به روز شده در: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۸
گام دوم/ رئیس عقیدتی سیاسی ناجا:
حجت‌الاسلام «علیرضا ادیانی» سهم نیروی انتظامی در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب را ساخت پلیسی در تراز جمهوری اسلامی دانست و گفت: قطعا بدون همراهی و خواست کارکنان نیروی انتظامی در کنار فرماندهان و مسئولان ناجا، رسیدن به پلیسی در تراز انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران میسر نخواهد شد.
کد خبر: ۳۷۴۶۰۲
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۱ - 16December 2019

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام «سید علیرضا ادیانی» رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، امروز (دوشنبه) در جمع کارکنان نیروی انتظامی تبریز، با بیان اینکه منویات و فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی، نقشه راه رسیدن به مجموعه مطلوب است، اظهار داشت: سهم نیروی انتظامی در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، ساخت پلیسی در تراز جمهوری اسلامی است.

وی افزود: قطعا بدون همراهی و خواست کارکنان نیروی انتظامی در کنار فرماندهان و مسئولان ناجا، رسیدن به پلیسی در تراز انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران میسر نخواهد شد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا به حوادث اخیر در کشور اشاره کرد و متذکر شد: آشوب‌های اخیر در کشور فتنه آمریکایی - عربستانی بود که با راه‌اندازی جنگ تمام عیار امنیتی قصد براندازی نظام را داشته و با مجاهدت نیروی انتظامی و همکاری دیگر دستگاه‌های امنیتی و نظامی، بسیج و سپاه و به پشتوانه رهبری و مردم بصیر در کمتر از ۷۲ ساعت این غائله خاموش و نقشه دشمنان نظام نقش بر آب شد.

وی تاکید داشت: کارکنان نیروی انتظامی به مصداق، مجاهدان فی سبیل الله هستند؛ زیرا در راه خدمت به مردم و تامین امنیت، جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و خدمتگزاری می کنند. 

«ادیانی» اذعان داشت: افزایش قیمت سوخت بهانه بود؛ زیرا این توطئه از قبل طراحی شده بود و فقط اجرای سهمیه‌بندی سوخت زمان آن را جلوتر انداخت.

وی به ضرورت حفظ هوشیاری و آمادگی در بین کارکنان ناجا تاکید کرد و گفت: با نگاهی تحلیلی به فتنه‌های اخیر در سال‌های ۷۸ و ۸۸ و سال‌های ۹۶ و ۹۸، مشخص می‌شود که دیگر فتنه‌ها هر ۱۰ سال تکرار نمی‌شوند، بلکه در آستانه انتخابات نیز ممکن است دشمن به فکر توطئه و فتنه دیگری باشد که نیاز است هوشیاری و آمادگی خود را در بالاترین سطح حفظ کنیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار