به روز شده در: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳
معاون دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین:
«أبو أحمد فؤاد» بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی قدس را منطبق با اراده فلسطینی‌ها خواند و گفت: رهبر عالی ایران نقشه راهبردی برای آزادسازی قدس از طریق مقاومت را ترسیم کردند.
کد خبر: ۳۹۸۰۱۶
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۵ - 23May 2020

آیت‌الله خامنه‌ای نقشه آزادسازی قدس را ترسیم کردبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از المیادین، «أبو أحمد فؤاد» معاون دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین مواضع آیت‌الله خامنه‌ای درباره فلسطین را منطبق با اراده فلسطینی‌ها خواند و اظهار داشت: «رهبر عالی ایران نقشه راهی را برای آزادسازی قدس از طریق مقاومت ترسیم کردند».

وی لغو شناسایی رژیم صهیونیستی، خروج از توافق اسلو و یکپارچگی تلاش‌های فلسطین و تشکیل یک رهبری واحد میان را خواستار شد.

معاون دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین درباره اقدام رژیم‌های عربی برای عادی‌سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی گفت: ملت‌های عربی مخالف عادی‌سازی هستند و این رژیم‌ها هستند که به‌دنبال پیشبرد این طرح هستند.

فؤاد فرود هواپیمای امارات متحده عربی در فرودگاهی در فلسطین اشغالی به بهانه ارسال کمک به فلسطینیان را تازه‌ترین گواه تلاش کشور‌های عربی برای عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی خواند.

این مقام جبهه خلق برای آزادی فلسطین لغو شناسایی رژیم صهیونیستی و خروج از توافق اسلو را ضروری خواند و گفت: اختلاف ما با تشکیلات خودگردان هم ریشه در مخالفت ما با توافق اسلو دارد که آن را برای منافع ملتمان زیان آور می‌دانیم.

وی تاکید کرد: «جبهه خلق برای آزادی فلسطین موافق هر اقدامی برای خروج از توافق اسلو است و از همین رو این سوال را می‌پرسیم که چرا با لغو شناسایی اسرائیل شروع نکردیم؟

معاون دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین ادامه داد: باید هوشیار بود تا کسی در چرخه یاس و نومیدی نیفتد، زیرا مقاومت و آزادسازی رویکرد و خط مشی ما از نسلی به نسل دیگر بوده است.

انتهای پیام/ ۴۲۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها