به روز شده در: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۸
فرمانده سپاه امام رضا(ع):
فرمانده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی با تاکید بر اینکه مذاکره نمی‌تواند جایگزین مبارزه باشد، گفت: مذاکره باید در طول مبارزه باشد نه به جای آن و اگر ما اصالت را به مبارزه دهیم مسیر ذلت را طی نخواهیم کرد.
کد خبر: ۳۶۱۹۴۷
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱ - 16September 2019

اصالت دادن به مبارزه ما را از مسیر ذلت نجات می‌دهد نه مذاکره  //// در تصاویر هیچ مورد اضافه نباید قرار بگیرد. عکس باید ساده باشد///به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از بیرجند، سردار سرتیپ پاسدار «یعقوبعلی نظری» فرمانده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی امروز در یادواره سردار شهید محمود کاوه و سرداران و شهدای خراسان جنوبی درعملیات کربلای 2 در حسینیه جماران بیرجند اظهار داشت: بر اساس همه اسناد و مدارک باقی مانده از شهدا و خاطرات باقی مانده از آنان، همه شهدای ما یک هدف داشتند و آن استقرار، استحکام و بالندگی و گسترش نظام انقلاب اسلامی بود.

وی افزود: این موضوع و هدف شهدا را باید برجسته کنیم زیرا که شهدا برای این هدف جان خود را کف دست گذاشتند.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی تصریح کرد: رضایت شهدا در همین است که ما به اهداف آنان بپردازیم و آنها را برای جوانان و نوجوانان تبیین کنیم.

نظری با بیان اینکه امروز فرزندان امت از نظام اسلامی دفاع می‌کنند، افزود: به برکت خون شهدا نظام اسلامی حفظ شده و در اوج عزت و اقتدار هستیم و امروز مرزهای دفاعی ما نه شلمچه و مهران و کردستان است بلکه مرزهای دفاعی ما جهانی شده است.

وی ادامه داد: امروز افکار و خط شهدا و سردار شهید کاوه در محور مقاومت و حزب الله لبنان تکثیر یافته است.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی با تاکید بر اینکه استکبار جهانی به زانو در آمده و اقتداری ندارد، گفت: ما باید دنیا، استکبار و کفر را آنگونه که است معرفی کنیم نه آنگونه که جلوه می‌کند.

نظری خاطرنشان کرد: نباید فکر کنیم آمریکا قدرت اقتصادی دارد و در موضع تحریم قرار گرفته است چرا که آمریکا به شدت نیازمند دلارهای سعودی و سرمایه مسلمانان است و اگر شریان ارسال پول به آمریکا قطع شود این کشور از لحاظ اقتصادی نابود می‌شود.

وی گفت: اگر بنا است عزتمند و مستقل باشیم و مشکلات خود را در عرصه‌های مختلف حل کنیم تنها راه، راه مبارزه است و راه دومی وجود ندارد.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی تاکید کرد: مذاکره پاسخ نمی‌دهد زیرا مذاکره نمی‌تواند جایگزین مبارزه شود و مذاکره باید در طول مبارزه باشد نه به جای آن و اگر ما اصالت را به مبارزه دهیم مسیر ذلت را طی نخواهیم کرد.

نظری با بیان اینکه باید در مقابل حمله استکبار، مبارزه اقتصادی در خور تولید، توزیع و مصرف داشته باشیم، گفت: باید اهتمام به تولید داشته باشیم و اخلال در توزیع نداشته باشیم اما مشکل برخی از ما مسئولان این است که می‌خواهند دشمن را آنگونه که جلوه می‌کند ببینند نه آنگونه که در واقعیت است.

وی با بیان اینکه باید دشمن را همان‌گونه که هست بشناسیم و با شناخت توانایی های خود ظرفیت های داخلی را فعال کنیم، افزود: اگر بنا داریم شرمنده شهدا نباشیم و در مسیر آنان باشیم باید مبارزه کنیم و مبارزه تمام شدنی نیست.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها