آیت‌الله شیخ عیسی قاسم با بیان اینکه دو جبهه کفر و اسلام تلاش و جدیت بسیار زیادی برای مقابله با یکدیگر دارند، خاطرنشان کرد: در گذشته شوروی و امروزه آمریکا با جدیت و صلابت سعی بر قدرت گرفتن تفکر باطل خود داشته‌اند و ما نیز اگر با صلابت و جدیت از فرهنگ اصیل و حقه اسلام دفاع کنیم یقیناً پیروز خواهیم شد.

وی با بیان اینکه جبهه اسلام باید از ظرفیت‌ها و فرصت‌های خود به خوبی استفاده کند، تشریح کرد: آمریکا و جبهه کفر بر ایده‌های غلط و مادی خود بسیار اصرار دارند و ما با اصرار، پایداری و حمایت از ایمان و دین خود می‌توانیم در مقابل آن‌ها ایستادگی کنیم و پیروز شویم.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها