به روز شده در: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۹
«سینماحقیقت»/1
برنامه‌های اکران آثار راه‌یافته به سیزدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» اعلام شد که در این روز 10 فیلم با موضوع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در بخش «جایزه شهید آوینی» به نمایش درمی‌آید.
کد خبر: ۳۷۳۳۲۹
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۰ - 09December 2019

اعلام برنامه‌های اولین روز جشنواره «سینماحقیقت»/ اکران 10 فیلم در بخش جایزه شهید آوینیبه گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، سیزدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» امروز (دوشنبه 18 آذر) کار خود را در پردیس سینمایی چارسو و با نمایش 16 فیلم در بخش مسابقه ملی، دو مستند در بخش پرتره، سه مستند در بخش خارج از مسابقه، 10 فیلم در بخش جایزه شهید آوینی، چهار فیلم در بخش کارآفرینی و شش فیلم در سایر بخش‌ها آغاز می‌کند. همچنین در این روز یک کارگاه نیز برگزار خواهد شد.

برنامه‌های اولین روز این رویداد جشنواره به شرح زیر است.

سالن 1

مسابقه ملی

ساعت 14 تا 16

خانه سنگی/ محمدعلی یزدان پرست

آنها/ رضا عبیات

قیچی/ الناز دیبافر

ساعت 16 تا 18

دختران فروغ/ خاطره حناچی

ساعت 18 تا 20

روزگار یک چهل ساله/ امین قدمی

ساعت 20 تا 22

فرزندان شب/ بهروز نورانی پور

ساعت 22 تا 24

نمایش‌های ویژه

به سلامتی!/ برونلا فیلی/ ایتالیا

سالن2

کارگاه تخصصی

ساعت 16 تا 18

انتخاب دوربین و فرمت برای فیلم مستند/ ارسطو مداحی گیوی

پرتره

ساعت 18 تا 20

روح پیتر سلرز/ پیتر مداک/ قبرس

خارج از مسابقه

ساعت 20 تا 22

آسوده بخواب کورش/ علی فراهانی

آینه یک جشنواره: جشنواره مستند میلینیوم بلژیک

ساعت 22 تا 24

زنی در اسارت/ برنادت توزا ریتر/ مجارستان، آلمان

سالن3

ساعت 12:30 تا 10:30

چشم انداز سینمای مستند کشورهای بالکان و بالتیک

بازی‌های خانگی/ آلیزا کوالنکو/ اوکراین

مسابقه بین الملل

ساعت 14 تا 16

بانوی اول/ لارن گرینفیلد/ آمریکا

ساعت 16 تا 18

زمین بازی پنج‌شنبه‌ها/ هری زرنیکی/ آمریکا

حیوانات از نفس افتاده‌/ لی لی/ آمریکا

ساعت 18 تا 20

وقتی بره‌ها شیر می‌شوند/ جان کاسبه/ آمریکا

پرتره

ساعت 20 تا 22

فلاویو- در ستایش فلاویو بوچی/ ریکاردو زینا/ ایتالیا

آیینه یک جشنواره: جشنواره مستند میلینیوم بلژیک

ساعت 22 تا 24

آرئو/ تاتو مورنو/ آرژانتین

سالن 4

خارج از مسابقه

ساعت 14 تا 16

بانوی واژه‌ها/ محمد طالبی

کمربندی/ محمود ذاکری

جایزه شهید آوینی

ساعت 16 تا 18

بانو عصمت/ محمد حبیبی منصور

مسابقه ملی

ساعت 18 تا 20

13هزار قدم/ اشکان احمدی

آهسته و آرام/ دلاور دوستانیان

عروسکان/ علی دلکار

جایزه شهید آوینی

ساعت 20 تا 22

مهدی عراقی را بکش/ عبدالرضا نعمت اللهی

جایزه شهید آوینی

ساعت 22 تا 24

عیسی/ احمد شریف زاده

زیر گنبد مینا/ بهروز ملبوس‌باف اصفهانی

سالن 5

فیلم‌های مستند کارآفرین

ساعت 14 تا 16

فرش چینی/ امیر منیری

مهمانی خداحافظی/ لقمان خالدی

فیلم‌های مستند کارآفرین

ساعت 16 تا 18

در کنار هم/ سیدمجتبی خیام الحسینی

راویج/ صادق داوری فر

جایزه شهید آوینی

ساعت 18 تا 20

دیده‌بان و بانو/ محمد صفا

تنها مدرس/ معین شافعی

جایزه شهید آوینی

ساعت 20 تا 22

خط نورانی/ نادر فرج

پرسنل اداره سوم/ ایمان گودرزی

نمایش‌های ویژه

ساعت 22 تا 24

دیشب تو را دیدم که می خندیدی/ کاویچ نیانگ/ کامبوج، فرانسه

سالن 6

مسابقه ملی

ساعت 14 تا 16

قرقبان/ فتح‌الله امیری و نیما عسگری

ساعت 16 تا 18

تا شش مدت دیگر / الهام مرتضوی

آدور / محمدصادق اسماعیلی

جایزه شهید آوینی

ساعت 18 تا 20

مهدی که به دنیا آمد/ امیرمهدی حکیمی و حجت بامروت

مسابقه ملی

ساعت 20 تا 22

آبشار/ علی شهابی نژاد

جمیله / محمدباقر شاهین

ساعت 22 تا 24

سوسن در سحر می‌شکفد/ روح الله اکبری

همه چیز درباره آرزو/ کتایون جهانگیری

سیزدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» به دبیری «محمد حمیدی مقدم» تا 24 آذر در پردیس سینمایی چارسو در حال برگزاری است.

انتهای پیام/ 161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار