به روز شده در: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۰
وصیت‌نامه شهید اسدی شیاده؛
در فرازی از وصیت‌نامه شهید «سید حشمت‌الله (اسدالله) اسدی شیاده» آمده است: برادران پاسدار! قدر این سپاه پاسداران را بدانید كه این سپاه اساس ارتش حضرت مهدی (عج) است.
کد خبر: ۳۸۷۷۲۹
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۲ - 21March 2020

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از ساری، سردار شهید «سید حشمت‌الله (اسدالله) اسدی شیاده» در دوم فروردین 1332 در روستای «شیاده» از توابع بندپی بابل به دنیا آمد و در پنجم مهر 1360 در عملیات ثامن الائمه در آبادان به شهادت رسید.

وصیت نامه این شهید در ادامه می‌آید:

پیامم به تمام كسانی كه منتظر امام مهدی هستند تلاش كنند تا بعد از رفتنم از رسالت خونم كوتاهی نشده باشد. تا انشاء الله قبول درگاه خداوند گردد. كاش بعد از كشته شدن زنده می‌شدم و تا انقلاب حضرت مهدی (عج) خدمت و فداكاری می‌كردم. افسوس افسوس هزار افسوس آخر ما بایستی با خون‌مان زمینه را آماده كنیم برای انقلاب جهانی حضرت مهدی.

آخر انقلاب ایران طلوع انقلاب حضرت مهدی (عج) است. آخر انقلاب جهانی مهدی موعود نزدیك است. مسلمین قدر این انقلاب و امام را بدانید. برادران پاسدار! قدر این سپاه پاسداران را بدانید كه این سپاه اساس ارتش حضرت مهدی (عج) است.

تذكر: ما نه به خاطر بهشت و نه ترس از جهنم در خط سرخ راه می‌رویم، بلكه به خاطر خدا فقط از معلم عزیزمان حسین شهید و كلاس درس كربلا درس گرفته ایم.

سپاه پاسداران اساس ارتش حضرت مهدی (عج) است///////اتونشر بشه برای دوم فروردین که تولد این شهیده

كشور عزیز ما مورد تجاوز طاغوت‌های جهان واقع شده است، كشور عزیز ما مورد تجاوز حزب بعث صدام خائن مزدور و ابرقدرت‌ها واقع شده است. منافع ابرقدرت‌ها در ایران قطع شده است و می‌رود كه در منطقه هم قطع شود. می‌رود كه در جهان قطع شود. می‌رود كه در جهان مستضعفین قطع شود كه در این صورت مرگ امپریالیست‌ها حتمی خواهد بود.

اینجاست كه خونخواران شرق و غرب دست اتحاد به هم داده می‌كوشند كه انقلاب اسلامی ایران را كه جهان‌گیر می‌باشد، نابود كنند. زهی خیال باطل كه دیوان بین‌المللی خیال نابودی شیران را دارند. جهانخواران به وسیله مزدور خود صدام خائن می‌خواهند با یورش به كشور ایران و شهرهای بی‌دفاع ایران انقلاب اسلامی ایران را شكست بدهند یا از صدور انقلاب اسلامی ایران در منطقه جلوگیری كنند ولی هَل مِن ناصر ینصُرنی (كیست مرا یاری كند) (آیا كسی هست مرا یاری كند)

ما پاسداران اسلام لبیك به حسین زمان خمینی كبیر گفته، به هر كجا كه لازم باشد برای جانفشانی نیز حاضر هستیم. این هست زندگی حسینی ما. ما پاسداران كه از خون ملت‌مان برخاسته ایم، برخلاف گروه‌های مجاهدین خلق (منافقین خلق) و فدایی خلق، فدایی كاخ سفید كرملین كه شمار امپریالیسم و ضد امپریالیست‌ها می‌ریزند و هدف آنها را دنبال می‌كنند و هدف‌شان جز سقوط جمهوری اسلامی نبوده و نیست.

آی ضد امپریالیست‌ها كجایید كه امپریالیست از غرب و جنوب تجاوز به مملكت عزیز به مملكت ما كرده اید، مرگ شما باد! مرگ بر شما ای ضد امپریالیست‌های كاذب! سیمای شما را ملت ایران دیده است. شما خائن به ملت ایران هستید. شما دشمن دین مقدس ما هستید. شما دشمن مكتب اسلام عزیز ما هستید. پیروز باد انقلاب خونین اسلامی ایران به رهبری امام خمینی، مرگ بر خائنین به ملت ایران.

برای چه پاسدار شده‌­ایم؟ برادر پاسدار! بیاییم از خودمان سوأل كنیم كه چرا پاسدار شده ایم؟ برای چی پاسدار شده ایم؟ من یكی برای پاسداری از مكتب ام، برای پاسداری از خون شهدای‌مان، برای پاسداری از ناموس، اسلام‌مان، برای حكومت الله و نابودی طاغوت و طغیان‌كننده و افراد ریاست‌طلب پاسدار شده ایم و هر كجا برای انقلاب توطئه باشد، حاضرم به هر قیمتی بروم و آن توطئه را خنثی كنم.

یك پیام برای برادران ام در سپاه این است كه: ما كشته نمی‌شویم كه به یكی ریاست و حكومت برسد بلكه برای این كشته می‌شویم كه مكتب حكومت كند. برای این كشته می‌شویم كه قرآن حكومت كند. برای این كشته می‌شویم كه قانون الله حكومت كند. ما فقط قربانِ هدف مقدس‌مان می‌شویم. بنابراین من از هر برادر پاسداری كه خودش را پاسدار اسلام می‌داند این انتظار را دارم كه با استبداد و با سازش كاری و با مسئولین بی‌مسئولیت و با افراد ریاست‌طلب سخت مبارزه كند.

سپاه پاسداران اساس ارتش حضرت مهدی (عج) است///////اتونشر بشه برای دوم فروردین که تولد این شهیده

من انتظار دارم كه شما برادرها پاسدار واقعی خون ما باشید. اینطور نباشد كه هر كس هر كاری دلش می‌خواهد بكند. برادران پاسدار سكوت مرگ‌وار خیانت به آرمان است. آرزوی پیروزی انقلاب اسلامی ایران و صدور آن به تمام جهان را دارم. ما بایستی زمینه را آماده كنیم برای انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) برادران ما راهی به جز راه حسین شهید نرفته ایم. برادران ما از حسین شهید درس زندگی گرفته ایم.

یك پیام خدمت شورای فرماندهی سپاه مركز: به این نتیجه رسیدم كه سپاه بایستی در درجه اول مكتبی و انقلابی و قاطع به حركت خودش ادامه دهد تا از هم نپاشد و شرط اینكه سپاه مكتبی و انقلابی و قاطع باشد، بایستی فرماندهی مكتبی و انقلابی و قاطع باشد. پیام ام به شورای فرماندهی مركز این است كه برای شهرهایی كه سپاه تشكیل شده است، فرماندهی مكتبی و انقلابی و قاطع منصوب كنید تا سپاه به طور ایده‌آل رشد كند بتوانیم در آینده ارتشی قوی و ایده­آل از سپاه پاسداران داشته باشیم.

تذكر: پیشنهاد می‌كنم از دانشجویان مسلمان پیرو خط امام به عنوان فرماندهی سپاه همه شهرهای ایران استفاده شود.

حقوق مرا به صندوق سپاه واریز كنید برای ساختن ارتشی مجهز و قوی و جهانی از سپاه برای آینده از آن استفاده شود. امیدورام برادران برای ساختن ارتشی ایده­آل از سپاه پاسداران برای انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) همه گونه فداكاری را بكنید از جان و مال و از هر چی كه داریم قربانی هدف مقدس‌مان كنیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار