به روز شده در: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۶
مسئول فضای مجازی بسیج استان لرستان:
علی رشنو با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی در عرصه فضای مجازی مورد هجمه ناجوانمردانه دشمنان قرار گرفته است، گفت: برگزاری رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج برای دشمنان رعب آور و برای دوستان بسیار امیدبخش است.
کد خبر: ۳۸۰۷۳۵
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸ - 22January 2020

به گزارش دفاع‌پرس از خرم آباد، علی رشنو مسئول فضای مجازی بسیج استان لرستان، صبح امروز در مراسم افتتاحیه اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج استان لرستان که در حسینیه ثار الله برگزار شد با بیان اینکه امروزه جمهوری اسلامی ایران در یک جنگ تمام عیار با دشمنان قرار گرفته است، اظهار داشت: در گذشته وقتی در یک جنگ نظامی گرفتار می شدیم فرماندهان جنگی در مرزهای کشور و در خط مقدم حضور پیدا می‌کردند و بازدیدهایی انجام می دادند ولی علی‌رغم جنگ سختی که در گذشته بوده، امروز شاهد جنگ نرم دشمنان هستیم.

وی افزود: امروزه انقلاب اسلامی در عرصه فضای مجازی مورد هجمه ناجوانمردانه دشمنان قرار گرفته است و متاسفانه به دلایل اینکه کنترلی بر فضای مجازی وجود ندارد این فضا یکی از ابزارهای قدرت دشمن علیه ما شده است.

مسئول فضای مجازی بسیج استان لرستان عنوان کرد: بر اساس آمار امروز درصد استفاده از تلویزیون و ماهواره در ایران به طور متوسط ۷۱ دقیقه است در صورتی که استفاده از گوشی‌های تلفن همراه ۲۴۱ دقیقه بوده و بر همین  اساس در جنگی که در آن قرار گرفته‌ایم نباید ساکت بنشینیم و نظاره گر باشیم.  اگر چنین باشد در آینده اتفاقات ناگواری خواهد افتاد بنابراین در همین راستا باید حضور هوشمندانه، گسترده و تاثیرگذار و به موقع داشته باشیم که اگر این عناصر رعایت شود در فضای مجازی هم حرفی برای گفتن خواهیم داشت.

رشنو گفت: با توجه به اهمیت تولید محتوا در فضای مجازی، سازمان فضای مجازی بسیج برای اولین بار در کشور اقدام به برگزاری رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج کرده است که این رویداد به صورت همزمان در ۳۱ استان کشور برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اهداف اصلی رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج تصریح کرد: بزرگترین و اصلی ترین رویداد در سطح کشور با حضور ۷۱ تیم، برگزاری مسابقات توسط بسیج به عنوان موتور پیش‌برنده نظام، تخصصی بودن رویداد و  علم روز دنیا است به گونه ای که کار بسیار دقیق و به شکل حلقه مفقوده در تولید محتوا از مهمترین اهداف برگزاری این رویداد است.

مسئول فضای مجازی بسیج استان لرستان با بیان اینکه تاکنون تولید انبوه تولید محتوا با این حجم و گستردگی در کشور نداشته ایم خاطرنشان کرد: برگزاری این رویداد  برای دشمنان رعب آور و برای دوستان بسیار امیدبخش است چرا که طی این چند سال توانسته با حضور جدی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی تولید محتواهای بسیار خوبی انجام دهیم ولی متاسفانه چون بسیاری از شبکه ها در دست بیگانگان است در یک جنگ نابرابر هستیم.

وی اظهار داشت: ایجاد انسجام بین تولیدکنندگان محتوا در سطح استان لرستان، بالا بردن توانمندی گروه‌های شرکت‌کننده، رسیدن چند اثر به مرحله تولید و ارائه به بازار از دیگر اهداف برگزاری این رویداد است.

رشنو افزود: تولیدات این رویداد در راستای اهداف انقلاب اسلامی خواهند بود در همین راستا در  استان لرستان ۲۴ تیم شرکت کرده اند که از این تعداد، ۹ تیم در حوزه اپلیکیشن، ۹ تیم انیمیشن و پنج تیم بازی های اندروید موبایل به رقابت خواهند پرداخت.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار