به روز شده در: ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
مسئول خواهران موکب سیدالشهدای استان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه ستاد مرکزی روزانه 14 هزار ماسک را تولید می کند، گفت: افزون بر این ستاد، ۲ کارگاه دیگر نیز به طور مجزا برای تولید ماسک و  لباس های ایزوله در تبریز برپاست. 
کد خبر: ۳۸۹۲۰۷
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱ - 25March 2020

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از آذربایجان شرقی، «نسرین پیرسمساری» مسئول خواهران موکب سیدالشهدای استان آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: موکب سیدالشهدای استان با کمک های مالی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان ، حمایت های سپاه و دانشگاه علوم پزشکی تبریز اقدام به تولید روزانه ماسک، ملحفه و گان (لباس مخصوص ایزوله برای بخش کرونا) کرده و این سفارشات را در بین  سپاه، نیروی انتظامی و علوم پزشکی تبریز توزیع می کند.

وی خاطرنشان شد: این کارگاه با حضور ۱۵ نفر مرد برای انتقال وسایل و خرید و  تعمیر چرخ های خیاطی و ۲۰ نفر خانم بدون مزد برای تامین نیازهای کادر درمان و بهداشت به اقلام محافظتی فعالیت می کند.

پیرسمساری با بیان اینکه ستاد مرکزی روزانه 14 هزار ماسک را تولید می کند، افزود:  افزون بر این ستاد، ۲ کارگاه دیگر نیز به طور مجزا برای تولید ماسک و  لباس های ایزوله در تبریز برپاست. 

وی ادامه داد: در شهرهای سردرود و آذرشهر هم مردم به صورت خودجوش پای کار آمده و روزانه اقلام بهداشتی تولید می کنند.

مسئول خواهران موکب سیدالشهدای استان گفت: امید است با تلاش نهادهای مختلف و تهیه و توزیع اقلام بهداشتی یاری رسان مردم باشیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار