به روز شده در: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۴
حزب‌الله در روز شهید:
نائب رئیس شورای اجرایی حزب‌الله اعلام کرد، مقاومت به برکت خون شهدا کارهایی انجام داد که ارتش‌های کشورها از آن عاجز بودند.
کد خبر: ۳۶۹۵۷۱
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۲ - 10November 2019

حزب‌الله در روز شهید: هیچ قدرتی در جهان قادر به شکست محور مقاومت نیستبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، حزب‌الله لبنان یازدهم نوامبر را روز شهید نامگذاری کرده و هر سال این روز را به یاد شهدایش گرامی می‌دارد. در 11 نوامبر 1982 «احمد قصیر» اولین عملیات شهادت‌طلبانه را علیه اشغالگران صهیونیست در لبنان انجام داد.

سالگرد روز شهید امسال در گلزار شهدای شهر «نبی شیث» در منطقه «بقاع» برگزار شد و مقامات مختلف لبنانی در آن حضور داشتند.

«محمد یاغی» نائب رئیس شورای اجرایی حزب‌الله در سخنرانی خود به این مناسبت اعلام کرد: ارزش مسیر مقاومت آن است که رهبران آن شهدا هستند.

وی در ادامه گفت: به برکت خون شهدا کارهایی انجام دادیم که ارتش کشورها از آن عاجز بودند و هیچ قدرتی در جهان نمی‌تواند محور مقاومت را شکست دهد.

وی در ادامه به تحرکات مردمی در این روزهای لبنان پرداخت و تصریح کرد، اگر ملت لبنان خواستار مقابله با مفسدان است کاملا حق دارد و حزب‌الله از ابتدا با این مطالبات همراه بوده است.

یاغی گفت، چند روز پس از آغاز تظاهرات، آمریکا وارد خط اعتراض‌ها شد، مسیر آن را تغییر داد و به مقاومت توهین کرد؛ در قبال این موضوع سکوت نخواهد شد و کسی گمان نکند مقاومت ضعیف است، مقاومت «توانا و قوی» است.

وی در پایان تأکید کرد، مقاومت، پایه و اساس معادله لبنان است و با خون این کشور و منطقه را حفظ کرده است.

انتهای پیام/ 161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار