به روز شده در: ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
آیت‌الله نوری‌همدانی:
یک مرجع تقلید با اشاره به لزوم توجه مسؤولان مبنی بر عمل به دستورات رهبری برای حل مشکلات مردم گفت: ملت بصیر و آگاه اجازه سوءاستفاده به دشمنان نمی‌دهند. مسؤولان هم باید در حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم تلاش کنند.
کد خبر: ۳۷۰۷۴۸
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳ - 20November 2019

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، «آیت‌الله نوری همدانی» در درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم با اشاره به لزوم توجه مسئولان مبنی بر عمل به دستورات رهبری برای حل مشکلات مردم، اظهار داشت: مسئولان باید در حل مشکلات مردم خصوصاً در زمینه معیشت و اقتصاد تلاش کنند و به سخنان رهبری برای حل این موضوعات عمل کنند.

وی ادامه داد: مردم ایران مردمی بصیر و آگاه هستند و اجازه موج‌سواری و سوء‌استفاده به دشمن نخواهند داد و صف خود را از کسانی که حسینیه و مسجد و قرآن آتش می‌زنند و اموال مردم را غارت می‌کنند جدا خواهند کرد.

آیت‌الله نوری همدانی با اشاره به خطبه ۵۰ نهج‌البلاغه گفت: در این خطبه حضرت علی (ع) ویژگی‌های فتنه را معرفی و می‌فرمایند: دشمن با ایجاد فتنه حق را از بین می‌برد و مانع معرفی حق می‌شود.

این مرجع تقلید درباره حوادث اخیر در کشور گفت: مشکل مردم اقتصاد و معیشت است و رهبری هم فرمودند که مسئولان مشکل مردم را حل کنند. ما هم از مسئولان می‌خواهیم که مشکل معیشت مردم حل شود. باید مسئولان به سخنان چند روز قبل رهبری در جهت حل مشکل معیشت عمل کنند.

وی ادامه داد: باید توجه داشت در این چند روز آمریکا، اسرائیل، عربستان و سلطنت‌طلبان و بعضی کشورهای اروپایی از این آشوب‌ها حمایت کردند درحالی که خودشان در این ۴۰ سال بدترین ظلم‌ها و تحریم‌ها را نسبت به مردم داشته حتی دارو را برای مردم تحریم کردند و در جنگ تحمیلی صدام را در کوبیدن مردم ما تجهیز کردند.

آیت‌الله نوری همدانی بصیرت را نقطه قوت ملت ایران دانست و گفت: مردم ایران مردمی بصیر و آگاه و هوشیار هستند که صف خود را از اغتشاشگران جدا و اجازه موج‌سواری به دشمن نمی‌دهند. بی‌شک کسانی که حسینیه و مسجد و قرآن‌ها را آتش می‌زنند و اموال عمومی را غارت می‌کنند از مردم نیستند.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار