به روز شده در: ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۱
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران:
حجت الاسلام «ناصر شکریان امیری» گفت: جمهوری اسلامی در چهار دهه از عمر بابرکت خود خالق زیباترین همه‌پرسی در جهان است و مشارکت حداکثری در انتخابات از مؤلفه‌های قدرت جمهوری اسلامی است.
کد خبر: ۳۸۴۵۴۰
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹ - 17February 2020

مشارکت حداکثری در انتخابات از مؤلفه‌های قدرت جمهوری اسلامی استبه گزارش دفاع‌پرس از ساری، حجت الاسلام «ناصر شکریان امیری» مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران صبح امروز در جمع خبرنگاران ضمن دعوت از آحاد ملت ایران برای حضور در پای صندق‌های رأی اظهار داشت: جمهوری اسلامی در چهار دهه از عمر بابرکت خود خالق زیباترین همه‌پرسی در جهان است و مشارکت حداکثری در انتخابات از مؤلفه‌های قدرت جمهوری اسلامی است.

وی با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در تاریخ دوم اسفند ۱۳۹۸و ضمن دعوت از همه آحاد ملت ایران در این همه‌‌پرسی باشکوه و غرورآفرین کشور، اظهار داشت: جمهوری اسلامی با عزم و اراده‌ای ستودنی در تمامی میدان‌های حضور و مشارکت‌های عمومی توانست خالق زیباترین همه‌پرسی در جهان باشد و این عزم و اراده نشان از قدرت مردمی جمهوری اسلامی است که بیش از ۴۰ سال است تمامی معادلات دشمنان را خراب کند و آنها را به عقب‌نشینی وادار کند.

این مسئول در ادامه جمهوری اسلامی را برخاسته از یک نظام دینی و اسلامی دانست و افزود: جمهوری اسلامی پرچمدار یک نظام دینی و اسلامی است که مبتنی بر خواسته و اراده ملت بزرگ ایران است و تمامی موفقیت‌های جمهوری اسلامی هم با همین پشتوانه مردمی به دست آمده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در تاریخ دوم اسفند اشاره و تصریح کرد: حضور ملت بصیر و قهرمان ایران اسلامی علیرغم همه فشارها، تهدیدها و تحریم‌ها در مشارکت‌های عمومی کشور بی‌نظیر است و این به برکت هدایت‌های بی‌بدیل رهبر عظیم‌الشان انقلاب حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (مد ظله العالی) و محبوبیت جمهوری اسلامی است.

عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران در ادامه سخنان خود به موضوع سابقه ۴۱ ساله جمهوری اسلامی در برگزاری انتخابات‌های متعدد در کشور اشاره و تاکید کرد: تمامی ارکان مهم و تصمیم ساز کشور در نظام مقدس جمهوری اسلامی با رأی و نظر مردم صورت می‌گیرد و این اتفاق جمهوری اسلامی را به یک کشور آزاد و مستقل و عزتمند تبدیل کرده است و حتی برخی کشورهای منطقه و جهان ایران اسلامی را به عنوان یک الگو برای خود می‌دانند.

شکریان امیری در بخش دیگری از سخنان خود به مهم‌ترین قدرت جمهوری اسلامی در این ۴۰ سال اشاره و خاطر نشان کرد: مردمی بودن و حضور مردم در صحنه‌های مختلف تصمیم گیری و تصمیم سازی کشور نشان از دموکراسی بی‌نظیر جمهوری اسلامی است و مشارکت‌های حداکثری از ایران اسلامی در صحنه‌های مختلف نشان از قدرت مردمی جمهوری اسلامی است.

استاد حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌های مازندران در پایان سخنان خود به نقش مجلس شورای اسلامی در جمهوری اسلامی اشاره و بیان داشت: به فرموده امام خمینی (ره) مجلس در رأس امور است و باید همگی برای یک مجلس انقلابی، کارآمد، توانمند و دغدغه‌مند تلاش کنیم و انتخاب اصلح را با توجه به معیارها و ملاک‌های رهبر عظیم الشان انقلاب در انتخاب خود مدنظر قرار دهیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار