به روز شده در: ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۱
یک رسانه صهیونیستی با استناد به تصویر یک موشک ضد کشتی حزب‌الله، به قابلیت‌های موشکی نیروهای مقاومت اشاره کرد.
کد خبر: ۳۶۱۸۸۴
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۷ - 15September 2019

جروزالم پست: موشک جدید حزب‌الله تمام کشتی‌های جنگی را نابود می‌کندبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، توییت یکی از هواداران نیروهای مقاومت حزب‌الله لبنان در رسانه‌های صهیونیستی انعکاس جالب توجهی داشت به طوری که یک روزنامه صهیونیستی در مطلبی به توان موشکی نیروهای مقاومت حزب الله پرداخت.

به نوشته شماره یکشنبه روزنامه «جروزالم پست» در یک حساب توییتری وابسته به حزب الله لبنان در یکشنبه تصویری از یک موشک جدید به نمایش گذاشته شد. در این توییت همچنین نوشته شده بود که این موشک قادر است تمام کشتی‌های جنگی دشمن را نابود کند.

در توییت فعال رسانه‌ای هوادار حزب الله لبنان آمده است: «این موشک جدید ما قادر است همه کشتی‌های جنگی و تمام خدمه مستقر در آن را از بین ببرد.»

بر اساس این گزارش، حزب‌الله لبنان در ماه آگوست (مرداد) تصویری از یک موشک ضد کشتی که موفق شده بود سال 2006 و حین نبرد دوم لبنان کشتی جنگی «آی‌ان‌اس هانیت» نیروی دریایی رژیم صهیونیستی را غرق کند، به نمایش گذاشت. در آن حمله موفق چهار نظامی صهیونیستی کشته شدند.

منابع مطلع در بیروت نیز به تازگی گفتند که اقدام حزب‌الله در سرنگون کردن پهپاد رژیم صهیونیستی در چارچوب پاسخ به حملات اخیر این رژیم، تنها بخشی از پاسخ مقاومت است.

روزنامه «الجمهوریه» چاپ لبنان به نقل از منابع نزدیک به محافل حزب‌الله نوشت: «مهم‌ترین معنا و پیام سرنگونی این پهپاد اسرائیلی این است که این نخستین بار است که حزب الله قواعد نبرد را تحمیل و تعیین می‌کند.»

روزنامه فرامنطقه‌ای «رأی الیوم» چاپ لندن نیز در یادداشتی اعتراف رژیم صهیوینستی به سرنگونی پهپاد آن بر فراز لبنان را نشانه آغاز موازنه وحشت جدیدی دانست که رهبر حزب الله ایجاد کرده است.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها