به روز شده در: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳
فراخوان نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر «ثمر» به دبیری رضا دادویی منتشر شد.
کد خبر: ۳۶۵۹۵۳
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶ - 12October 2019

فراخوان جشنواره تئاتر ثمر منتشر شدبه گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، نهمین دوره این جشنواره از 9 لغایت 19 اسفند در عمارت نوفل لوشاتو به دبیری رضا دادویی برگزار می‌شود، این جشنواره توسط موسسه پردیس جوان ثمر با مجوز رسمی از اداره کل هنرهای نمایشی در بخش خصوصی برگزار می‌شود.

این دوره از جشنواره در پنج بخش مسابقه تئاتر صحنه، مسابقه نمایشنامه نویسی، مسابقه تئاتر محیطی (اجرا در محیط تعریف شده توسط گروه)، مسابقه عکاسی، پوستر و تیزر و بخش مهمان برگزار می‌شود.

در بخش مسابقه تئاتر صحنه که به صورت رقابتی برگزار می‌شود و در تمامی بخشهای هنری به برگزیدگان لوح و تندیس ثمر و جوایز نقدی اهدا می‌شود و مهلت ثبت نام و بارگذاری اطلاعات مورد نیاز در این بخش تا 20 آبان 1398 است.

در بخش نمایشنامه‌نویسی که موضوع آزاد است و به صورت رقابتی است به برگزیده لوح، تندیس و جایزه نقدی اهدا می‌شود و مهلت بارگذاری نمایشنامه‌های بخش نمایشنامه‌نویسی نیز تا 10 آذرماه 1398 است.

در بخش مسابقه تئاتر محیطی که به پیشنهاد مدیر کل هنرهای نمایشی برای اولین بار در این جشنواره اضافه شده و به صورت رقابتی برگزار خواهد شد بدین شکل است که نمایش بر اساس محیط تعریف شده توسط گروه نوشته و در همان محل اجرا ، داوری خواهد شد و در سه بخش آن به برگزیدگان لوح، تندیس ثمر و جوایز نقدی اهدا می‌شود و مهلت ثبت نام و بارگذاری اطلاعات مورد نیاز در این بخش تا 20  آبان 1398 است.

و در بخش عکاسی، پوستر و تیزر دبیرخانه نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر در راستای جذب و حمایت از عکاسان تئاتر و طراحان گرافیک و کنش گران عرصه تبلیغات تئاتر دانشجویی برگزار خواهد کرد و به صورت رقابتی بوده و به برگزیدگان جوایز نقدی اهدا خواهد شد که فراخوان این بخش از مسابقه متعاقبا اعلام خواهد شد.

و در بخش مهمان که رقابتی نبوده و به انتخاب دبیرخانه از بین متقاضیان خواهد بود. و مهلت ثبت نام و بارگذاری اطلاعات مورد نیاز در این بخش تا 20 آبان 1398 است.

پس از هشت دوره برگزاری جشنواره تئاتر ثمر، نهمین دوره این جشنواره از ۹ لغایت ۱۹ اسفند ماه در عمارت نوفل لوشاتو برگزار خواهد شد.

فراخوان جشنواره تئاتر ثمر

انتهای پیام/ 161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها