به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۸
فرمانده تیپ مخصوص 110 سلمان فارسی زاهدان:
سردار رمضان ابراهیمی آتانی گفت: عظمتی همچون پیاده‌روی اربعین از برکت خون شهداست و هر چه از شهدا بگوییم کم گفته‌ایم.
کد خبر: ۳۶۶۵۸۴
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۸ - 17October 2019

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از زاهدان، هفتمین یادواره سردار شهید حاج «حبیب لکزایی» در شهرستان نیمروز سیستان و بلوچستان برگزار شد.

سردار «رمضان ابراهیمی آتانی» فرمانده تیپ مخصوص 110 سلمان فارسی در این مراسم اظهار داشت: شهادت مرگ زیرکانه مومنین است و شهدای ما جزو مومنین بودند.

سردار آتانی ادامه دادند: پیشرفتهای سیاسی که امروز ما در جهان داریم و همچنین عظمتی همچون پیاده‌روی اربعین از برکت خون شهداست و هر چه از شهدا بگوییم کم گفته‌ایم.

وی ادامه داد: شهدا ولایت پذیر بودند همانطور که وقتی امام گفتند باید حصر آبادان شکسته شود ولایت پذیری رزمندگان و شهدای ما اینجا مشخص شد و حصر آبادان شکسته شد.

سردار آتانی گفت: در همیشه تاریخ افرادی بودند که یا از امام زمان خود جلوتر بودند یا همیشه عقب بودند و این همیشه درد بوده است اما شهدای ما همیشه اولویت را درک کرده بودند و فهمیده بودند و همیشه ولایت پذیر بودند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید میرحسینی سیستان و بلوچستان افزود: دفاع مقدس ما با فرهنگ شهید و شهادت به پیروزی رسید و ما وقتی وصیت نامه شهدا را مطالعه می کنیم درس زندگی می آموزیم و ولایت پذیری را به ما یاد می دهند.

این مسئول ادامه داد: با حضور مردم همیشه در صحنه ما با رهبری پیامبرگونه مقام معظم رهبری همانطور که پهپاد آمریکایی را به سقوط کشاندند باز هم می توانند از مشکلات خصوصاً اقتصادی گذر کنند و این امکان پذیر است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها