به روز شده در: ۱۳ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۸
گام دوم/
هم‌زمان با برگزاری دهمین نمایشگاه کتاب زنجان در قالب نمودار و تصاویر، تابلو‌هایی از دستاورد‌های جمهوری اسلامی ایران تحت عنوان نمایشگاه بیانیه گام دوم انقلاب به نمایش گذاشته‌ شده است.
کد خبر: ۳۷۳۱۲۵
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳ - 07December 2019

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری و ابلاغ بیانیه گام دوم انقلاب، بر اساس برنامه‌ریزی‌های به‌عمل‌آمده مقرر شد تا در نمایشگاه‌های کتاب استانی بخش‌هایی از این بیانه به شکل تابلوهایی که در آن با نمودار و ارائه توضیحات به پیشرفت‌های کشور در دهه‌های اخیر اشاره دارد به نمایش گذاشته شود.

در دهمین نمایشگاه کتاب استان زنجان نیز همانند نمایشگاه‌های کتاب مازندران، گیلان، خراسان جنوبی و جنوب کرمان (جیرفت) این تابلوها به نمایش گذاشته‌شده که با استقبال بازدیدکنندگان مواجه شده است.

در این تابلوها گوشه‌ای از دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران به تصویر کشیده شده است که شامل فناوری سلول‌های بنیادی، جایگاه ایران در حوزه علم و فناوری، دستاوردهای کشور در حوزه نظامی و سرعت رشد علمی ایران است. همچنین بحث رشد شاخص توسعه انسانی، رتبه ایران در بحث آموزش‌وپرورش؛ انتشار کتاب، مسائل فرهنگی و هنری نیز از دیگر موضوعاتی است که در قالب نمودار و توضیحات مربوط در معرض دید عموم قرارگرفته است.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار