به روز شده در: ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
آیت‌الله آملی لاریجانی:
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مردم بصیر ما در راهپیمایی شکوهمند ۲۲ بهمن به جهان نشان خواهند داد که این ملت، با بصیرت خودش و استقامت خود با وجود همه مشکلات، هیچ‌گاه تسلیم سلطه‌گران نخواهد شد.
کد خبر: ۳۸۳۶۱۱
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۳ - 10February 2020

آیت‌الله آملی لاریجانی: راهپیمایی امسال مردم ایران معنای دیگری خواهد داشتبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، آیت‌الله «صادق آملی لاریجانی» رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: مساله بزرگداشت انقلاب اسلامی، خصوصاً یوم الله ۲۲بهمن و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، برای نشان دادن وحدت ملت، همچنان بسیار بااهمیت است.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امسال که ما با تشدید حرکت‌های ناهنجار بین المللی از ناحیه آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها مواجه بودیم، راهپیمایی مردم معنای دیگری خواهد داشت. ما اطمینان داریم که مردم بصیر ما در راهپیمایی شکوهمند ۲۲ بهمن به جهان نشان خواهند داد که این ملت، با بصیرت خودش و استقامت خود با وجود همه مشکلات، هیچ‌گاه تسلیم سلطه‌گران نخواهد شد.

وی افزود: از همه مردم عزیزمان می‌خواهیم که مثل سابق این راهپیمایی عظیم را هرچه بهتر و باشکوه‌تر برگزار و وحدت و انسجام ملی را در آن متجلی کنند تا کشور‌های سلطه بفهمند که این مردم با همه سلایق و با همه مشکلات و گاه انتقاداتی که دارند، پای انقلاب ایستاده‌اند و اهداف و غایات مهم اخلاقی و معنوی و انسانی انقلاب را رها نخواهند کرد.

آیت الله آملی لاریجانی گفت: امیدواریم راهپیمایی روز ۲۲بهمن، به دشمنان خصوصاً آمریکایی‌ها نشان دهد ادعا‌هایی که در خصوص انصراف مردم از انقلاب داشته‌اند، هیچ بنیانی نداشته و تخیلی بیش نبوده است.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها